اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرمایه گذاری چهارمین فرد ثروتمند نروژ در یک شرکت ماینینگ

salamcrypto

اخبار نروژ گزارش می‌دهند که مدیر صندوق سرمایه گذاریViking Global Investors  آقای  Ole Andreas Halvorsen در حال ورود به فضای ارز های دیجیتال است. گزارشی از Trijo نشان می‎‌دهد که مدیر این صندوق سرمایه گذاری در یک متمرکز بر ارز های دیجیتال به نام HarmonyChain سرمایه گذاری خواهد کرد.
هالورسن در حال پیوستن به تعدادی از سرمایه گذاران مشهور نروژ مثل  Kjell Inge  و Arne Fredly و … که در حوزه ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند می‌باشد. خود آقای هالورسن یکی از مدیران پر درآمد صندوق های تأمینی در سراسر جهان محسوب می‌شود و در رده یازدهم از نظر فوربس قرار دارد.
بنا به گزارشی که Teodor Stig Matz نوشته شرکت Harmonychain که قرار بود در بورس اوراق بهادار اُسلو وارد شود ولی در این گزارش استیگ ماتز خاطرنشان شد که ورود این شرکت به بورس اُسلو به تعویق افتاده است.
هارمونی چین ادعا های جالب توجهی در مورد میکرو چیپ های خود دارد. این شرکت در حال توسعه ریز تراشه های هوش مصنوعی دو منظوره  (AI) و الگوریتم Scrypt ASIC Supercomputer است.
در وبسایت این شرکت آمده که ریزتراشه های ساخت آنها برای ماینینگ ارز های دیجیتال 300 الی 500 درصد در مصرف انرژی کاربردی تر از سیستم های ماینینگ فعلی هستند.
از آنجا که تراشه Scrypt است تراشه های هارمونی چین به استخراج ارز دیجیتال لایت کوین و کوین هایی که مبتنی بر  Scrypt هستن اختصاص دارد. اگر همه چیز طبق برنامه های این شرکت پیش برود این شرکت برنامه دارد تا پایان سال 2022 یا 2023 این ریز تراشه ها را وارد بازار کند.
پیوستن هالورسن به اقتصاد ارز های دیجیتال که چهارمین فرد ثروتمند نروژ است برای بسیاری از سرمایه گذاران و علاقه مندان به دارایی های دیجیتال نشانه صعودی است. وی یکی از معتبرترین مدیران صندوق های تامینی در سراسر جهان است.
منبع: news.bitcoin

بیشتر بخوانید:  علاقه ی شدید موسسه ها به XRP

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا