اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش قیمت پادشاه آلت کوین ها

salamcrypto

ارزش بازار اتریوم از 500 میلیارد دلار عبور کرد

ارزش کل بازار اتریوم برای اولین بار در تاریخ در ساعت 3:46 بامداد به وقت جهانی و 8:16 صبح به وقت ایران از 500 میلیارد دلار عبور کرد و این نقطه عطفی بسیار مهم و بسیار تاریخی برای برترین آلت کوین بازار است.
اتر برای رسیدن به این نقطه عطف تاریخ اوج قیمت جدیدی باید از اوج قیمت قبلی خود عبور و اوج قیمت جدیدی را ثبت می‌کرد و برای این کار اتر در ساعت 8:25 اوج قیمت جدیدی را در سطح قیمتی 4351 دلار ثبت کرد که منجر به این شد که ارزش کل بازار اتر برای اولین بار به 504 میلیارد دلار برسد.
در حال حاضر ارزش کل با ارزش ترین آلت کوین بازار از غول خدمات مالی یعنی ویزا بیشتر است، این شرکت ماه گذشته  شروع به پذیرش معاملات ارز های دیجیتال با استیبل کوین  USDC را داد، این استیل کوین بر روی بلاکچین اتریوم مستقر است.
افزایش قیمت شدید اتر منجر به افزایش دامیننس این رمزارز و کم شدن و دامیننس و سلطه ی بیت کوین می‌شود. سهم بیت کوین از دامیننس بازار در اوایل ژانویه 74 درصد بود و حالا به 44 درصد کاهش یافته است.
در زمان نگارش این خبر بیت کوین بزرگترین صرافی دیجیتال دنیا یعنی بایننس در سطح قیمتی 57240 دلار معامله می‌شود، این رمزارز در شبانه روز اخیر با 3.5 درصد افزایش قیمت مواجه شده است.
در بین 10 ارز دیجیتال برتر بازار بهترین عملکرد در شبانه روز اخیر مربوط به اتر نبوده است و بیت کوین کش با 16.4 درصد افزایش قیمت بهترین عملکرد بین 10 ارز برتر بازار را ثبت کرده است.
در زمان نگارش این خبر بیت کوین کش با 1.7 کاهش قیمت در یک ساعت اخیر در سطح قیمتی 1573 دلار معامله می‌شود.

بیشتر بخوانید:  آیا بیت کوین می تواند به عنوان یک ارزش در ایران رایج شود؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا