کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول سکرت SCRT

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال سکرت SCRT

بهترین کیف پول سکرت SCRT، امروزه با زیاد شدن تعداد و تنوع کیف پول های ارز های دیجیتال فهمیدن اینکه چه کیف پول هایی از چه رمز ارز هایی پشتیبانی می‌کند کار بسیار دشواری شده است. تا به امروز قطع به یقین نام ارز دیجیتال سکرت SCRT را شنیده اید و مورد مطالعه و بررسی های زیادی قرار داده اید و خواسته اید این رمز ارز را در معاملات خود جای دهید اما از کیف پول هایی که از این رمز ارز پشتیبانی می‌کنند اطمینان نداشته اید، اما اصلا نگران نباشید ما در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

ما تیم زوم ارز در این مقاله در ابتدا قصد داریم توضیحی مختصر درباره ی ارز دیجیتال سکرت SCRT داده و سپس به کیف پول های پشتیبان کننده ی این رمز ارز اعم از نرم افزاری و سخت افزاری بپردازیم و درباره ی هر کیف پول نقاط مثبت و منفی آنها را در قالب مزایا و معایب استفاده از آن ولت را برای شما عزیزان آورده ایم در ادامه با ما همراه باشید.

نکته: شما قادر هستید با استفاده از این لینک مقاله ی تخصصی ارز دیجیتال سکرت SCRT را مطالعه و مورد بحث قرار دهید.

کوین کده

نیم نگاهی به ارز دیجیتال سکرت SCRT

نیم نگاهی به ارز دیجیتال سکرت SCRT
نیم نگاهی به ارز دیجیتال سکرت SCRT

شبکه سکرت یا Secret Network پلتفرم ارائه دهنده ارز دیجیتال SCRT است، این که به شما امکان می دهد برنامه هایی را بسازید و از آنها استفاده کنید که حریم خصوصی را حفظ می کنند زیرا یک بلاکچین با حریم خصوصی داده است.

توکن سکرت برای مدیریت، مبادله و پرداخت کارمزد در شبکه اصلی مورد استفاده قرار می گیرد.

توکن های SCRT در شبکه سکرت با استفاده از استاندارد SNIP-20 ساخته می شوند، مانند استاندارد توکن ERC-20 با این تفاوت که همه توکن های سکرت به طور پیش فرض حریم خصوصی خود را حفظ می کنند. در قراردادهای محرمانه از توکن های سکرت استفاده می شود.

همچنین نودها باید SCRT را به کار گیرند تا در شبکه کار کنند و پاداش هایی را دریافت نمایند. نودها همچنین می توانند پیشنهادهایی را با استفاده از SCRT ایجاد و رای دهند. علاوه بر این، کاربرانی که دارای توکن های سکرت SCRT هستند می توانند توکن های خود را استیک کرده و پاداش دریافت نمایند.

به طور کلی سکرت به عنوان یک شبکه بلاکچین می خواهد آنچه را که امروزه اغلب در پردازش ارزهای رمزنگاری شده نادیده گرفته شده است را حل کند. که آن چیزی نیست جز عدم حفظ حریم خصوصی بنابراین، سکرت Secret فناوری را ایجاد کرده است که از داده های رمزگذاری شده برای تراکنش های مختلف استفاده می کند. اما مقیاس پذیرتر و قابل استفاده در بسیاری از صنایع است.


کیف پول های نرم افزاری پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سکرت

در این قسمت به کیف پول های نرم افزاری که از ارز دیجیتال سکرت SCRT پشتیبانی می‌کنند می‌پردازیم. شما نیز می‌توانید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر درباره ی کیف پول نرم افزاری مورد نظر با استفاده از لینکی که در قسمت هر کیف پول نرم افزاری برای شما زوم ارزی های عزیز قرار داده ایم استفاده کرده و یا به صفحه ی اصلی سایت زوم ارز مراجعه کرده و نام کیف پول مورد نظر خود را سرچ کرده و مقاله ی مورد نظر را مشاهده و مطالعه کنید در مقاله ی اختصاصی که از دانلود، ثبت نام و … تمام مراحل را با استفاده از تصاویر گام به گام برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

نکته: اگر قصد دانلود و استفاده از کیف پول نرم افزاریی را دارید به شما پیشنهاد می‌دهیم که فقط و فقط از سایت رسمی کیف پول مورد نظر اقدام به دانلود و نصب کیف پول مورد نظر کنید زیرا دانلود و نصب از منابع ناشناس احتمال کلاهبرداری و از دست رفتن سرمایه ی شما را زیاد می‌کند.


کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet

کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet
کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet

کیف پول نرم افزاری تراست ولت یکی از معروف ترین کیف پول های نرم افزاری می‌باشد، این کیف پول از ارز دیجیتال سکرت SCRT پشتیبانی می‌کند، شما می‌توانید بصورت کاملا رایگان اقدام به دانلود، نصب و استفاده از این کیف پول کنید زیرا این ولت هیچگونه هزینه ای را از کاربر درخواست نمی‌کند این کیف پول نرم افزاری بغیر از ارز دیجیتال سکرت SCRT از توکن ها و ارز های دیجیتال گوناگونی نیز پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید اقدام به ذخیره ی رمز ارز های مختلف خود در این کیف پول کنید.

کیف پول نرم افزاری تراست ولت دارای امنیت مناسبی می‌باشد اما متاسفانه از تایید هویت دوعاملی پشتیبانی نمی‌کند، ولی اصلا نگران نباشید زیرا پشتیبانی نکردن از تایید هویت دو عاملی به معنای اینکه این کیف پول از امنیت مناسبی برخوردار نیست نمی‌باشد.

همچنین کاربران این کیف پول قادر هستند از این ولت در سیستم عامل های موبایلی همچون اندروید و ios استفاده کنند در ادامه برای مطالعه ی نقاط قوت و ضعف این کیف پول با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:  کیف پول الکتروم | آموزش تصویری ساخت کیف پول electrum

مزایا:

 • استفاده کاملاً رایگان
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • رابط کاربری آسان

معایب:

 • پشتیبانی نکردن از تایید هویت دو عاملی

کیف پول نرم افزاری SafePal Wallet

کیف پول نرم افزاری SafePal Wallet
کیف پول نرم افزاری SafePal Wallet

کیف پول سیف پل از ارز دیجیتال سکرت SCRT و توکن ها و رمز ارز های گوناگون دیگری نیز پشتیبانی می‌کند کیف پول نرم افزاری سیفف پل یکی از بهترین کیف پول های موجود در دنیای رمز ارز ها به حساب می‌اید، کیف پول سیف پل دارای کیف پول سخت افزاری می‌باشد و نباید این دو را با یکدیگر اشتباه کرد.

کیف پول SafePal از رابط کاربری مناسب و خوبی برخوردار است و شما می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به اطلاعات قبلی از این کیف پول نرم افزاری استفاده کنید، این کیف پول کاملا رایگان است و برای دانلود، نصب و استفاده از این ولت نیاز به پرداخت هزینه ای ندارید. کیف پول نرم افزاری سیف پل از تایید هویت دوعاملی پشتیبانی نمی‌کند اما از امنیت مناسبی برخوردار است این نکته را در نظر بگیرید که پشتیبانی نکردن از تایید هویت دو عاملی به این معنی نیست که این کیف پول از نظر امنیتی قابل اعتماد نیست.

مزایا:

 • استفاده کاملاً رایگان
 • امنیت مناسب
 • قابلیت ذخیره نمودن رمز ارز های گوناگون
 • رابط کاربری آسان

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های کامپیوتری
 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

کیف پول های سخت افزاری پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سکرت SCRT

متاسفانه در حال حاضر کیف پول های سخت افزاری از ارز دیجیتال سکرت SCRT پشتیبانی نمی‌کنند البته نگران نباشید این به این معنی نیست که در آینده نیز هیچ کیف پول سخت افزاری از رمز ارز سکرت پشتیبانی نخواهد کرد فقط در زمان نگارش این مقاله کیف پول های سخت افزاری از این رمز ارز پشتیبانی نکرده اند، خبری رسمی از این موضوع در حال حاضر منتشر نشده است ولی این احتمال وجود دارد که در آینده ای نچندان دور کیف پول های سخت افزاری معروفی مانند ترزور و لجر از این ارز دیجیتال پشتیبانی کنند.


نگاه کلی به کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سکرت SCRT

نگاه کلی به کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سکرت SCRT
نگاه کلی به کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سکرت SCRT
ردیف نام کیف پول نوع کیف پول نوع سیستم عامل کیف پول
1 تراست نرم افزاری موبایل
2 سیف پل نرم افزاری موبایل

اینفوگرافیک کیف پول سکرت SCRT

اینفوگرافیک کیف پول سکرت SCRT
اینفوگرافیک کیف پول سکرت SCRT

سخن پایانی درباره ی بهترین کیف پول سکرت SCRT

زوم ارزی های عزیز به پایان این مقاله رسیدیم در این مقاله شما با کیف پول های نرم افزاری پشتیبان کننده ی رمز ارز سکرت SCRT آشنا شدید. متاسفانه در حال حاظر هیچ کدام از کیف پول های سخت افزاری از رمز ارز سکرت پشتیبانی نمی‌کند اما اصلا نگران نباشید، زیرا امکان اینکه در آینده ای نه چندان دور کیف پول های سخت افزاری زیادی از این رمز ارز پشتیبانی کند وجود دارد.

این نکته را در نظر داشته باشید اگر قصد دانلود و استفاده از کیف پول های نرم افزاری را دارید فقط و فقط از منابع رسمی همان کیف پول اقدام به دانلود، نصب و استفاده از کیف پول نرم افزاری مورد نظر کنید زیرا دانلود و نصب کیف پول نرم افزاری از منابع ناشناس کنید این احتمال بسیار قوی است که دارایی های دیجیتالی شما مورد سرقت و دزدی قرار بگیرد و از حساب شما کلاهبرداری شود.

نکته: اگر سوالی در مورد کیف پول مورد نظر و یا رمز ارز سکرت SCRT داشتید می‌توانید از لینکی که در مطلب برای شما قرار داده ایم استفاده کرده و یا با مراجعه به صفحه ی اصلی سایت زوم ارز مراجعه کرده و نام رمز ارز سکرت SCRT و یا کیف پول مد نظر خود را سرچ کرده و مقاله ی تخصصی آن را مطالعه کنید در مقاله ی تخصصی کیف پول ها ما از مرحله ورود به سایت رسمی کیف پول، دانلود، نصب و استفاده از کیف پول را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش داده ایم.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله ی “بهترین کیف پول سکرت SCRT” با ما همراه بودید.

 

منبع: Zoomarz


بیشتر بخوانید :

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

قانون‌گذار کره جنوبی احضار دو کوان را پیشنهاد کرد

قانون‌گذار کره جنوبی احضار دو کوان را پیشنهاد کرد

تیم حقوقی داخلی ترا جا می‌زند

تیم حقوقی داخلی ترا جا می‌زند

بانک انگلستان: سرمایه گذاران خرد درکی از رمز ارز ندارند

بانک انگلستان: سرمایه گذاران خرد درکی از رمز ارز ندارند

انتقال نیم میلیارد ریپل از FTX توسط نهنگ‌ها

انتقال نیم میلیارد ریپل از FTX توسط نهنگ‌ها

376 میلیارد شیبا اینو در حساب نهنگ فعال

376 میلیارد شیبا اینو در حساب نهنگ فعال

مارکوس 95 درصد از ارزهای بازار را "آشغال" خطاب کرد!

مارکوس 95 درصد از ارزهای بازار را “آشغال” خطاب کرد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا