اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دستور جدیدی پوتین

salamcrypto

پوتین دستورات مبارزه با انتقال غیر قانونی دارایی های دیجیتال به خارج از مرز ها را صادر کرد.
ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه بر اهمیت تدوین اقدامات اضافی برای مبارزه با معاملات غیرقانونی دارایی های مالی دیجیتال به خارج از مرز ها تأکید کرد.
پوتین روز چهارشنبه در جلسه هیئت رییسه دادستانی عمومی روسیه اظهار داشت که عناصر جنایی در دارایی های مالی دیجیتال زیاد است و به طور فزاینده ای رو به افزایش هم می‌باشد و این امروز نیاز به توجه ویژه دولت دارد.
پوتین گفت: یک نکته کاملاً جدید وجود و اساسی وجود دارد، ما باید اقدامات جدیدی را برای سرکوب حرکت غیرقانونی دارایی های مالی دیجیتال انجام دهیم.
رییس جمهور دستور اجرای نظارت بیشتر و به سرویس فدرال نظارت بیشتری بر این دارایی های دیجیتال داشته باشند و تمام توجه خود را به این موضوع منعطف کنند.
از آنجا که پوتین در مورد انجام دادن معاملات غیر قانونی برون مرزی با استفاده از دارایی های دیجیتال توضیح بیشتری نداد اکنون به نظر می‌رسد منظور وی به طور دقیق مشخص نیست.
نیکیتا سوشینکوف وکیل ارشد سابق Deloitte CIS و مدیر Alfacash به کوین تلگراف گفت:
این اولین بار نیست که رییس جمهور از سازمان های اجرای قانون و یک واحد اطلاعات مالی روسیه می‌خواهد تا در چنین زمینه ای توجه ویژه ای بکنند. اما مشخص نیست که منظور از عملیات رمزنگاری برون مرزی چه چیزی است.
روسیه قوانینی درباره دارایی های مالی دیجیتال را به قانون اساسی خود در ژانویه 2020 اضافه کرد و به صورت رسمی پرداخت با ارز های دیحیتال مانند بیت کوین را در این کشور به طور رسمی ممنوع کند. دولت روسیه همچنین در حال کار بر روی ابتکارات جداگانه ای برای اتخاذ محدودیت هایی در خدمات سرویس پرداخت های خارجی و کیف پول های دیجیتال مانند علی پی و وی چت است.
به نظر شما آیا پوتین و دستگاه های اجرایی روسیه توانایی جلوگیری از تخلفات با ارز های دیجیتال را دارند؟
برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.
منبع: Cointelegraph

بیشتر بخوانید:  تجمع و اعتراضات دارندگان XRP علیه سازمان بورس آمریکا

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا