اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاربران Paypal اجازه نگهداری ارز های دیجیتال را نخواهند داشت

salamcrypto

شرکت غول پرداخت ها در اعلامیه ای گفت که مشتریان آمریکایی اش می‌توانند با استفاده از ارز های دیجیتال برای پرداخت آنلاین به بیش از 26 میلیون بازرگان در سرتاسر جهان استفاده کنند.
در اواخر سال 2020 بود که غول پرداخت های ایالات متحده یعنی پی پال اعلام کرد که قصد دارد به مشتریان آمریکایی خود اجازه استفاده بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین را برای خرید از 26 میلیون تاجر سرتاسر جهان بدهد.
همچنین کاربران پی پال مجاز به خرید و فروش ارز های دیجیتال هستند اما فقط در این شبکه برای خرید و فروش کالا و نه برای برداشت آن کوین یا هولد کردن کوین های دیگر، خرید و فروش خود را هم باید از برنامه Venmo که به خود پی پال متعلق است انجام دهند.
با این کار ممکن است هزاران کاربر وارد دنیای ارز های دیجیتال شوند.
پی پال که ارز های دیحیتال را در آغوش خود گرفته است این کار آنها توسط جامعه ارز های دیجیتال به عنوان یک نقطه عطف مهم دیگر در جهت پذیرش ارز های دیجیتال در جهان در نظر گرفته شد.
با این بسیاری از افراد از سیستم طراحی شده توسط پی پال ناراضی هستند که فقط ممکن است ارز خود را در آنجا برای خرید و فروش استفاده کنی.
تا دسامبر سال 2020، داده های جمع آوری شده توسط Mizuho Securities ظهار داشتند که در حال حاضر 65 درصد از کاربران پی پال یعنی بیش از 347 میلیون نفر در سرتاسر جهان از بیت کوین برای پرداخت های استفاده می‌کنند.
این تنها اقدامی نبود که پی پال در جهت پذیرش ارز های دیجیتال برای تجارت خود انجام داده است. اولین اقدام آنها ایده ی خرید شرکت  BitGo بود که در نهایت این ایده عملی نشد و آنها به سراغ شرکت Crypto Curv رفتند و در تاریخ 8 مارچ خرید این شرکت را اعلام کردند.

بیشتر بخوانید:  بیشترین افزایش قیمت بیت کوین در دو هفته اخیر

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا