صرافی کوینکده
کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول ارز اومیسه گو OMG

معرفی کیف پول های ارز دیجیتال اومیسه گو OMG

بهترین کیف پول ارز اومیسه گو OMG، تا به امروز به احتمال زیاد نام ارز دیجیتال اومیسه گو OMG به گوشتان خورده است و خواسته اید این رمز ارز را در معاملات خود جای بدهید اما از کیف پول های پشتیبان کننده ی این ارز دیجیتال اطلاعاتی نداشته اید اما اصلا نگران نباشید ما تیم زوم ارز در این مقاله قصد داریم کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ارز دیجیتال اومیسه گو OMG را برای شما عزیزان معرفی کنیم.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

امروزه با زیاد شدن تعداد و تنوع کیف پول های نرم افزاری بازار ارز های دیجیتال انتخاب کیف پولی که متناسب با نیاز ها و کاربرد شما باشد کار بسیار سخت و دشواری شده است و فهمیدن اینکه چه کیف پولی از رمز ارز مورد نظر شما پشتیبانی می‌کند یا خیر کار بسیار زمانگیر و دشواری شده است شما در انتهای این مقاله به سوالات خود درباره ی اینکه چه کیف پولی پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال اومیسه گو OMG است می‌رسید.

نکته: اگر شما سوالی دارید که در این مقاله به پاسخ آن نرسیده اید اصلا نگران نباشید شما می‌توانید در انتهای مقاله قسمت کامنت ها سوالات خود را بپرسید ما در اسرع وقت به سوال های شما پاسخ می‌دهیم.

نیم نگاهی به ارز دیجیتال اومیسه گو OMG

نیم نگاهی به ارز دیجیتال اومیسه گو OMG
نیم نگاهی به ارز دیجیتال اومیسه گو OMG

پروژه ی OMG به امید حل مشکلات مالی هماهنگی های سیستم های پرداخت بوجود آمده است. این پروژه یک پروژه ی غیر متمرکز با پشتوانه ی دارایی است که میتوان با استفاده از آن بین چندین بلاکچین تبادل انجام داد.  در اصل اومیسه گو پروژه ای بر اساس گواهی اثبات سهام (POS) است که تحت بلاکچین اتریوم فعالیت می‌کند و در تلاش است تا با کمک به شبکه های پرداخت یک سیستم مالی عمومی و شفاف ایجاد کند.

پروژه های POS یا همان اثبات سهام قابلیت استخراج را ندارند زیرا برای تایید تراکنش از دستگاه ماینر ها استفاده نمی‌کنند و با استفاده از اعتبار سنج ها تراکنش ها را تایید و سپس به بلاکچین اضافه می کنند.

امیسه یک شرکت است که در سال 2013 در بانکوک تایلند توسط دو فرد با نام های جون هاسگاوا (Jun Hasegawa) و دونی هارینسویت (Donnie Harinsut) راه اندازی شد. این ارز مورد حمایت بانک های تایلند و همچنین وزارت دارایی تایلند قرار گرفته و در سال 2017 اولین ICO این پروژه برگزار شد که حدود 25 میلیون دلار جذب سرمایه شد.


کیف پول های نرم افزاری ارز دیجیتال اومیسه گو OMG

در این قسمت به کیف پول های نرم افزاریی که از ارز دیجیتال اومیسه گو OMG پشتیبانی می‌کنند می‌پردازیم و درباره ی هر کیف پول پول به بررسی نقاظ ضعف و قوت آن با عنوان مزایا و معایب خواهیم پرداخت شما نیز می‌توانید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر درباره ی کیف پول نرم افزاری مورد نظر با استفاده از لینکی که در قسمت هر کیف پول نرم افزاری برای شما زوم ارزی ها قرار داده ایم استفاده کرده و یا به صفحه ی اصلی سایت زوم ارز مراجعه کرده و نام کیف پول مورد نظر خود را سرچ کرده و مقاله ی مورد نظر را مشاهده و مطالعه کنید در مقاله ی اختصاصی از دانلود، ثبت نام و … تمام مراحل را با استفاده از تصاویر گام به گام برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

نکته: اگر قصد دانلود و استفاده از کیف پول نرم افزاری را دارید به شما پیشنهاد می‌دهیم که فقط و فقط از سایت رسمی کیف پول مورد نظر اقدام به دانلود و نصب کیف پول مورد نظر کنید زیرا دانلود و نصب از منابع ناشناس احتمال کلاه برداری و از دست رفتن سرمایه ی شما را زیاد می‌کند.

کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet

کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet
کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet

کیف پول نرم افزاری تراست ولت یکی از معروف ترین کیف پول های نرم افزاری می‌باشد، این کیف پول از ارز دیجیتال OMG پشتیبانی می‌کند، شما می‌توانید بصورت کاملا رایگان اقدام به دانلود، نصب و استفاده از این کیف پول کنید زیرا این ولت هیچگونه هزینه ای را از کاربر درخواست نمی‌کند و بغیر از ارز دیجیتال اومیسه گو از توکن ها و ارز های دیجیتال گوناگونی نیز پشتیبانی می‌کند.

کیف پول نرم افزاری تراست ولت دارای امنیت مناسبی می‌باشد اما متاسفانه از تایید هویت دوعاملی پشتیبانی نمیکند، ولی اصلا نگران نباشید زیرا پشتیبانی نکردن از تایید هویت دو عاملی به این معنا نیست که این کیف پول از امنیت مناسبی برخوردار نیست.

کاربران کیف پول تراست قادر هستند از این ولت در سیستم عامل های موبایلی همچون اندروید و ios استفاده کنند در ادامه برای مطالعه ی نقاط قوت و ضعف این کیف پول با ما همراه باشید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • استفاده کاملاً رایگان
 • رابط کاربری آسان
 • امنیت مناسب و پایدار

معایب:

 • پشتیبانی نکردن از تایید هویت دو عاملی

کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal

کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal
کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal

کیف پول سیف پل از ارز دیجیتال اومیسه گو OMG و توکن ها و رمز ارز های بسیار زیاد دیگری نیز پشتیبانی می‌کند و یکی از بهترین کیف پول های موجود به حساب می‌اید، کیف پول سیف پل دارای کیف پول سخت افزاری می‌باشد و نباید این دو را با یکدیگر اشتباه کرد.

کیف پول SafePal از رابط کاربری خوبی برخوردار است و شما می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به اطلاعات قبلی از این کیف پول نرم افزاری استفاده کنید، این کیف پول کاملا رایگان است و برای دانلود، نصب و استفاده از این ولت نیاز به پرداخت هزینه ای ندارید. این کیف پول نیز با اینکه از تایید هویت دوعاملی پشتیبانی نمیکند اما از امنیت مناسبی برخوردار است

مزایا:

 • استفاده کاملاً رایگان
 • رابط کاربری آسان
 • امنیت مناسب
 • قابلیت ذخیره نمودن رمز ارز های گوناگون

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های کامپیوتری
 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic

کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic
کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic

کیف پول نرم افزاری اتمیک علاوه بر پشتیبانی از ارز دیجیتالی اومیسه گو OMG قابلیت ذخیره ی از ارز های دیجیتال و توکن های بسیار زیادی دارد و این یک نکته ی بسیار مهم برای افرادی است که به فکر استفاده و انتخاب از این کیف پول هستند است.

شما می‌توانید برای مطالعه و بررسی این کیف پول به صورت تخصصی به مقاله ی کیف پول اتمیک در سایت زوم ارز مراجعه کنید همچنین اگر سوالی درباره ی استفاده و یا نصب این کیف پول داشتید میتوانید در قسمت کامنت از ما بپرسید ما شما را راهنمایی میکنیم.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • استفاده کاملا رایگان
 • رابط کاربری مناسب

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

کیف پول نرم افزاری متامسک MetaMask

کیف پول نرم افزاری متامسک MetaMask
کیف پول نرم افزاری متامسک MetaMask

کیف پول نرم افزاری متامسک دیگر کیف پول نرم افزاری است که از ارز دیجیتال اومیسه گو OMG پشتیبانی می‌کند شما قادر هستید به راحتی ارز OMG خود را خریداری کرده و در کیف پول نرم افزاری متامسک اقدام به ذخیره و نگهداری رمز ارز های خود کنید، کیف پول متامسک کیف پول رسمی و معتبر اتریوم است و از همه ی ارز های دیجیتالی که مبتنی بر شبکه ی اتریوم هستند پشتیبانی می‌کند.

کیف پول نرم افزاری متامسک بر روی انواع مرورگر ها و سیستم عامل های اندروید و IOS قابل استفاده می‌باشد و کاربران می‌توانند به راحتی از این کیف پول روی موبایل های خود استفاده کنند. در کیف پول نرم افزاری متامسک شما می‌توانید از اطلاعات کاربری خود بکاپ بگیرید و در زمان از دست رفتن کیف پول یا فراموشی رمز آن با وارد کردن رشته کلمات امنیتی (12 کلمه ی امنیتی کیف پول که برای بازیابی به شما ارائه می‌شود) اطلاعات حساب کاربری شما نیز به ولت شما برگردد.

مزایا:

 • عدم ذخیره اطلاعات کاربر
 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی فنی و حرفه ای
بیشتر بخوانید:  بهترین کیف پول سولانا solana

معایب:


کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال اومیسه گو OMG

ما در این قسمت از مقاله میخواهیم شما را با کیف پول های سخت افزاری پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال OMG آشنا کنیم، بهتر است بگوییم که 4 کیف پول سخت افزاری از این رمز ارز پشتیبانی می‌کنند، اگر قصد تهیه و خرید کیف پول سخت افزاری را دارید دست نگهدارید ابتدا این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و سپس بعد از مقایسه و دریافتن خصوصیات مخصوص هر کیف پول بنا به استفاده و کاربردی بودن با خواسته های خود اقدام به تهیه ی کیف پول مورد نظر کنید در ادامه با ما همراه باشید.

در قسمت قبل ما به معرفی کیف پول های نرم افزاری پشتیبان کننده ی رمز ارز اومیسه گو OMG پرداختیم و قصد داریم در این قسمت به کیف پول های سخت افزاری پشتیبان کننده ی این رمز ارز بپردازیم، اگر قصد تهیه کیف پول سخت افزاری دارید دست نگهدارید ابتدا این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و سپس بعد از مقایسه و دریافتن خصوصیات هر کیف پول سخت افزاری بنا به استفاده و کاربرد خود اقدام به تهیه ی کیف پول مورد نظر کنید اما این نکته را در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان کیف پول سخت افزاری بدون پلمپ و به صورت دسته دوم را تهیه نکنید زیرا امکان کلاهبرداری و از دست رفتن سرمایه شما وجود دارد در ادامه با ما همراه باشید.

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس Ledger Nano X
کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس Ledger Nano X

تا به امروز اسم کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس را زیاد شنیده اید، کیف پول لجر مدل نانو ایکس یکی از معروف ترین کیف پول های سخت افزاری موجود در بازار ارز های دیجیتال می‌باشد، اگر شما قصد خرید کیف پول سخت افزاری را دارید قطعا این کیف پول سخت افزاری می‌تواند یکی از بهترین گزینه های شما باشد، این کیف پول سخت افزاری از ارز دیجیتال اومیسه گو OMG پشتیبانی می‌کند.

امینت کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس بسیار مناسب است و تا به امروز هیچ گزارشی از هک شدن این کیف پول توسط هکران ثبت نشده است، و خوشبختانه کیف پول سخت افزاری لجر مدل نانو ایکس از تایید هویت دو عاملی نیز پشتیبانی می‌کند.

متاسفانه کیف پول لجر نانو ایکس دارای قیمت نسبتا بالایی است اگر شما نمی‌خواهید مبلغ زیادی را برای خرید کیف پول سخت افزاری خود هزینه کنید می‌توانید سراغ کیف پول لجر مدل نانو اس بروید در ادامه به معرفی این کیف پول می‌پردازیم پس با ما همراه باشید.

مزایا:

 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • رابط کاربری خوب
 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • پشتیبانی از امکانات مختلف

معایب:

 • قیمت نسبتاً بالا

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S

کیف پول لجر نانو اس مدل دیگر و ارزان تر نسبت به مدل لجر نانو ایکس است که در قسمت قبلی به توضیح و معرفی آن پرداختیم، شما میتوانید از ارز OMG را در این کیف پول نگهداری کنید، البته این کیف پول بغیر از ارز دیجیتال OMG از توکن های بسیار دیگری نیز پشتیبانی می‌کند.

این کیف پول سخت افزاری از رابط کاربری مناسبی نیز برخوردار است و هر کاربری اعم از مبتدی و یا حرفه ای می‌تواند به راحتی از این کیف پول استفاده کنند، این کیف پول قابلیت استفاده بر روی سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری را دارد. یکی از مزایای بسیار مناسب این کیف پول خوش قیمت بودن آن است، در ادامه برای مشاهده ی مزایا و معایب این کیف پول با ما همراه باشید.

مزایا:

 • امکان ذخیره رمز ارز های مختلف
 • امنیت خوب
 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از امکانات مختلف
 • قیمت نسبتاً ارزان
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • قابل نصب بر روی سیستم عامل های مختلف

معایب:

 • کمی قدیمی تر از Ledger Nano X می باشد.

برای مطالعه ی مقاله ی کیف پول سخت افزاری لجر کلیک کنید.

کیف پول سخت افزاری ترزور تی Trezor T

کیف پول سخت افزاری ترزور تی Trezor T
کیف پول سخت افزاری ترزور تی Trezor T

کیف پول سخت افزاری ترزور مدل T قابلیت پشتیبانی از ارز دیجیتالی اومیسه گو OMG را دارد، این کیف پول سخت افزاری بغیر از این رمز ارز از ارز ها و توکن های بسیار زیادی پشتیبانی می‌کند، کیف پول سخت افزاری ترزور تی از نظر امنیت مناسب می‌باشد و کاربران می‌توانند با خیالی راحت اقدام به نگهداری رمز ارز های خود در این کیف پول سخت افزاری کنند. این کیف پول از نظر رابط کاربری مناسب عمل کرده است و رابط کاربری آسانی را دارا می‌باشد بگونه ای که هر فردی مبتدی یا حرفه ای بدون داشتن اطلاعات قبلی به راحتی می‌تواند با این ولت کار کند.

 مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری
 • امنیت مناسب
 • تایید هویت دو عاملی
 • رابط کاربری آسان

معایب:

 • قیمت نسبت بالا

کیف پول سخت افزاری ترزور وان Trezor One

کیف پول سخت افزاری ترزور وان Trezor One
کیف پول سخت افزاری ترزور وان Trezor One

همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم این کیف پول سخت افزاری نیز توسط شرکت ترزوز تولید شده است از ارز دیجیتال اومیسه گو پشتیبانی می‌کند، این مدل نسبت به مدل تی مقداری ارزان قیمت تر است اما شما می‌توانید براحتی از این کیف پول سخت افزاری استفاده کنید زیرا همانند مدل قبلی از رابط کاربری آسانی برخوردار بوده و کاربران اعم از حرفه ای و مبتدی براحتی می‌توانند از این ولت استفاده کنند. کیف پول سخت افزاری مدل ترزور وان از سیستم عامل های کامپیوتری مانند ویندوز و موبایلی مانند اندروید و IOS پشتیبانی می‌کنند و کاربران قادر هستند از این کیف پول در سیستم عامل های نامبرده شده استفاده کنند.

مزایا:

 • امنیت مناسب
 • قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری
 • رابط کاربری آسان
 • قیمت مناسب
 • پشتیبانی از امکانات متفاوت

معایب:

 • کمی این ولت قدیمی است

برای مطالعه ی مقاله ی کیف پول سخت افزاری ترزور کلیک کنید.


نیم نگاهی به کیف پول های ارز دیجیتال اومیسه گو

نیم نگاهی به کیف پول های ارز دیجیتال اومیسه گو OMG
نیم نگاهی به کیف پول های ارز دیجیتال اومیسه گو OMG
ردیف کیف پول نوع کیف پول نوع سیستم عامل کیف پول
1 Ledger Nano X سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری
2 Ledger Nano S سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری
3 Trezor T سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری
4 Trezor One سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری
5 Safepal نرم افزاری موبایلی
6 Trust نرم افزاری موبایلی
7 Atomic نرم افزاری موبایلی و کامپیوتری
8 Metamask نرم افزاری موبایلی و کامپیوتری


اینفوگرافیگ بهترین کیف پول های ارز دیجیتال اومیسه گو OMG

اینفوگرافیک کیف پول های ارز دیجیتال omg
اینفوگرافیک کیف پول های ارز دیجیتال omg

سخن پایانی درباره ی بهترین کیف پول ارز اومیسه گو OMG

در این مقاله ما به معرفی کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال اومیسه گو OMG پرداختیم و بعد از معرفی و توضیح هرکدام همانطور که اول مقاله به شما گفته بودیم به نقاط قوت و ضعف هرکدام پرداخته و برای شما آوردیم در صورتی که شما دارای سوالاتی هستید که ما در این مقاله به آنها پاسخی نداده ایم و یا نیاز به راهنمایی بیشتری دارید می‌توانید بعد از اتمام مقاله در قسمت کامنت سوالات خود را مطرح کنید ما شما را راهنمایی می‌کنیم.

این نکته را در نظر داشته باشید که برای تهیه ی کیف پول های نرم افزاری فقط از سایت های رسمی کیف پول ها اقدام به دانلود و نصب کیف پول مورد نظر کنید زیرا اگر از یک سایت ناشناس این کار را انجام دهید و یا برای تهیه ی کیف پول های سخت افزاری از فروشگاه های معتبر خرید نکرده و اقدام به خرید کیف پول سخت افزاری بدون پلمپ و یا به صورت دسته دو کنید احتمال از بین رفتن سرمایه ی شما و دزدی دارایی های شما بسیار زیاد است.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله ی ” بهترین کیف پول ارز اومیسه گو OMG ” با ما همراه بودید.

 

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا