صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اعلام پشتیبانی کامل از مرج اتریوم توسط تتر

اعلام پشتیبانی کامل از مرج اتریوم توسط تتر

کمی پس از بیانیه‌ی رسمی از سوی کمپانی Circle، تتر به طور رسمی تایید کرد که از به‌روزرسانی مورد انتظار مرج و انتقال به مکانیزم اجماع گواه سهام برای اتریوم، پشتیبانی خواهد کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، در بیانیه‌ی روز 9 آگوست، غول استیبل کوین تتر از مرج به عنوان یکی از موثرترین لحظات در تاریخ بلاکچین نام برد و اشاره کرد که هماهنگ با برنامه‌ی به‌روزرسانی اتریوم، که اکنون برای اجرا در روز 19 سپتامبر زمان‌بندی شده است، کار خواهد کرد.

در حالی که این بیانیه‌ی رسمی به تازگی و امروز منتشر شد، پیش‌تر در ماه جولای مدیر ارشد فناوری این کمپانی، پائولو آردوئینو، اشاره کرده بود که آن‌ها خواستار پشتیبانی از اتریوم 2 پس از مرج هستند.

با توجه به داده‌های وبسایت CoinGecko، در حال حاضر، تتر بزرگترین استیبل کوین صنعت ارزهای دیجیتال با ارزش بازار حدود 66 میلیارد دلار به شمار می‌رود. در جایگاه بعدی، استیبل کوین USDC با ارزش کل حدود 54 میلیارد دلار قرار دارد. هردوی این استیبل کوین‌ها مقدار زیادی از ذخایر در چرخه‌ی خود را بر بلاکچین گواه کار فعلی اتریوم دارند. در لحظه‌ی نگارش این خبر، این رقم برای تتر حدود 32 میلیارد دلار و برای USDC حدود 45 میلیارد دلار است.

بیشتر بخوانید:  مجله TIME نیز جزو دارندگان بیت کوین است

با توجه به حجم این استیبل کوین‌ها و دامیننس آن‌ها بر بازار استیبل کوین، ابراز این حمایت می‌تواند منجر به انتقالی مطلوب برای اتریوم، تتر، USDC و همچنین در مجموع بازار رمز ارز شود.

این هفته، اتریوم از طریق شبکه‌ی آزمایشی Goerli آزمایش نهایی خود برای مرج را خواهد گذراند و اگر همه چیز مطابق برنامه پیش برود، انتظار می‌رود که تاریخ 19 سپتامبر برای راه اندازی مرج نهایی شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا