اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مشاور ریپل: ظاهرسازی SEC باورنکردنی است

مشاور ریپل: ظاهرسازی SEC باورنکردنی است

به گزارش زوم ارز، استوارت آلدروتی، مشاور عمومی ریپل، از SEC پیرامون دورویی این کمیسیون صحبت کرده است. آلدروتی، با اشاره به پرونده‌ای دیگر پیش از پرونده‌ی ریپل، این قانون‌گذار را مورد انتقاد خود قرار داد و گفت که دورویی آن‌ها سرسام‌آور بوده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پیش‌تر، این وکیل برجسته، SEC را متهم به تاخیر در روند پرونده‌ی ریپل کرد و از این نهاد خواست تا با سرعت در این پرونده پیش رود. علی‌رغم تاخیر SEC، ریپل و دادگاه در حال تلاش برای حل هرچه سریع‌تر این مشکل هستند. آلدروتی گفت که هرچند وی باور دارد که حل این مشکل در بهترین حالت تا سال 2023 به انجام خواهد رسید.

از حیث اینکه در سال 2022 چه اتفاقاتی رخ خواهد داد، پیش‌تر مشاور عمومی ریپل اشاره داشت که سال جاری سالی خواهد بود که تمام توجه بر قانون‌گذاری رمز ارز متمرکز خواهد شد.

کوین کده

با وجود اینکه معمولا ابتکارات فناوری با خصومت مواجه است، وی افزود که رقبای اقتصادی خارج از آمریکا، به سرعت در حال پذیرش دارایی دیجیتال، پرداخت‌های بلادرنگ با کمک بلاکچین و CBDCها یا ارزهای ملی هستند.

ریپل با FINCI، پلتفرم آنلاین واقع در لیتوانی برای انتقال دارایی، آغاز به همکاری کرده است؛ اقدامی که در سروصدای پرونده‌ی قضایی در جریان بین ریپل و SEC گم شد. با انعقاد این قرارداد همکاری، ریپل به دنبال ایجاد یک رابط پرداختی، با استفاده از پلتفرم ODL خود، که توسط XRP قدرت بخشیده می‌شود است، تا مشتریان FINCI بتوانند از اروپا به مکزیک پول ارسال کنند. در حال حاضر شبکه‌ی ODL ریپل 22 کشور را تحت پوشش خود دارد.

بیشتر بخوانید:  پروژه ملی بلاک چین برای پشتیبانی از زبان قرارداد هوشمند DAML

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا