صرافی کوینکده
استخراج ارزدیجیتالبررسی ماینرها و تجهیزات جانبی

نرم افزارهای استخراج بیت کوین | معرفی نرم افزارهای استخراج بیت کوین برای دستگاه ماینر ،کامپیوتر و موبایل

نرم افزارهای استخراج بیت کوین ، تا به حال درباره استخراج ارز دیجیتال بیت کوین شنیده اید؟ آیا علاقه مند به انجام این کار هستید؟ آیا در نظر دارید تا شروع به استخراج بیت کوین کنید؟

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در این مقاله ما قصد داریم تا با شما عزیزان درباره نرم افزار های استخراج بیت کوین در: دستگاه های ماینر، کامپیوترها و گوشی های موبایل گفتگو کنیم. امروزه همزمان با ارزشمند شدن ارز دیجیتال بیت کوین، طرفداران آن نیز بیشتر می شود. حال گاهی از افراد به فکر استخراج ارز دیجیتال بیت کوین می افتند اما متاسفانه هزینه تهیه تجهیزات مایینینگ به شدت بالا است. به این علت برخی ها ترجیح می دهند که این کار را به صورت استخراج بیت کوین با کامپیوتر و یا استخراج بیت کوین با گوشی های موبایل انجام دهند. برای انجام این کار نیاز به نرم افزار می باشد. در ادامه همراه ما باشید.

بیت کوین  Bitcoin چیست؟

بارها در مقاله های مختلف درباره ارز دیجیتال بیت کوین توضیحاتی ارائه دادیم. در این مقاله نیز نسبت به توضیحاتی همانند آنها می پردازیم تا آشناییت نسبی با این ارز دیجیتال با ارزش پیدا کنید.

ارز دیجیتال بیت کوین در اواخر سال 2008 ایجاد شد و در سال 2009 توسط فردی با نام ساتوشی ناکاموتو عرضه شد. ساتوشی هم اکنون خالق بیت کوین است و خود را یک شخصیت ناشناس معرفی کرده است. تا به حال افرادی زیادی به گروه توسعه دهنده بیت کوین اضافه شده اند اما هیچکدام خالق اصلی آن یعنی ساتوشی ناکاموتو را نمی شناسد. قطعا فردی که خود را تا به الان ناشناس معرفی کرده است قطعا ساتوشی نام مستعار او می باشد. برای به دست آوردن بیت کوین می توانید از طریق دو راه اقدام کنید.

 1. خرید و فروش و یا ترید
 2. استخراج

برای اینکه بتوانید خرید و فروش بیت کوین انجام دهید باید ابتدا در بازار ارز های دیجیتال سر رشته داشته باشید زیرا انجام این کار بدون اطلاعات قبلی عواقب بدی را برای شما به همراه دارد. برای اینکه بتوانید در این کار موفق شوید، باید به تحلیل بازار رمز ارز ها را به صورت کامل مسط باشید.

برای استخراج ارز دیجیتال بیت کوین نیز شما می توانید از سه راه اقدام به انجام این کار کنید.

 1. استخراج با دستگاه های ماینر
 2. استخراج با کامپیوتر
 3. استخراج با گوشی موبایل

برای اینکه بتوانید با هر کدام از راه هایی که گفته شد عملیات استخراج را انجام دهید، باید تجهیزات مورد نیاز را تهیه کنید. در ادامه همراه ما باشید تا به ادامه موضوعات بپردازیم.


استخراج بیت کوین با دستگاه های ماینراستخراج بیت کوین با دستگاه های ماینر

برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال بیت کوین را با دستگاه های ماینر استخراج کنید، به تجهیزات ذیل احتیاج دارید.

 • دستگاه ماینر
 • برق
 • سیستم خنک کننده
 • کامپیوتر
 • نرم افزار مورد نیاز

تمام این موارد، دست به دست هم می دهند تا شما بتوانید به بهترین شکل ممکن ارز دیجیتال بیت کوین را استخراج کنید. اصلی ترین بحث در این بین، تهیه دستگاه ماینر است. همانطور که گفتیم متاسفانه دستگاه های ماینر در کشور ایران هزینه های بسیار بالایی دارند و بیشتر افراد توان خرید آن ها را ندارند به همین منظور بسیاری از افراد که علاقه به این کار دارند به سمت استخراج بیت کوین با کامپیوتر و یا گوشی های موبایل می روند. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره این موارد بیشتر آشنا شویم.


استخراج ارز دیجیتال بیت کوین با کامپیوتراستخراج ارز دیجیتال بیت کوین با کامپیوتر

استخراج ارز دیجیتال بیت کوین با کامپیوتر نیز نیاز به تجهیزات خاصی دارد. این تجهیزات عبارت اند از:

 • کامپیوتر
 • نرم افزار های مورد نیاز

متاسفانه کسانی که استخراج ارز دیجیتال بیت کوین با کامپیوتر را شروع کرده اند، به این فکر می کنند که این کار درست است و قرار است روزی به سود خوبی برسند اما باید گفت که در واقع آن ها سخت در اشتباهند.استخراج ارز دیجیتال بیت کوین با کامپیوتر در اصل شدنی است یعنی شما می توانید آن را با کامپیوتر استخراج کنید اما این کار ضرر های متعددی به شما وارد می کند. گاهی ممکن است این کار سبب شود تا خسارات جبران ناپذیری برای شما اعمال شود.

متاسفانه امروزه کامپیوتر های خانگی توانایی پردازش اطلاعات بلاک های بیت کوین را ندارند و در بین دستگاه های ماینر ناچیز دیده می شوند. این فشار سبب می شود تا پردازنده کامپیوتر ها صدمه ببینید و هزینه تعمیر و یا تعویض های زیادی جای بگذارند.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره استخراج بیت کوین با کامپیوتر به دست آورید، به شما پیشنهاد می کنیم که مقاله ” استخراج بیت کوین با کامپیوتر ” را مطالعه کنید.

در ادامه همراه ما باشید تا به سراغ توضیحات استخراج بیت کوین با گوشی های موبایل برویم.


استخراج ارز دیجیتال بیت کوین با گوشی های موبایلاستخراج ارز دیجیتال بیت کوین با گوشی های موبایل

برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال بیت کوین را با گوشی موبایل استخراج کنید، باید تجهیزات مورد نیاز را فراهم کنید. گوشی های موبایل نیز همانند کامپیوتر ها تجهیزات زیادی ندارند. تجهیزات مورد نیاز برای استخراج ارز دیجیتال بیت کوین با گوشی موبایل عبارت اند از:

 • گوشی موبایل
 • نرم افزار های مورد نیاز

استخراج بیت کوین با گوشی موبایل همانند استخراج از طریق کامپیوتر امکان پذیر است اما در این بین مشکلات زیادی باعث می شود که از این کار نیز صرف نظر کنید.

از جمله این امکانات می توان به خرابی باتری موبایل و یا دیگر مشکلاتی که برایتان به وجود می آید اشاره نمود. اگر توانایی تهیه دستگاه ماینر برای استخراج ارز دیجیتال بیت کوین را ندارید، بهتر است که به طور کلی از قسمت استخراج خارج شوید و به سمت خرید و فروش آن بروید. خرید فروش بیت کوین به اندازه استخراج آن دردسر ندارد و شما خیلی راحت می توانید اقدام به خرید و فروش از صرافی ها معتبر کنید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره استخراج بیت کوین با گوشی به دست آورید، به شما پیشنهاد می کنیم که مقاله ” استخراج بیت کوین با موبایل ” را مطالعه کنید.


چرا استخراج ارز دیجیتال بیت کوین با گوشی های هوشمند و یا کامپیوتر ها به صرفه نیست؟

همانطور که در قسمت های قبل گفتیم، استخراج با کامپیوتر و یا گوشی های موبایل امکان پذیر است اما هیچ سوددهی ندارد. اگر دقت کنید در شبکه بلاک چین بیت کوین تمام ماینر هایی که اقدام به استخراج می کنند از دستگاه های اسیک استفاده می کنند، قدرت دستگاه های اسیک به شدت از کامپیوتر و یا گوشی های هومشند بیشتر است. قدرت بالای دستگاه های اسیک سبب می شوند تا سختی شبکه استخراج بیت کوین بالا برود و کار استخراج برای کامپیوتر و گوشی های موبایل سخت شود.


معرفی نرم افزار های استخراج بیت کوین برای دستگاه های ماینر، کامپیوتر ها، گوشی های هوشمند

در این قسمت در نظر داریم تا برای شما عزیزان، نرم افزار هایی را معرفی کنیم که بتوانید به کمک آنها با دستگاه های ماینر و کامپیوتر ها و گوشی های هوشمند، ارز دیجیتال بیت کوین را استخراج کنید. تا انتها این مقاله همراه ما باشید.


نرم افزار های مورد نیاز برای استخراج بیت کوین با دستگاه های ماینر یا اسیک

کمپانی های زیادی در حال تولید دستگاه های ماینر هستند. هر کمپانی برای راه اندازی ماینر خود، یک نرم افزار ارائه داده است. این نرم افزار را شما می توانید در تمامی مدل ها استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا به سراغ معرفی نرم افزار های پرطرفدار ترین ماینر های موجود برویم.

 1. نرم افزار IP Reporter برای دستگاه های کمپانی بیت مین Bitmain

برای اینکه بتوانید دستگاه های ماینر کمپانی بیت مین را راه اندازی کنید، نیاز به نرم افزاری با نام IP Reporter دارید. البته لازم به ذکر است که شما می توانید جز نرم افزار IP Reporter از نرم افزار Antminer Tools نیز استفاده کنید اما برای راه اندازی تنها نرم افزار IP Reporter کفایت می کند اما اگر می خواهید یک تنظیمات کلی بر روی ماینرتان انجام دهید، باید نرم افزار Antminer Tools را نصب کنید. استفاده از دو نرم افزاری که گفته شد بسیار راحت است و قطعا شما می توانید بدون ایجاد هر گونه مشکلی از آن ها استفاده کنید. در صورتی که در هنگام کار با هر نرم افزار با مشکل رو به رو شدید می توانید با کلیک بر روی عبارات زیر به صورت مستقیم وارد مقاله آموزشی آن ها شوید.

ما در مقاله های ذیل، به صورت کامل طریقه استفاده از نرم افزار های Antminer Tools و IP Reporter را شرح داده ایم. همانطور که گفته شد با کلیک بر روی هر عبارت، به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

آموزش نرم افزار APMiner Tool

آموزش کامل نصب و راه اندازی دستگاه های ماینر کمپانی Bitmain

 1. نرم افزار Whatsminer Tools برای دستگاه های کمپانی میکرو بی تی یا واتس ماینر MicroBT

برای اینکه بتوانید ماینر های کمپانی میکرو بی تی را راه اندازی کنید، باید نرم افزار Whatsminer Tools را دانلود کنید. شما می توانید در این نرم افزار، به راحتی آدرس استخر های خود را وارد کنید تا ماینر عملیات استخراج را با استخر های مورد تایید شما آغاز کند. البته لازم به ذکر است این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که باقی تنظیمات ماینرتان را چک کنید و آنها را رصد کنید. از جمله اطلاعاتی که شما می توانید از طریق این نرم افزار مطلع آن ها شوید عبارت اند از: هش ریت در حالت استفاده، سرعت فن ها، مقدار دما ماینر و …. اطلاعات گوناکون دیگری که برای مدیریت ماینر به آن ها نیاز داری را به شما نمایش می دهد. در صورتی که در هنگام کار با این نرم افزار به مشکل خوردید، می توانید با مراجعه به مقاله ” آموزش نصب و راه اندازی دستگاه های WhatsMiner ” مشکل خود را حل کنید. ما در این مقاله به صورت کامل کار با نرم افزار Whatsminer Tools را شرح داده ایم.

 1. نرم افزار SetIP برای دستگاه های کمپانی اینوسیلیکون Innosilicon

همانطور که در قسمت های قبل مطالعه کردید، دو شرکت بیت مین و میکرو بی تی از دو نرم افزار متفاوت برای راه اندازی ماینر های خود استفاده می کردند. کمپانی اینوسیلیکون نیز برای راه اندازی ماینر های خود نرم افزار SetIP را در نظر گرفته است. شما می توانید با این نرم افزار به راحتی دستگاه های ماینر کمپانی اینوسیلیکون را راه اندازی کنید. رابط کاربری این نرم افزار مناسب با هر سطحی می باشد و حتی کاربران نیمه حرفه ای و اماتور نیز می توانند از آن استفاده کنند. در نرم افزار SetIP تنها می توانید ای پی ماینر خود را بیابید و سپس با ورود به پنل کاربری ماینر از داخل مرورگرتان، می توانید باقی تنظیمات ماینر خود را انجام دهید و اطلاعات ماینر خود اعم از: هش ریت، میزان کارکرد فن و…. را مشاهده کنید. در صورتی که در هنگام انجام این کار با مشکل رو به رو شدید، می توانید آن را با کارشناسان ما در قسمت نظرات و یا پرسش و پاسخ درمیان بگذارید.

 1. نرم افزار IP Reporter برای دستگاه های کمپانی فیوژن سیلیون Fusionsilicon

نصب و راه اندازی ماینر های این کمپانی، همانند کمپانی بیت مین می باشد. اگر تا به حال، یکی از دستگاه های کمپانی بیت مین را نصب و راه اندازی کرده باشید، ماینر های کمپانی فیوژن سیلیکون را نیز می توانید به راحتی پیکربندی کنید. برای راه اندازی و پیکربندی ماینر های کمپانی فیوژن سیلیکون، باید در ابتدا نرم افزار IP Reporter را دانلود کنید. دقیقا همانطور که گفته شاید ابتدا باید ای پی ماینر را با این نرم افزار به دست آورید و سپس به پنل مدیریتی دستگاه مراجعه کنید. در صورت ایجاد هر گونه سوال می توانید در قسمت نظر ها آن را با ما مطرح کنید.


نرم افزار های مورد نیاز برای استخراج بیت کوین با کامیپوتر

همانطور که در قسمت های قبل مطالعه کردید، استخراج با کامپیوتر امکان پذیر است اما متاسفانه سود دهی ندارد. برای شما مرتبا ضرر های متعددی ایجاد می کند. سختی شبکه بیت کوین بسیار بالا است به این علت کامپیوتر ها توانایی پردازش آن ها را ندارد. ممکن است در حین پردازش بلاک های بیت کوین، پردازنده و یا کارت گرافیک را از دست بدهید. همانطور که می دانید، اگر این اتفاق بیوفتد، هزینه های زیادی به سوی شما تحمیل می شود.

اگر تصمیم به استخراج بیت کوین با کامپیوتر گرفته اید، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

 1. نرم افزار CG Miner برای استخراج بیت کوین با کامپیوتر

احتمالا تا به حال نام نرم افزار CG Miner را زیاد شنیده باشید. این نرم افزار تا کنون جزو بهترین نرم افزار های استخراج بیت کوین با کامپیوتر می باشد. زبان برنامه نویسی این نرم افزار ” C ” است و با تمام سیستم عامل های کامپیوتری قابل اجرا می باشد. محیط کاربری این نرم افزار آسان است و و شما می توانید به راحتی از این نرم افزار استفاده کنیدو ممکن است بعد از بارگذاری نرم افزار از محیط کاربری آن خوشتان نیاید زیرا این برنامه در خط فرمان یا CMD اجرا می شود. تقریبا می توان گفت که این نرم افزار هیچ رابط گرافیکی جذابی ندارد.

بیشتر بخوانید:  بیتکوین استخراج کنم یا بیتکوین کش | استخراج ارز دیجیتال بیت کوین بهتر است یا بیت کوین کش

پس از اینکه برای بار اول نرم افزار CG Miner را اجرا کردید، باید آدرس استخر، نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید و پس از آن CG Miner تمام سخت افزار و سیستم ها را شناسایی می کند و عملیات استخراج را از استخر مورد نظر آغاز می کند.

پس از وارد نمودن فایل های این نرم افزار بر روی سیستم عامل در صورتی که انتی ویروس شما فعال باشد، به دلیل رعایت نکات امنیتی انتی ویروس ممکن است این برنامه را مخرب تشخیص بدهد و فایل ها را پاک کند. بهتر است قبل از وارد نممودن فایل های نرم افزار، انتی ویروس خود را خاموش کنید و فایل ها را وارد کنید. پس از وارد نمودن فایل ها، باید آن ها را در لیست سفید انتی ویروس خود قرار دهید و انتی ویروس را روشن کنید. این نرم افزار متناسب با استخراج با سخت افزار طراحی شده است به همین دلیل می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

 1. نرم افزار BitMinter برای استخراج بیت کوین با کامپیوتر

این نرم افزار از استخر داخلی پشتیبانی می کند. یکی از مواردی که این نرم افزار را نسبت به نرم افزار های دیگر متمایز می کند، همان استخر داخلی است. شما می توانید از نرم افزار BitMinter در تمامی نسخه های سیستم عامل استفاده نمود. به دلیل اینکه این نرم افزار از استخر داخلی پشتیبانی می کند، شما تنها اجازه استخراج از این استخر را دارید. نرم افزار BitMinter می تواند به راحتی با کارت های گرافیک و یا GPU ها همگام سازی شود و دارای یک رابط کاربری بسیار آسان می باشد و شما کاربران عزیز می توانید به راحتی عملیات استخراج را پیاده سای کنید.

در این نرم افزار شما می توانید به راحتی، اطلاعات ماینر خود اعم از: سرعت استخراج، روند استخراج و… را مشاهده کنید. در کل این نرم افزار می تواند گزینه مناسبی برای کاربران آماتور باشد.

 1. نرم افزار GUI Miner برای استخراج بیت کوین با کامپیوتر

این نرم افزار می تواند با کارت های گرافیک و یا پردازنده ها هماهنگ شود. یکی از خصوصیات این نرم افزار این است که با توجه به سخت افزار شما، با یکی از استخر ها هماهنگ می شود و شروع به استخراج رمز ارز ها می کند. در این نرم افزار شما می توانید انتخاب کنید که می خواهید به صورت تکی عملیات استخراج را آغاز کنید و یا به صورت گروهی. انتخاب هر کدام مزایا و معایب خاص خودش را دارد. اگر احساس می کنید سیستم عامل شما که شامل پردازنده و یا کارت گرافیک می شود قوی است می توانید به راحتی تک نفره را انتخاب و سپس عملیات استخراج را آغاز کنید. اگر احساس می کنید که سیستم عامل شما ضعیف است و نمی توانید به صورت تکی استخراج بیت کوین را آغاز کنید، موظف هستید تا به صورت گروهی این کار را آغاز کنید.

نرم افزار BitMinter از کارت گرافیک های شرکت ” AMD ” و ” Nvidia ” پشتیبانی می کند.

 1. نرم افزار Multi Miner برای استخراج بیت کوین با کامپیوتر

به گفته کاربران، نرم افزار Multi Miner یکی از ساده و راحت ترین نرم افزار های موجود برای استخراج بیت کوین می باشد. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار، به راحتی رمز ارز بیت کوین را استخراج کنید. این نرم افزار می تواند بر روی تمامی سیستم عامل های کامپیوتری از جمله ویندوز، مکینتاش و لینوکس قابل اجرا می باشد.

از دیگر امکانات ویژه این نرم افزار می توان به تشخیص خودکار کامپیوتر اشاره نمود. شما می توانید در این نرم افزار نظارت کاملی بر روی عملیات استخراج داشته باشید و همچنین سیستمتان را از راه دور کنترل کنید.

 1. نرم افزار BFG Miner برای استخراج بیت کوین با کامپیوتر

محیط کاربری نرم افزار BFG Miner بسیار آسان و قابل درک می باشد. این نرم افزار با زبان برنامه نویسی C نوشته شده است و شما می توانید به راحتی از آن استفاده و شخصی سازی کنید.

شما نرم افزار BFG Miner را می توانید بر روی تمامی سیستم عامل ها نصب و همچنین استفاده کنید. در قسمت قبلی منظور از شخصی سازی این است که می توانید تنظیمات آن را تغییر دهید.

شما تنها اجازه فعالیت در استخر های فعال را در این نرم افزار دارید. در صورتی که استخر های مورد نظر شما فعال نباشند و یا قعطی داشته باشند، نمی توانید عضو آن ها شوید و نرم افزار اجازه این چنین کاری را به شما نمی دهد.

 1. نرم افزار Awesome Miner برای استخراج بیت کوین با کامپیوتر

شما می توانید از این نرم افزار بر روی ویندوز و همچنین وب استفاده کنید. نرم افزار Awesome Miner از نسخه وب نیز پشتیبانی می کند. این نرم افزار توانایی استخراج چندین سخت افزار را صورت همزمان را دارد و از حدود 25 موتور استخراج پشتیبانی می کند. در نرم افزار Awesome Miner قسمتی وجود دارد که شما می توانید، اطلاعات و وضعیت خود را مشاهده کنید. یکی از مزایا این کار این است که شما می توانید از سلامت سیستم عامل خود با خبر شوید.


نرم افزار های مورد نیاز برای استخراج بیت کوین با گوشی های موبایل

همانطور که می دانید، شما می توانید با گوشی های موبایل خود عملیات استخراج بیت کوین را انجام دهید اما نکته مهمی که این بین وجود دارد این است که شما این کار به هیچ عنوان سوددهی برای شما ندارد. بیشتر مواقع افرادی که این کار را دنبال کرده اند با ضرر های متعدی نیز رو به رو شده اند. در قسمت قبل آوردیم که شبکه بلاک چین بیت کوین بسیار شلوغ است و اگر این شلوغی را در نظر داشته باشیم متوجه این موضوع خواهیم شد که گوشی های موبایل مناسب برای استخراج ارز دیجیتال بیت کوین نیستند. همیشه زمانی که این حرف را به انجام دهندگان این کار میزنیم، آن ها می گویند که ما هم کنون در حال استخراج هستیم اما پس از گذشت چند روز متوجه می شوند که آن نرم افزار فیک( تقلبی ) بوده است. این اتفاق بیشتر برای کاربران بی تجربه و آن هایی که عجولانه تصمیم می گیرند می افتند. اگر می خواهید به دستگاهتان آسیب نرسد بهتر است برای بدست آوردن بیت کوین از راه های دیگری همانند ترید استفاده کنید.

اگر در نظر دارید تا این کار را دنبال کنید، به شما پیشنهاد می کنیم از نرم افزار های مختلف استفاده کنید. ما در این مقاله به معرفی چند نرم افزار که شما می توانید با بکارگیری آن ها عملیات استخراج بیت کوین با گوشی موبایل را دنبال کنید پرداخته ایم. اگر علاقه به دانستن اطلاعات از این نرم افزار هستید، این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

 1. نرم افزار Minergate برای استخراج بیت کوین با گوشی موبایل

احتمالا نام این اپلیکیشن را زیاد شنیده باشید. Minergate یکی از نرم افزار های معروف استخراج بیت کوین با گوشی موبایل می باشد. شما می توانید جز ارز دیجیتال بیت کوین، با این نرم افزار رمز ارز های دیگری را هم استخراج کنید. برخی از کاربران استفاده کننده از این نرم افزار گفته اند که: نرم افزار Minergate کارمزد شما را برای مقداری از سخت افزار ارائه می دهد و باقی را برای خود نگه می دارد.

 1. نرم افزار DroidMiner برای استخراج بیت کوین با گوشی موبایل

در نرم افزار قبلی شما می توانستید جز بیت کوین، چندین رمز ارز دیگر را نیز استخراج کنید. اما در نرم افزار DroidMiner شما می توانید تمامی رمز ارز هایی که از الگوریتم ” SHA-256 ” پشتیبانی می کنند را استخراج کنید.

یکی از معایب بزرگ این نرم افزار استفاده بسیار زیاد از باتری می باشد. کاربرانی که از این نرم افزار استفاده می کنند در قسمت کامنت ها اظهار داشته اند که این نرم افزار باتری زیاد مصرف می کند و این موضوع می توان برای شما مشکل ساز باشد. یکی از اصلی مشکلات این موضوع انفجار باتری است. همانطور که می دانید در چند وقت اخیر باتری های زیادی ترکیده است شاید دلیل آن متفاوت باشد اما این موضوع احتمال انجام این کار را بالا می برد.

این نرم افزار حدودا 10 هزار بار در فروشگاه گوگل پلی دانلود شده است اما همانطور که گفتیم کاربران رضایت چندانی از استفاده با این نرم افزار را ندارند. امیدوار هستیم تا این عیب بزرگ روزی از این نرم افزار رفع شود تا افراد استفاده کننده صدمات جانی نبینند. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا صدمات جانی؟!

زمانی که باتری گوشی منفجر شود، قطعا در کنار صدمالی مالی بزرگ، صدمات جانی را نیز تحمیل می کند. در اکثر مواقع انفجار باتری باعث آتش سوزی های بسیار گسترده شده است.

 1. نرم افزار Electroneum برای استخراج بیت کوین با گوشی موبایل

اگر به نظرات کاربران در فروشگاه گوگل پلی دقت کنیم، تا کنون نزدیک به یک میلیون نفر در جهان اقدام به دانلود و نصب این نرم افزار کرده اند. هم اکنون امتیاز نرم افزار الکترنیوم در فروشگاه گوگل پلی 4 می باشد و این می تواند میزان رضایت کاربران را در بر داشته باشد.

شما نمی توانید در این برنامه به صورت مستقیم ارز دیجیتال بیت کوین دریافت کنید بلکه در ابتدا باید، ارز دیجیتال الکترنیوم استخراج کنید و به عنوان پاداش می توانید انتخاب کنید که بیت کوین به حساب شما واریز شود. این نرم افزار بر حسب ارز دیجیتال الکترونیوم توسعه داده شده است و شما می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

برای اینکه نسخه های فیک نرم افزار Electroneum را دانلود نکنید، برای دانلود اپلیکشن اصلی به سایت رسمی آن رفته و به صورت مستقیم اقدام به دانلود کنید.

 1. نرم افزار Crypto Miner برای استخراج بیت کوین با موبایل

متسافانه یکی از مشکلات این نرم افزار در نسخه های قدیمی ظاهر نه چندان زیبای آن می باشد. شما می توانید با نرم افزار Crypto Miner تمام ارز هایی که از الگوریتم ” X11 ” پشتیبانی می کنند را استخراج کنید. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که الگوریتم ارز دیجیتال بیت کوین با این متفاوت است پس چطور این موضوع امکان دارد؟

بله، الگوریتم رمز ارز بیت کوین ” SHA-256 ” می باشد و با الگوریتم نرم افزار Crypto Miner متفاوت است اما همانند نرم افزار قبل شما در ازای پاداش استخراج بیت کوین دریافت می کنید. همانند نرم افزار Electroneum شما نمی توانید به صورت مستقیم ارز دیجیتال بیت کوین را استخراج کنید.

نکته: اگر توضیحات نرم افزار های ” Electroneum ” و ” Crypto Miner ” با دقت خوانده باشید، متوجه خواهید شد که شما نمی تواند به صورت مستقیم بیت کوین استخراج کنید بلکه شما به عنوان پاداش بیت کوین دریافت می کنید. اگر بخواهیم عاقلانه به این موضوع بنگریم، قطعا این کار برای ما بصرفه نمی باشد. زیرا ارزش رمز ارز هایی که توسط این نرم افزار استخراج می شود بسیار پایین تر از بیت کوین می باشد و با تبدیل این مقدار، مقداری ناچیز بیت کوین دریافت می کنید.

نکته: در صورتی که قصد استفاده از هر کدام از این نرم افزار ها را دارید، می توانید با مراجعه به مقاله ” آموزش استخراج بیت کوین با موبایل ” به صورت تصویری آموزش  کار با آنها را مشاهده کنید.


سخن آخر نرم افزارهای استخراج بیت کوین

در انتها این مقاله، اگر قصد استخراج بیت کوین با کامپیوتر و یا گوشی موبایل دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که از این موضوع صرف نظر کنید و به سراغ استخراج با دستگاه های ماینر بروید. متاسفانه هزینه تهیه تجهیزات ماینینگ در ایران بسیار بالا می باشد و شاید افراد زیادی قصد انجام این کار را نداشته باشند. اگر علاقه به دریافت ارز دیجیتال بیت کوین دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که اقدام به خرید و فروش و یا به اصطلاح ترید آن کنید. اگر مبتدی هستید، بهتر است ابتدا کمی با تحلیل بازار های مالی مخصوصا ارز های دیجیتال آشنا شوید و سپس به انجام این کار اقدام کنید. اگر بدون تجربه بخواهید ترید کنید، قطعا ضرر های متعددی شامل حال شما می شود. برای اینکه حد ضرر های شما کمتر شود، باید حداقل 40 درصد از تحلیل بازار های مالی اطلاع داشته باشید.

ممنون از اینکه تا پایان ” نرم افزارهای استخراج بیت کوین ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا