اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سیلی محکم به صورت تتر، شکایت جدید از استیبل کوین برتر

سیلی محکم به صورت تتر، شکایت جدید از استیبل کوین برتر

به گزارش زوم ارز، صادر کننده پرچمدار استیبل کوین برتر یعنی تتر با شکایت دسته جمعی جدیدی از سوی دو شاکی یعنی متیو اندرسون و شاون دولیفکا که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک تنظیم شده روبرو شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این شرکت متهم به اقدامات غیرقانونی و فریبنده شده و شاکیان مدعی هستند که آنها در مورد استیبل کوین خود دروغ می‌گویند و با ذخایر دلاری کافی پشتیبانی نمی‌شود و آنها در این خصوص مطرح کردند:
اعمال غیرمنصفانه و فریبنده زیادی از سوی متهمان زخ داده و آنها متهم به انجام فعالیت های غیراخلاقی، ظالمانه و غیرصادقانه هستند.

همچنین این دعوی حقوقی ادعا می‌کند که تتر قرارداد هایی را که با شرکت کنندگان خود منعقد کرده بود را نقض کرده است و شاکیان استدلال می‌کنند که این امر آنها را مستحق جبران خسارت می‌کند و میزان آن در دادگاه تعیین خواهد شد.

کوین کده

شاکیان مدعی هستند که اگر از تمامی حقایق فاش نشده در مورد تتر مطلع بودند هرگز این توکن را خریداری نمی‌کردند و آنها اکنون به دنبال تسهیلات پولی و غیرنقدی هستند که طبق قانون مجاز است.

تتر قبلاً به یک دعوی حقوقی بیهوده، کپی برداری پاسخ داده بود و ادعا می‌کند که به شدت به ادعا های بی اساس رسیدگی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  خرید جدید بیت کوین از سوی نهنگ ها

این شرکت می‌گوید که این دعوی بی شرمانه است و آنها مستحق پرداخت حتی یک واحد ساتوشی (کوچکترین واحد بیت کوین) نیستند.

این استیبل کوین و شرکت مادر آن با مبارزات حقوقی متعدد غریبه نیست و در ماه فوریه با لتیتیا جیمز داد بر سر یک وام ناشناس 850 میلیون دلاری به صرافی ارز دیجیتال بیت فینکس به توافقی 18.5 میلیون دلاری رسید.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا