اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مقررات دلیل خروج ریپل از ایالات متحده

salamcrypto

ریپل در میان ناامیدی فزاینده از عدم وضوح نظارتی در ایالات متحده ، در فکر انتقال به اروپا یا آسیا است

کریس لارسن ، بنیانگذار ریپل گفت که این شرکت در حال بررسی انتقال به انگلیس ، سوئیس ، سنگاپور یا ژاپن است.

کریس لارسن ، بنیانگذار ریپل ، در سخنرانی خود با مجله Fortune Magazine ، جف جان رابرتز ، در 6 اکتبر، در اجلاس بلاک چین گفت که ایالات متحده در آماده سازی برای نسل بعدی سیستم مالی جهانی مبتنی بر ارزهای دیجیتال همراه با سیاست مقامات ایالات متحده در مورد “تنظیم مقررات از طریق اجرا” “با تاسف عقب است” .به همین دلیل ممکن است ریپل این کشور را ترک کند.

لارسن گفت: “پیام بلاکچین و  ارزهای دیجیتال در ایالات متحده مورد استقبال قرار نمی گیرند.” “اگر شما می خواهید در این حرفه باشید ، احتمالاً باید به جای دیگری بروید. صادقانه با شما می گویم ما حتی در تلاش هستیم تا دفتر مرکزی خود را به یک حوزه قضایی بسیار دوستانه منتقل کنیم. “

لارسن اظهار داشت که این شرکت در حال انتقال به کشورهایی مانند انگلیس ، سوئیس ، سنگاپور یا ژاپن است ، زیرا در ایالات متحده “همه موارد مرتبط با بلاکچین و ارز دیجیتال تحت  نظارت نهادهای نظارتی مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) است.”من فکر نمی کنم که وضعیت  تحت  نظر SEC  در حال حاضر  برای بلاکچین و ارز دیجیتال  بهتر شود. فقط باید آنها را از این صنعت دور کرد.

بیشتر بخوانید:  3 دلیل برای ریزش 7.4٪ یک شبه قیمت بیت کوین

مدیر عامل شرکت ریپل ، برد گارلینگهاوس در توییتی توضیح بیشتری داد. وی گفت: ” ریپل به دنبال اجتناب از قوانین نیست ، ما فقط می خواهیم در حوزه قضایی عمل كنیم كه قوانین روشن است.”ریپل با برخی  پرونده های قضایی روبروست که ادعا  می کند این شرکت توکن XRP خود را در یک پیشنهاد اوراق بهادار ثبت نشده فروخته است. SEC پس از انتشار در سال 2019 در مورد چارچوب نظارتی دارایی های دیجیتال ، هیچ بیانیه رسمی در این مورد منتشر نکرده است.

در نتیجه ،  این شرکت ارز دیجیتال همچنان به دلیل عدم آشکار بودن وضوح نظارتی از سوی سازمان دولتی به دادگاه فراخوانده می شود. یک قاضی فدرال اخیراً پیشنهاد ریپل برای رد دادخواست شکایت سرمایه گذار ولادی زاکینوف در سال 2018 مبنی بر اینکه رمز XRP یک قانون امنیتی در کالیفرنیا است  را رد کرد.

منبع: کوین تلگراف


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا