اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

300 میلیون دلار شیبا اینو از سوی نهنگ ها خریداری شد

300 میلیون دلار شیبا اینو از سوی نهنگ ها خریداری شد

به گزارش زوم ارز، نهنگ های شیبا اینو حاضر نیستند با توکن FTT را ببازند چرا که این دو دارایی دائماً برای اینکه بیشترین دارایی خریداری شده از سوی نهنگ ها باشند رقابت می‌کنند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پس از اینکه دیروز یک نهنگ اتریوم تقریباً 150 میلیون دلار شیبا اینو به فروش رساند، رمز ارز FTT به بیشترین دارایی 1000 نهنگ برتر اتریوم تبدیل شد و در 4 ژانویه، دارایی شیبا اینو این نهنگ ها تقریباً ارزشی معادل 1.4 میلیارد دلار داشت و حالا در 5 ژانویه یعنی 15 دی 1400 ارزشی معادل 1.7 میلیارد دلار دارد.

افزایش 300 میلیون دلاری در حجم دارایی نهنگ های شیبا اینو هیچ ربطی به نوسان قیمت شیبا اینو نداشته چرا که این رمز ارز طی شبانه روز اخیر کاهش قیمتی 0.3 درصدی را تجربه کرده و تنها نتیجه ای که می‌توانیم بگیریم این است که یک نهنگ، 300 میلیون دلار شیبا اینو خریداری کرده است.

کوین کده

معیار های دیگر قیمت شیبا اینو مانند حجم معاملات، تعداد آدرس های فعال و جریان خالص بنظر نمی‌رسد که روند مثبتی را نشان دهد و با حجم بازار فعلی که در حال حاضر در سطح 3.7 میلیون دلاری قرار دارد، اتفاقات مثبتی برای این رمز ارز رخ نخواهد داد.

بیشتر بخوانید:  130.5 میلیارد شیبا اینو در دستان نهنگ یک تریلیاردی

عملکرد بازار شیبا اینو نیز هیچ نشانه ای از بهبود یا پیامد های تغییر روند را نشان نمی‌دهد چرا که دارایی با نوسانات روزانه کم سابقه در هفت روز گذشته حرکت می‌کند و قیمت شیبا اینو در حال حاضر در همان سطحی است که در دسامبر گذشته بود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا