اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کند شدن رشد بازارهای جدید NFT، تحت تاثیر افزایش قیمت GAS

salamcrypto

بازارهای جدید NFT یا Nonfungible Tokens ممکن است برای مقابله با هزینه های بالای GAS اتریوم ، این پلتفرم را  ترک کنند.

بنیانگذار یک شرکت تازه تأسیس گفت: قیمت بالای GAS به معضلی برای بازارهای غیر قابل نفوذ NFT تبدیل شده است .

شان پپانیکولاس ، بنیانگذار بازار NFT Cargo ، در مصاحبه ای با Cointelegraph گفت که  NFT در نقطه عطفی قرار دارد . مقیاس پذیری  با افزایش قیمت GAS ، بر شرکت های تازه تاسیس تأثیر گذاشته است. او گفت:

“در حال حاضر در سال 2020 ، پلتفرم ها  به دلیل افزایش قیمت GAS ،دقت بیشتری به مساله مقیاس پذیری داردند. برخی از پروژ ها به همین دلیل افزایش قیمت GAS متوقف شده اند و سایر آنها نیز  در صدد کاهش عملکرد های خود هستند.”

بنیانگذار Cargo هشدار داد ، قیمت بالای GAS ، باعث شده برخی از پلتفرم ها تمرکز خود  را روی راه حل های لایه 2 شروع بگذارند  و برخی دیگر  از انها به فکر بلاک چینی دیگر هستند تا اتریوم را ترک کنند. پاپانیکلاس برای مقابله با هزینه های بالاتر GAS ، پیشنهاد داد  که Cargo راه حل مبتنی بر استانداردهای ERC-721 و ERC-2309 را راه اندازی کرده است.

پپانیکولاس همچنین هشدار داد که  شرکت های بلاکچینی که  می خواهند تجارت خود را در فضای NFT گسترش دهند ، کار آسانی پیش روی خود نخواهند داشت.

بیشتر بخوانید:  شروع همکاری SBI و GMO با بزرگترین استخرهای بیت کوین

در حال حاضر ، کاربران می توانند مقدار کمی اتر (ETH) را بدون خطر افزایش قیمت، با قیمت های فعلی برای تأمین GAS استفاده کنند.  جردن ارلز ، بنیانگذار و توسعه دهنده اصلی Qtum  در مصاحبه قبلی با Cointelegraph ، گفت این  امر باعث می شود شبکه به درستی به افزایش قیمت GAS پاسخ ندهد، اتفاقی که در حال حاضر با ان روبرو هستیم. ”  شرکتهای NFT نیز در حال جستجوی روشهای دیگری برای جلوگیری از گرانی GAS هستند.

منبع: کوین تلگراف


گزیده اخبار :

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا