اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش قیمت 📈 آلت کوین ها

salamcrypto

در حالی که قیمت بیت کوین در برابر مقاومت سطح 34000 دلار متوقف شد ، تعداد انگشت شماری از altcoin ها سود دو رقمی تجربه کردنند.

سقوط بیت کوین به زیر 30000 دلار ، کوتاه مدت بود زیرا این ارز موج جدیدی از حمایت را پیدا کرد ، از جمله خرید 10 میلیون دلار توسط MicroStrategy .

داده های حاصل از بازارهای Cointelegraph و TradingView نشان می دهد که ورودی های جدید باعث رسیدن به بالاترین قیمت به 33،866 دلار شده است.

از آنجا که علت تصویب بسته های محرک عظیم دولت بایدن برای کمک به تحریک مجدد اقتصاد ایالات متحده است ، گفتگوها در مورد تبدیل بیت کوین به ارز ذخیره دوباره شروع شده است.

بر طبق نوسانات اخیر بیت کوین ، برخی از تحلیلگران می گویند که بیت کوین یک دارایی دوره ای است تا یک مانع ، اما نوسانات اخیر قیمت ، توجه سرمایه گذاران خرده فروشی را جلب کرده است که باعث علاقه مندی به ارز های دیجیتال شده است.

نمای بازار

حتی بانک های بین المللی نیز اقرار کرده اند که ممکن است ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار گیرند و این سازمان برنامه هایی را برای ارائه انواع آزمایشی ارز های دیجیتال در سال جاری دارد.

اکنون که شاخص خوف بیت کوین از “طمع افراطی” به “ترس” تبدیل شده است ، به نظر می رسد برخی از سرمایه گذاران از توصیه وارن بافت در مورد “خرید ، وقتی خون در خیابان وجود دارد” استفاده می کنند.

سرمایه گذاران موسساتی احتیاط می کنند.

به گفته Chad Steinglass ، رئیس تجارت در CrossTower ، اصلاح بیت کوین ممکن است در اثر نظرات انتقادی وزیر خزانه داری ایالات متحده (جانت یلن) انجام شده باشد.

بیشتر بخوانید:  برگزاری اولین جلسه دادگاه ریپل

قبل از اظهار نظر یلن ، بیت کوین در حال تجربه “رشد پس از تصحیح” بود و “بین محدوده 34000 تا 38000 دلار معامله می شد. معامله گران منتظر بودند ببینند کدام یک از دامنه ها به چالش کشیده می شوند یا شکسته می شوند.

نمودار قیمت بیت کوین

Steinglass بیشتر توضیح می دهد که مراحل بعدی بیت کوین با اقدامات سرمایه گذاران موسساتی تعیین می شود. او گفت:

“31000 دلار حمایت قوی بود ، بنابراین حداقل ، همه نمی فروشند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا آن دیوار باقی مانده است ، یا اینکه موسسات به خرید خود ادامه می دهند. اگر این کار را انجام دهند ، احتمالاً روند صعودی دوباره برقرار می شود و ادامه می یابد. اگر آنها منتظر راهنمایی های نظارتی بیشتری باشند ، کمبود جریان خرید آنها ، به شدت احساس می شود.”

افزایش قیمت آلت کوین ها

بسیاری از برترین آلت کوین ها نیز با اصلاح این هفته به خوبی رشد کردنند. Polkadot با افزایش 7.09٪ به بالاترین قیمت روزانه 18 دلار رسید ، در حالی که Chainlink  با سود دو رقمی، به 22.31 دلار رسید . Tezos همچنین شاهد افزایش قیمت است که با 15٪ افزایش به 3.36 دلار رسید.در حال حاضر ارزش کل بازار ارزهای رمزنگاری شده 949.8 میلیارد دلار و نرخ تسلط بیت کوین 64.4٪ است.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا