اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیشی گرفتن کاردانو و سولانا در رشد هفتگی از ده ارز برتر

پیشی گرفتن کاردانو و سولانا در رشد هفتگی از ده ارز برتر

به گزارش زوم ارز و با توجه به وبسایت Coingecko، طی هفته‌ی اخیر قیمت کاردانو بیش از 32 درصد رشد داشته است، و از نظر رشد ارزش کل، از بقیه‌ی ده ارز بزرگ بازار عملکرد بهتری را تجربه کرده است. همچنین، سولانا، قاتل اتریوم، نیز با 25.5 درصد رشد هفتگی پیشتاز است و از نظر رشد در هفت روز اخیر پایینتر از کاردانو قرار دارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

کاردانو به روند مثبت خود از افت 0.77 دلاری در روز چهارم مارچ ادامه داد. در زمان نگارش این خبر، این ارز با رشد 2.4 درصدی در شبانه روز اخیر، در سطح قیمت 1.21 دلار معامله می‌شود.

بنا به داده‌های ارائه شده از سوی موسسه‌ی مدیریت دارایی دیجیتال کوین شرز، طی هفته‌ی گذشته، محصولات سرمایه‌گذاری سازمانی بر پایه‌ی سولانا جریان ورودی رکوردشکن 87 میلیون دلاری را ثبت کردند.

کوین کده

در این لحظه، سولانا با رشد 1 درصدی در 24 ساعت گذشته، در سطح قیمت 111.18 دلار قرار دارد.

موسسه‌ی میلکومدا راه‌اندازی C1، سایدچین سازگار با ماشین مجازی اتریوم که مستقیما به بلاکچین کاردانو متصل است، را اعلام کرد.

از حالا، کاربران می‌توانند دارایی خود را بدون تلاش و زحمت بین دو شبکه‌ی بلاکچین منتقل کنند. این اتفاق به دپ‌های محبوب برپایه‌ی اتریوم اجازه می‌دهد تا برروی کاردانو اجرا شوند و عمل کنند. این امر، با استفاده از فناوری پیچیده‌ی قراردادهای هوشمند میلکومدا، که به تازگی بنا نهاده شده است، انجام می‌‌شود.

بیشتر بخوانید:  لزوما بیت کوین در مسیر رسیدن به 50000 دلار قرار ندارد

در ماه فوریه، میلکومدا اعلام به آغاز همکاری با نومد، یک پروتکل قابلیت همکاری، در جهت ممکن کردن ساخت آسان بریج برای دارایی از شبکه‌ی اتریوم، کرد. سپس، در همان ماه، بریج بین کاردانو و اتریوم در حالت شبکه‌ی آزمایشی راه‌اندازی شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا