اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سازمان بورس آمریکا به دنبال جمع آوری مدارک علیه ریپل

به گزارش زوم ارز خورخه تنیرو وکیل کمسیون بورس و اوراق بهادار به منظور اخذ حکم دادگاه که کارکنان ریپل را مجبور به تحویل ارتباطات و پیام های آنها در برنامه Slack می‌کند یک درخواست اضطراری ارائه کرده است.

سلام کریپتو

به گفته کمیسیون بورس و اوراق بهادار بیش از 1 میلیون پیام وجود دارد که باید جستجو شوند و از آنجایی که کارکنان ریپل با اسلک بیشتر از ایمیل کار کردند بنظر کمیسیون بورس و اوراق بهادار می‌تواند به مدارک خوبی دست پیدا کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار مدعی شد که متهمان این پرونده یعنی ریپل زمانی که چند ماه قبل در مرحله کشف مدارک قرار داشتند با جستجوی همه پیام ها موافقت کردند.

به گفته این آژانس آنها اجازه دسترسی فقط به 1488 پیام را پیدا کردند و البته همین مقدار هم حاوی برخی اطلاعات بسیار مهم بود.

اکنون این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو پس از آنکه اشتباه پردازش داده ها را ناشی از عدم تمایل اولیه به همکاری دانست، از صدور اجازه دسترسی به بقیه چت ها خودداری می‌کند.

صرافی ایرانی کارت

کمیسیون بورس و اوراق بهادار اظهار داشت که پیام های اسلک که موفق به دریافت آنها شده است حاوی برخی شواهد مهم و منحصر به فرد بوده است.

به طور خاص کمیسیون بورس و اوراق بهادار به دنبال پیام هایی از قبیل تمایل ریپل برای ایجاد معاملات سفته بازی XRP، نگرانی های شرکت در مورد قیمت  XRP، تأثیر فروش XRP بر تجارت ریپل و همچنین وضعیت نظارتی این ارز دیجیتال می‌باشد.

بیشتر بخوانید:  سرمایه گذاران قدیمی وارد بازار رمزگذاری می شوند.

این آژانس بر اطلاعاتی که از اسلک بدست آورده است برای تجدید خاطرات شهود پس از امتناع به پاسخگویی به تعدادی از سوالات در طول شهادت استناد خواهد کرد.

بنظر شما همراهان زوم ارز چه کسی پیروز این پرونده فرسایشی خواهد بود؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا