اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ری دالیو: برخی کشور ها کریپتو را ممنوع خواهند کرد

ری دالیو: برخی کشور ها کریپتو را ممنوع خواهند کرد

به گزارش زوم ارز، ری دالیو که یکی از افراد ثروتمند جهان و بنیان‌گذار بزرگترین صندوق مدیریت سرمایه ی جهان یعنی Bridgewater Associatesاست، درباره ی آینده ی پول و دنیای کریپتو مصاحبه کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وی در حال حاضر به عنوان مدیرعامل صندوق Bridgewater Associates و یکی از مدیران سرمایه گذاری آن، خدمت می‌کند. از مشتری های این صندوق می‌توان به دولت ها، موقوفات، موسسه ها، مستمری دهندگان و صندوق های ثروت دولتی اشاره کرد.

از وی پرسیده شد: آینده ی تاثیرات کریپتو بر جهان را چگونه پیش‌بینی می‌کنید؟ و این فرد ثروتمند پاسخ داد: فکر می‌کنم کریپتو تاثیر جالبی خواهد گذاشت. ضمن اینکه دالیو فاش کرد “درصد کوچکی” در رمز ارز ها سرمایه گذاری کرده است. وی توضیح داد:
من می‌خواستم متفاوت باشم اما بسیار آسیب پذیر است و می‌تواند ردیابی شود و افراد می‌توانند ردیابی کنند که چه کسی در آن فعالیت می‌کند. همچنین او اضافه کرد:
کریپتو احتمالا توسط برخی از دولت ها غیرقانونی اعلام خواهد شد.

کوین کده

در ادامه می‌توان به این نظرات او اشاره کرد:
از نظر اندازه، مشکلاتی وجود دارد. بنابراین فکر می‌کنم توجه بیش از حد روی کریپتو متمرکز شده است. باور دارم که در حال حاضر در عصری هستیم که با انواع متفاوتی از پول مواجه خواهیم شد. ما پول عادی را به عنوان وسیله ای برای مبادله زیر سوال خواهیم برد اما این نوع از پول ابزاری برای نگهداری ثروت نیز هست، و ما پول را به عنوان ابزاری برای نگهداری ثروت نیز زیر سوال خواهیم برد.

بیشتر بخوانید:  حلقه سه نفره دادستانی، بانک مرکزی و مجلس بر سر ارز های دیجیتال

دالیو در نهایت اینگونه نتیجه گیری کرد: و شما در سرتاسر دنیا نسخه ی دیجیتال پول را که به شکل های مختلفی نمود پیدا می‌کند خواهید دید. شما شکل های مختلف این رقابت را در سال های آینده خواهید دید.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: news.bitcoin


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا