اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیش بینی مدیر عامل Social Capital درمورد قیمت بیت کوین

چامث پالیهاپیتیا ، بنیانگذار Social Capital ، گفت: قیمت بیت کوین سرانجام سر به فلک می کشد و به بالاتر از 100000 دلار می رسد.

سلام کریپتو

چامث پالیه پیتیا ،پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین در نهایت شش رقمی خواهد شد. مدیر سابق فیس بوک همچنین اعتقاد خود را مبنی بر اینکه بیت کوین یک بیمه نامه است و در شرایط فعلی عدم اطمینان اقتصادی ، رونق می گیرد ، قیمت آن را دو برابر ارزیابی می کند.

200 هزار دلار برای هر بیت کوین …

بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری Social Capital مدت هاست که طرفدار بیت کوین است. وی سال گذشته اعتراف کرد که اولین خرید بیت کوین وی حدود یک دهه پیش بود که او فقط 80 دلار برای خرید تقریباً یک میلیون بیت کوین اختصاص داد. از آن زمان ، او از هر فرصتی برای دفاع از ارز رمزنگاری شده و شایستگی های آن استفاده می کند.پالیهاپیتیا با پیش بینی خود کاملاً خوشبین به نظر می رسید ، اما همچنین گفت که مردم چندین سال پیش هنگامی که بیت کوین با قیمت های بسیار پایین تری دست و پنجه نرم می کرد ، به او می خندیدند:

“می توانید گفت و گوی من در برنامه CNBC  در سال 2012-2013 درباره ی قیمت بیت کوین زمانی که 200 دلار بوده صحبت می کردم و همه در برنامه به من می خندیدند ، ببینید.

بیشتر بخوانید:  نیمی از معاملات رمزگذاری جهان در قاره آسیا

احتمالاً به 100 تا 150 هزار دلار و سپس به 200 هزار دلار می رسد. در چه دوره ای ، نمی دانم . 5 سال ، 10 سال ، اما مطمئن هستم تا آنجا می رود. “

صرافی ایرانی کارت

BTC به چیزی بسیار مهم تر تبدیل می شود…

پالیهاپیتیا قبلاً ادعا کرده بود که اگر بیت کوین موفق شود ، این بدان معناست که دنیای مالی سنتی از بین رفته است. او اکنون موضع خود را دوباره تأیید کرد اما خاطرنشان کرد که “در نهایت قرار است به دارایی بسیار مهم تری تبدیل شود.”

اما تا زمانی که جامعه راهی برای فرار از واقعیت پیدا نکند ، داشتن بیمه schmuck منطقی است.وی همچنین خاطرنشان کرد که تعداد بیشتری از مردم ، از جمله شرکت ها و موسسات ، به این فضا وارد شده اند. به همین ترتیب ، وضعیت بیت کوین به “یک چیز باورنکردنی” تبدیل شده است که او هرگز تصور نمی کرد.

منبع : cryptopotato.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا