اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نظرسنجی اخیر به روند مطلوب پذیرش رمز ارز اشاره می‌کند

نظرسنجی اخیر به روند مطلوب پذیرش رمز ارز اشاره می‌کند

به گزارش زوم ارز و بنا به نظرسنجی اخیر که توسط جمینی، صرافی محبوب رمز، انجام شد، حدود 50 درصد از دارندگان ارز دیجیتال سال گذشته به این بازار پیوستند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به شکلی قابل انتظار، این نظرسنجی نشان می‌دهد که کشورهایی با نرخ تورم بالا در پذیرش رمز ارز پیشتاز هستند. افت ارزش برخی از ارزهای فیات مردم را مجاب کرده است تا به دنبال جایگزین‌هایی برای آن‌ها، در حوزه‌ی رمز ارز، باشند.

اندونزی و برزیل از برترین کشورها در زمینه‌ی پذیرش رمز ارز هستند؛ در حال حاضر بیش از 41 درصد از ساکنین این کشورها دارایی دیجیتال نگهداری می‌کنند.

کوین کده

64 درصد از ملت اندونزی به ارز دیجیتال به عنوان محافظی در برابر تورم، علی‌رغم وجود خطرات پیرامون آن، نگاه می‌کنند.

ارزهای دیجیتال در کشورهایی با ارز فیات پایدارتر محبوبیت کمتری دارد. برای مثال، تنها 18 درصد از مردم بریتانیا دارای ارز دیجیتال هستند و تنها 15 درصد از اروپایی‌ها باور دارند که ارزهای دیجیتال می‌توانند محافظ خوبی در برابر تورم باشند.

7 درصد از افرادی که در اروپا در مورد رمز ارز ها مصاحبه شد، در حال حاضر هیچ رمز ارزی نگهداری نمی‌کنند، برنامه‌هایی برای خرید دارایی دیجیتال در آینده دارند.

بیشتر بخوانید:  رویکرد های Peter Diamandis برای بیت کوین

در آمریکا، حدود یک پنجم از مردم ارز دیجیتال خریداری کرده‌اند. در حالی که ارزهای دیجیتال جایگاه خوبی در بین برخی از مردم و نهادها پیدا کرده‌اند، هنوز قطعی نیست که این جایگاه خوب چقدر پایدار خواهد ماند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا