اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاهش آدرس های فعال اتریوم ،خبر خوبی برای قیمت Gas است!

salamcrypto

کاهش آدرس های فعال اتریوم

افت آدرسهای فعال اتریوم شاید چشم انداز بنیادی ناخوشایندی است ، اما  کاهش قیمت Gas ، خبر خوبی برای کاربران است.

Santiment ارائه دهنده تجزیه و تحلیل های زنجیره ای گزارش کرده است که به خصوص از اواسط سپتامبر تعامل در شبکه اتریوم در آدرس های منحصر به فرد کاهش یافته است. در ماه آگوست و سپتامبر شاهد افزایش فعالیت های آدرس دهی بودیم که به خاطر  فرصت های جدید تولید محصول DeFi از جمله Uniswap ایجاد شده بود.

Santiment در   11 اکتبر  2020 در توییتی گزارش داد:

“معیار آدرس فعال روزانه ETH$  نشان می دهد که  از اوج قیمت آن در اواخر ژوئیه ، هنوز  چیزهای زیادی وجود دارد. به خصوص از 17 سپتامبر ، آدرس های منحصر به فرد در تعامل در شبکه  اتریوم کاهش یافته است.”

از آنجا که بازارهای DeFi کمی از تب و تاب اولیه افتاده است ، تأثیر آن بر استفاده از اتریوم به وضوح قابل مشاهده است. ارزش کل قفل شده در تمام پلتفرم های DeFi با قیمتی تقریباً 11 میلیارد دلاری بالا باقی مانده است اما به نظر می رسد علاقه در زمینه تولید مواد غذایی و جهش Gas  کاهش یافته است.

با فعالیت کمتر در آدرس های اتریوم ، تقاضا برای استفاده از شبکه کاهش یافته است و این خبر خوبی برای قیمت Gas است.


مخزن قیمت Gas

بر اساس bitinfocharts.com ، قیمت Gas اتریوم از بالاترین میزان خود در 2 سپتامبر 91٪ کاهش یافته است. تاریخ و افزایش Gas حاصل می تواند با هیجان SushiSwap مرتبط باشد که منجر به انتقال بیش از یک میلیارد دلار وثیقه از Uniswap به فورک DeFi شد.

دومین جهش در 17 سپتامبر  رخ داد که Uniswap چهار استخر نقدینگی اتریوم خود و مشوق های استخراج UNI را به همراه آن، ایر دراپ (airdrop) را راه اندازی کرد. هر دو بار ، متوسط ​​هزینه های معامله به دو رقم افزایش یافته و کسانی  با سرعت عمل انجام  در انجام معاملات ، مبلغی بالغ بر 50 دلار برای این امتیاز دریافت کردند.

بیشتر بخوانید:  هشدار رییس سازمان بورس آمریکا
اخبار اتریوم
نموذار قیمت gas

امروز ، متوسط ​​قیمت معاملات تقریباً به حالت عادی 1.33 دلار سقوط کرده اند ، تقریباً مانند  اواخر ژوئیه قبل از شروع هیجان برای  مواد غذایی DeFi بود.

ایستگاه Gas اتریوم با معاملات پرسرعت 50 گیگابایتی ، قیمت استاندارد Gas را در 40 gwei قابل قبول گزارش می کند. Uniswap با پردازش 12.7 میلیون دلار طی 30 روز گذشته همچنان بزرگترین مصرف کننده Gas است.


چشم انداز قیمت اتریوم

قیمت  این ارز دیجیتال ،  در آخر هفته با رشد صعودی به 377 دلار افزایش یافته است. اتریوم از پایین ترین قیمت هفته گذشته خود ، که 335 دلار بود 12٪ افزایش یافته  و به قیمت هایی  سه هفته پیش خود، بازگشته است.

لوگان هان ، تاجر پیشرو در بایننس ،  در توییتی در   11 اکتبر 2020 پیش بینی کرد که قیمت های اتریوم در کوتاه مدت به صعود خود ادامه خواهند داد و در سال 2021 به اوج خود می رسد.

اگر سطح فعلی به پشتیبانی تبدیل شود ، اتریوم به راحتی می تواند خیلی سریع به 400 دلار برسد. کاتالیزور اصلی برای هر حرکت عمده در سال جاری ، راه اندازی شبکه اصلی Beacon Chain خواهد بود که ، طبق گفته توسعه دهندگان ، اکنون فاصله چندانی برای راه اندازی ندارد.

منبع: کرپتو پوتیتو


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا