صرافی کوینکده
بیوگرافی

تد لیوینگستون Ted Livingston کیست ؟ | بنیان گذار پیام رسان kik

بیوگرافی تد لیوینگستون (Ted Livingston):

اگر شما هم جزو کسانی باشید که از اپلیکیشن کیک استفاده کرده اید شاید نام تد لیوینگستون (Ted Livingston) به گوشتان خورده باشد, برای شناخت بیشتر وی مطلب زیر را مطالعه کنید.تد لیوینگستون در سال 1987 (34 ساله) ,در تورنتو متولد شده است.او در رشته ی رباتیک دانشگاه واترلو کانادا تحصیل کرده و البته از بچگی به ساخت و ساز های لگو و ماشین های خودکار علاقه ی زیادی داشته همچنین در تیم رباتیک مدرسه حضور پیدا می کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

تد لیوینگستون در سال 2009 پیام رسان کیک (Kik) را تاسیس کرد و هشت سال بعد توانست توسط این پیام رسان 100 میلیون دلار توکن  به فروش برساند. (تیم CoinTree در توزیع توکن های کیک به عنوان مشاور با آنها فعالیت کرده است.)

وی در حال حاضر موسس و مدیر عامل Kik Messenger است ,این پیام رسان توانست به یکی از اپلیکیشن های ارتباطی محبوب بین جوانان و نوجوانان تبدیل شود و میلیون ها کاربر را به خود جدب کند.البته چند ماه بعد شرکت کیک احضاریه هایی از اس ای سی (SEC) دریافت کرد ولی تاکنون به آن رسیدگی نکرده است و به نظر می رسد بیشتر حمایت ها از اس ای سی صورت گرفته باشد.


عملکرد تد لیوینگستون (Ted Livingston):

تد لیوینگستون با شرکت اس ای سی (SEC) مذاکراتی انجام داد که موجب از دست رفتن سرمایه ی کیک شد و بیشتر کاربران و سرمایه گذاران از کیک دور شدند و وی تصمیم به رو به شدن با این شرکت گرفت که نتیجه ای جز خارج شدن 90 درصد کاربران وغیر فعال شدن موقت کیک را در بر نداشت.(در سال 2019 که اپلیکیشن کیک به طور موقت غیر فعال شد بیش از 90 درصد کارکنان تیم کیک اخراج شدند و تنها 19 نفر باقی ماندند.)

بیشتر بخوانید:  چانگ پنگ ژائو Changpeng Zhao کیست ؟ | بنیان گذار بایننس

تد گفته است قصد دارد رمز ارز کین (KIN) را به الویت اصلی کیک (Kik) تبدیل کند و برای این کار می جنگد .در واقع پس از 18 ماه کار با SEC تصمیم گرفت KIN را به عنوان مورد امنیتی برچسب گذاری کند یا با آن ها رو به رو شود. البته تبدیل شدن به یک موردامنیتی ، قابلیت استفاده از هر ارز رمزنگاری شده را از بین می برد و یک الگوی خطرناک برای این صنعت محسوب می شود. پس تد باید قانون های جدید را اعمال کند تا بتواند در دادگاه برنده شود.

در سال 2015 لیوینگستون جزو 50 فرد تاثیر گذار در تورنتو رتبه ی 20 را به خود اختصاص داد.همچنین او با تیم Linkedln همکاری کرده و افراد تیم در مورد تد لیوینگستون میگویند:

تد کار آفرین متفکر و با درک دقیق, از بازار های فن آوری است و همیشه چشم اش به فرصت های منحصر به فرد میباشد و میگویند او دانش چند گروه مختلف را جذب میکند و به کار می گیرد.تد ترکیبی عالی از بینایی, انرژی و مهارت های اجتماعی است. او دو دوره ای که در این تیم بوده کار های مهمی انجام داده و ایده های بزرگی را ایجاد میکند و حتما آنها را انجام می دهد.

موفقیت یا شکست کیک در دادرسی تاثیر زیادی در بازار ارز های دیجیتال دارد . پس تد لیوینگستون بهتر است در این دادگاه برنده شود.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fNVJd


با افراد بیشتری آشنا شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا