اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرمایه گذاری 20 میلیون دلاری کمپانی RockX، برای تقویت پلتفرم Polkadot

salamcrypto

پلتفرم Polkadot قرار است با کمک  20 میلیون دلاری  ازکمپانی  RockX تقویت شود.

شرکت توسعه دارایی های دیجیتال RockX برای حمایت از پلتفرم Polkadot (DOT) طی 5 سال آینده ، برنامه سرمایه گذاری 20 میلیون دلاری را آغاز کرده است. بودجه حداکثر 500000 دلار رمزارز  DOT برای هر پروژه ، در کنار پشتیبانی فنی از توسعه دهندگان تیم تأمین می شود. در عوض ، شرکت از پروژه های پشتیبانی شده رمزارز یا ارزش ویژه دریافت خواهد کرد.

RockX ، در حال حاضر به عنوان  گره ای  (Node)  برای Polkadot ، Cosmos ، Solana ، Oasis و Terra است و  توسط الکس لام، که همچنین تأسیسات استخراج بیت کوین (BTC) آسیا مستقر در RockMiner را تأسیس کرده است ، بنیان گذاری شده است.

مدیر عامل شرکت  اقای لام گفت که این برنامه با کمک مالی تعدادی از سرمایه گذاران خصوصی  ، که خواسته اند ناشناس بمانند ، در حال اجرا است. وی شرکا  را دارندگان برجسته DOT ​​توصیف کرد که همچنین از طرفداران طولانی مدت اتریوم (ETH) هستند و اظهار داشتند:

“آنها مردانی هستند که از سال 2015 در جامعه اتریوم بوده اند و در گذشته از طریق سرمایه گذاری  از پلتفرم اتریوم پشتیبانی کرده اند.”

علی رغم کمک های مالی ، آنها هیچ تأثیری در مورد پذیرش پروژه ها در برنامه ندارند، در این مورد  فقط توسط تیم RockX تصمیم خواهد گرفت.

اگرچه  به عنوان یک برنامه سرمایه گذاری ساختار یافته است ، این تیم ، هیچ رشته کمک هزینه اضافی به پروژه های خاص در آینده در نظر نگرفته است.  هنوز هیچ پروژه ای در این برنامه پذیرفته نشده است ، RockX در حال حاضر در حال بحث و گفتگو با برخی از تیم ها است.

بیشتر بخوانید:  ماینر های غیرقانونی را گزارش کنید، جایزه بگیرید!

این اطلاعیه تنها یک هفته پس از تأسیس خزانه داری Polkadot توسط Polkadot منتشر شد ، و اگرچه این  برنامه سرمایه گذاری “هیچ ارتباطی با خزانه داری” ندارد ، اما برای کمک به “ساخت و ترویج پروژه ها” در شبکه Polkadot از یک دیدگاه مشابه برخوردار است. لام گفت:

“با پشتوانه فنی قوی ، RockX همچنین ساخت و کمک فنی به Polkadot خواهد کرد.”

بزرگترین صندوق رمزنگاری در جنوب شرق آسیا Signum Capital یک سرمایه گذار در RockX است.  مدیریت آنها ، اقای  پانگیلینان (Pangilinan) گفت که RockX بیش از حفاظت از شبکه Polkadot به عنوان یک عملگر گره ، اقدامات دیگری انجام می دهد:

“RockX با استفاده از قابلیت های فنی و شبکه های سرمایه گذاران خود ، گامی فراتر از این در جهت کمک به رشد بلاکچین برداشته است. این یک مدل مشترک جدید برای صنعت ایجاد می کند. “

منبع:کوین تلگراف


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا