اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خبر فوری: ریپل اخبار مبنی بر توافق با سازمان بورس آمریکا را تکذیب کرد

خبر فوری: ریپل اخبار مبنی بر توافق با سازمان بورس آمریکا را تکذیب کرد

به گزارش زوم ارز و بنا به چارلز گاسپارینو از Fox Business، ریپل تأیید کرده است که شایعات مبنی بر توافق این سازمان با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده جعلی و فیک است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

اوایل امروز یک بیانیه مطبوعاتی که اکنون در پلتفرم خبری Accesswire حذف شده است اعلام کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اتهامات خود علیه شرکت ریپل لبز را کنار گذاشته و این خبر در ابتدا از سوی Yahoo! Finance پخش و سپس در سایر شبکه های اجتماعی پخش شده بود.

این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو بیانیه مطبوعاتی را کاملاً دروغین و جعلی توصیف کرد و در بیانیه آنها آمده است:
ما در حال تلاش برای حذف آن هستیم و این اخبار کاملاً نادرست و توسط ما ارسال نگردیده است.

کوین کده

استورات آلدورتی مشاور عمومی ریپل نیز در توییتر تأکید کرد که اخبار منتشر شده مبنی بر به توافق رسیدن این دو سازمان فیک هستند.

بنظر می‌رسد که یک بیانیه مطبوعاتی جعلی در مورد حل و فصل از سوی وبسایت iCrowdNewswire منتشر شده و آنها یک ایمیل جعلی از سوی شرکت حقوقی ریپل یعنی Debevoise & Plimpton منتشر کردند و این آدرس نیز جعلی بود و به این شرکت متعلق نبود.

بیشتر بخوانید:  فیسبوک بیخیال diem شد

برد گارلینگهاوس مدیرعامل ریپل در مصاحبه اخیر خود گفت که شرکت او تنها در صورتی مایل به توافق با آژانس است که در شفافیت کامل در مورد ارز دیجیتال ریپل وجود داشته باشد.

به احتمال زیادی یکی از اعضای جامعه XRP سعی کرده است با انتشار اخبار جعلی در مورد توافق یک پامپ و تخلیه سریع را انجام دهد و با این اوصاف بنظر می‌رسد که اکنون جامعه رمزنگاری در برابر انتشار اخبار فیک مصون است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید: 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا