تریدینگ و سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

استیکینگ در کیف پول گواردا | آموزش استیکینگ 3 ارز دیجیتال در کیف پول Guarda

استیکینگ در کیف پول گواردا ،آیا می دانستید که شما می توانید از طریق ذخیره سازی دارایی تان کسب درآمد کنید؟ آیا علاقه به اینکه بخواهید سرمایه تان را به صورت دلاری سپرده گذاری کنید دارید؟ شاید تا به حال نام استیکینگ یا Staking را شنیده باشید. شما می توانید با استفاده از این قابلیت، به راحتی با سپرده گذاری سرمایه تان در کیف پول کسب سود کنید. برای اینکه بهتر متوجه این موضوع شوید، بگذارید تا برایتان یک مثال بزنیم.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

استیکینگ همانند این است که شما بروید، پول هایتان را در بانک سرمایه گذاری کنید. با انجام این کار شما ماهانه یک سود دریافت می کنید که این سود به پولتان اضافه می شود. استیکینگ نیز دقیقا به همین صورت است و شما می توانید با سرمایه گذاری داراییتان اقدام به دریافت سود کنید.

استیکینگ قابلیتی است که شما تنها می توانید در چند کیف پول از آن استفاده کنید. ما در این مقاله قصد داریم تا استیکینگ را در کیف پول گواردا یا Guarda به شما آموزش دهیم. اگر در حال حاضر در این کیف پول دارایی دارید و قصد کسب سود دارید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

کوین کده

نگاهی به کیف پول دیجیتال گواردا یا Guarda

کیف پول دیجیتال گواردا یک کیف پول نرم افزاری است که برای سیستم عامل های ” Windows ” ویندوز “، ” Android ” اندروید “، ” IOS ” ای او اس ” توسعه داده شده است. شما می توانید از کیف پول گواردا در سیستم عامل های نام برده شده به راحتی استفاده کنید. این کیف پول جز کیف پول هایی است که به دارایی شما هیچ دسترسی ندارد و دسترسی تمام دارایی هایتان به دست خودتان است. به صورت کلی می توان گفت که کیف پول گواردا امنیت بسیار بالایی دارد و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. تقریبا در سال 2017 این کیف پول به وجود آمد و کار خود را آغاز کرد. در حال حاضر شما این امکان را دارید که رمز ارز های مختلفی را در این کیف پول ذخیره کنید. برخی از این رمز ارز ها عبارت اند از:

 1. کاردانو یا Cardano
 2. بیت کوین کش یا BitcoinCash
 3. بایننس کوین یا Binance coin
 4. بیت کوین اس وی یا Bitcoin SV
 5. بیت کوین یا Bitcoin
 6. بیت کوین گلد یا BTC Gold
 7. دش یا Dash
 8. دوج کوین یا Doghcoin
 9. دیجی بایت یا Dighibyt
 10. اتریوم یا Etherum
 11. و….

اگر قصد استفاده از این کیف پول را دارید، ابتدا باید نسخه مخصوص سیستم عاملتان را دانلود کنید. برای دانلود می توانید به صورت مستقیم از ” سایت  رسمی گواردا ” اقدام کنید. پس از دانلود باید آن را نصب کنید. اگر برای سیستم عامل های تلفن همراه دانلود کرده اید همانطور که می دانید نصب آسانی دارد اما اگر برای سیستم عامل ویندوز دانلود کرده نیاز است چند مرحله نصب را طی کنید که اگر در ادامه همراه ما باشید به صورت کامل به شما طریقه ایجاد یک کیف پول گواردا را خواهیم گفت.

هشدار:

متاسفانه به دلیل کلاهبرداری های زیادی که در بستر اینترنت اتفاق می افتد، سعی داشته باشید تا کیف پول را تنها از سایت رسمی آن دانلود کنید تا به دام افراد کلاهبردار نیوفتید. بهترین سایت برای دانلود، سایت رسمی گواردا است که پیش تر آن را به شما معرفی کرده ایم. در ادامه همراه ما باشید تا طریقه نصب این کیف پول را به صورت کامل به شما عزیزان آموزش دهیم.


طریقه نصب کیف پول گواردا یا Guarda

پس از دانلود، باید کیف پول گودا را نصب کنید. نصب این کیف پول بسیار آسان است و نیاز به کار خاصی نیز ندارد. تنها باید بر روی فایل دانلود کلیک کنید تا ” Setup ” نرم افزار باز شود. حال باید تنها بر روی Next کنیک کنید تا مراحل نصب به پایان برسد. به همین راحتی شما توانستید کیف پول نرم افزار گواردا را نصب کنید. پس از نصب دیگر می توانید کار با این کیف پول را آغاز کنید.

نکته:

ذکر مراحل نصب تنها برای افراد مبتدی بیان شده است و اگر شما کاربری هستید که در حال حاضر از این کیف پول استفاده می کنید، بدون مطالعه از این قسمت می توانید عبور کنید.


آموزش استکینگ در کیف پول گواردا Guarda

همانطور که می دانید استیکینگ به معنی سرمایه گذاری و همچنین کسب سود می باشد. در کیف پول گواردا شما می توانید اکثر کوین ها را در استیکینگ داشته باشید. در ادامه با کوین هایی که شما می توانید در استیکینگ از آن ها استفاده کنید آشنا می شوید.

این کوین ها عبارت اند از:

 1. کاردانو یا Cardano
 2. بایننس کوین یا Binance Coin
 3. تزوس یا Tezos

نحوه کار بسیار راحت است و شما می توانید به راحتی این کار را در کیف پول گواردا انجام دهید. اگر تا به حال متوجه شده اید که چگونه می توانید این کار را انجام دهید که می توانید به قسمت بعدی این مقاله مراجعه کنید اما اگر تاکنون متوجه نشده اید در ادامه همراه ما باشید.

استیکینگ در کیف پول گواردا در ارز های دیجیتال شبیه به یک دیگر می باشد. یعنی شما با یادگرفتن انجام استیکینگ در یک ارز می توانید در ارز دیگر نیز این کار را به راحتی انجام دهید. پس ما در این مقاله تنها به انجام استیکینگ ارز دیجیتال تزوس در کیف پول گواردا اشاره خواهیم کرد. همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید:  3 عامل تعیین کننده در عقب ماندن پولکادات

نکته:

اگر به ارز کاردانو دقت کنید، با عبارت Shelley که در مقابل آن نوشته شده است رو به رو می شوید. چندی پیش بود که شبکه کاردانو، شبکه Shelley خود را منتشر کرد. از این پس برای استیکینگ ارز دیجیتال کاردانو حتما باید از کیف پول Shelley یا شلی استفاده کنید. نحوه انجام این کار بسیار راحت است که در ادامه حتما به آن اشاره خواهیم کرد.


طریقه درآمد زایی از طریق استیکینگ در کیف پول گواردا

همانطور که گفتیم، در این مقاله قصد داریم تا نحوه استیکینگ ارز دیجیتال تزوس را به شما عزیزان آموزش دهیم. برای انجام این کار مراحل ذیل را دنبال کنید.

 1. ابتدا رمز ارزی که قصد استیکینگ آن دارید را انتخاب کنید. همانطور که می دانید ما قصد انجام این مراحل را بر روی ارز دیجیتال تزوس داریم، پس باید این ارز را انتخاب کنیم.
 2. پس از انتخاب نمودن این ارز، باید بر روی ” Staking ” که اگر دقت کنید در زیر نام ارز نوشته شده است کلیک کنید.
 3. حال مجدد باید بر روی Stake کلیک کنید تا صفحه اصلی استیکینگ برایتان بارگذاری شود.
 4. در صفحه جدید که قسمت اصلی است، چندین فیلد وجود دارد که باید آن ها را پر کنید. ( همانند تصویر ذیل )
  استیکینگ در کیف پول گواردا
  آموزش استیکینگ تزوس در کیف پول گواردا
 5. در فیلد اول بگذارید همان Tezos بماند زیرا شما قرار است این ارز را استک کنید.
 6. در فیلد دوم باید اعتبار سنج و یا Validator را انتخاب کنید.
 7. در فیلد سوم نیز باید مقدار تزوسی که قصد دارید آن استک آن را دارید انتخاب کنید. پس از انتخاب تقریبا دیگر کار شما به پایان رسیده است. تنها مانده است تا بر روی گزینه ” Next ” کلیک کنید.
 8. در مرحله بعدی مجدد تمامی مراجل برایتان نمایش داده می شود تا در صورت تایید، آن ها را تایید کنید. تمامی فیلد ها را با دقت مشاهده کنید، در صورتی که مورد تایید بود، آن را تایید کنید.

تبریک می گوئیم. شما توانستید به راحتی این کار را انجام دهید. حال دیگر می توانید سوددهی مقدار ارز ذخیره شده را دریافت کنید.


چگونه می توان استیکینگ ارز های دیجیتال در کیف پول گواردا را محاسبه نمود؟

این کار به راحتی امکان پذیر است. شما می توانید تنها با مراجعه به سایت اصلی کیف پول گواردا اقدام به محاسبه سود خود کنید. اگر قصد انجام این کار را دارید، در ادامه همراه ما باشید.

 1. ابتدا باید به سایت رسمی کیف پول گواردا مراجعه کنید و سپس از بین گزینه های موجود در تب، گزینه ” Staling ” را انتخاب کنید. شما می توانید با کلیک بر روی ” این قسمت ” به صورت مستقیم وارد صفحه مورد نظر شوید.
 2. پس از وارد شدن به سایت، دیگر تمامی گزینه ها کاملا واضح می باشد. شما ابتدا باید ارزی که آن را استک کرده اید را انتخاب کنید و سپس باید مقدار را با ابزار موجود انتخاب کنید. حال می توانید مقدار سود محاسبه شده را ببینید.
استیکینگ در کیف پول گواردا
محاسبهارز های دیجیتال استیک شده در کیف پول گواردا

در تصویر ذیل این مراحل، به صورت کاملا واضح قابل مشاهده می باشد.

هشدار:

همانطور که می دانید بازگرداین کیف پول گواردا توسط یک فایل قابل انجام است و همانند دیگر کیف پول ها با 12 و یا 24 عبارت بازیابی قابل بازیابی نمی باشد. متاسفانه یکی از نقص های کیف پول گواردا این است که با هر تغییر در این کیف پول، این تغییر به صورت خودکار ذخیره نمی شود و شما برای اینکه این تغییر را در فایل بک اپ خود داشته باشید، مجدد باید فایل بک اپ را تهیه کنید. در کل هواستان باشد که پس از هر تغییر در کیف پول گواردا حتما فایل بک اپ را تهیه کنید تا دیگر مشکلی برایتان ایجاد نشود.


سخن آخر استیکینگ در کیف پول گواردا

اگر این مقاله را تا به این قسمت به صورت کامل خوانده اید، دیگر می توانید به راحتی رمز ارز های مختلف را استک کنید. کار با کیف پول گواردا تا حدودی آسان است و شما می توانید بدون هر گونه مشکل به راحتی با آن کارهای خود را انجام دهید. شاید این موضوع را ندارید اما شما می توانید توکن های مختلفی را به این کیف پول اضافه کنید. این کیف پول از تمامی توکن های ERC-20 پشتیبانی می کند و شما می توانید طبق نیاز خود هر توکنی که خواستید را در این کیف پول اضافه کنید. همانطور که دیدید انجام تمامی این مراحل در کیف پول گواردا بسیار آسان است و اگر طبق آموزش های گفته شده پیش بروید دیگر نیازی به انجام هیچ کاری نمی باشد و همچنین با مشکلی نیز رو به رو نمی شوید. در صورت ایجاد هر گونه مشکل شما می توانید آن را در قسمت نظرات با ما مطرح کنید.

ممنون از اینکه تا پایان “ استیکینگ در کیف پول گواردا ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. سلام،من هارمونی در کیف پول گواردا استک کردم و چند ماه بعد از حالت استک خارج کردم ولی هنوز ارزم نیومد چیکار کنم؟لطفا کمکم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا