اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مدیرعامل ریپل: ریپل زنده خواهد ماند 😖

salamcrypto

برد گارلینگهاوس مدیرعامل شرکت Ripple Labs که در سانفرانسیسکو مستفر است در آخرین مصاحبه خود گفت که تجارت ریپل حتی در صورت فروپاشی این شرکت باز هم به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
مدیرعامل شرکت ریپل در برنامه Axios از شبکه HBO حاضر شد و در این برنامه دادخواست بورس اوراق بهادار آمریکا را به شدت محکوم کرد و مورد انتقاد قرار داد. وی اظهار داشت که جتی اگر شرکت Ripple Labs در میان دعوی حقوقی خود با سازمان بورس از بین برود، تجارت ریپل  که در رده هفتم ارز های دیجیتال برتر است به فعالیت خود در صرافی ها ادامه خواهد داد.
“اگر شما دارای اوراق بهادار باشید این به شما مالکیت می‌بخشد، پس اگر Ripple Labs از بین برود، تجارت ریپل فعالیت خود را ادامه خواهد داد.”
مدیرعامل شرکت ریپل اظهار داشت که در کل جهان ایالات متحده تنها کشوری ست که ریپل را تحریم کرده است.
در ماه دسامبر، دادخواست این شرکت با یک دادخواست 1.3 میلیارد دلاری توسط سازمان بورس آمریکا مواجه شد و این سازمان ادعا می‌کند که ریپل به عنوان یک اوراق بهادار ثبت نشده به فروش رفته و از آن کسب سود کرده اند. هم خود شرکت و هم مدیران آن از جمله برد گارلینگهاوس و کریس لارسن مورد شکایت قرار گرفته اند.
گارلینگهاوس در ادامه صحبت های خود افزود که این دادخواست علیه آنها نه تنها برای شرکت مادر XRP بلکه برای کل صنعت ارز های دیجیتال بد است و بر کل صنعت تأثیر گذار خواهد بود.
“این فقط برای ریپل بد نیست، این به طور گسترده برای صنعت رمزنگاری در ایالات متحده بد است و این دادخواست کارآفرینان را به خارج از ایالات متحده می‌کشاند و این کار رشد صنعت ارز های دیجیتال در آمریکا را کم خواهد کرد.”
منبع: ripplecoinnews

بیشتر بخوانید:  افت قیمت دوج کوین پس از حضور ایلان ماسک در برنامه SNL

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا