صرافی کوینکده
استخراج ارزدیجیتالزوم ارز پدیا

نرم افزار استخراج بیت کوین کش | بهترین نرم افزارهای استخراج بیت کوین کش در 2020

نرم افزار استخراج بیت کوین کش ،در این مقاله قصد داریم تا به شما عزیزان، بهترین نرم افزار های استخراج ارز دیجیتال بیت کوین کش در سال 2020 را معرفی کنیم. همانطور که می دانید،ارزدیجیتال بیت کوین کش را هم می توان از طریق دستگاه های ماینر و هم ریگ های استخراج، استخراج نمود. اگر قصد استخراج رمز ارز بیت کوین کش را از طریق دستگاه های ماینر دارید، دیگر نیاز به نرم افزار هایی که در این مقاله معرفی خواهیم نمود ندارید و تنها می توانید با نرم افزار های مخصوص به ماینر خود این کار را انجام دهید. در ادامه همراه ما باشید تا به صورت کامل شمارا با این موضوع آشنا کنیم.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

 

ارز دیجیتال بیت کوین کش ( Bitcoin cash ) چیست؟

به صورت کلی می توان گفت که بیت کوین کش، یک بخش جدا شده از ارز دیجیتال بیت کوین می باشد. بیت کوین کش رمز ارز است که خود را به مردم جهان به عنوان پول الکتریکی نقد همتا به همتا معرفی کرده است. این ارز دیجیتال در سال 2017 پس از استخراج بلاک 478.559 ایجاد شد. حامیان و همچنین کارشناسان متعقد هستند که این رمز ارز هدف های اصلی ارز دیجیتال بیت کوین را دنبال می کند. بیت کوین کش را نیز می توان با بکارگیری دستگاه های ماینر ویا اسیک و همچنین ریگ های استخراج، استخراج کرد. اگر قصد استخراج ارز دیجیتال بیت کوین کش را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها دنبال کنید.


چرا برای استخراج بیت کوین کش باید از نرم افزار استفاده کنیم؟

همانطور که گفتیم، ارز دیجیتال بیت کوین کش را هم می توان با بکارگیری دستگاه های ماینینگ استخراج کرد و هم می توان با ریگ های استخراج. ارز دیجیتال بیت کوین به دلیل شبکه شلوغی که دارد، تنها می توان با دستگاه های ماینینگ استخراج کرد و استخراج آن با ریگ های استخراج تقریبا بی صرفه است و ارزش مالی ندارد.

شبکه بیت کوین کش نسبت به بیت کوین، کمی خلوت تر است به همین دلیل بیت کوین کش را نیز می توان با استفاده از ریگ های استخراج یا همان کارت های گرافیک GPU استخراج نمود. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا برای استخراج بیت کوین کش باید از نرم افزار استفاده کنیم؟

شما در یک روش نیاز به هیچ نرم افزاری برای استخراج ندارید. آن هم این است که اگر می خواهید استخراج ارز دیجیتال بیت کوین کش را با پیوستن به یک استخر دنبال کنید.

زمانی که شما به یک استخر متصل می شوید، آن استخر مقدمات استخراج شما را فراهم می کند و شما می توانید با دستگاه ماینر خود اقدام به استخراج بیت کوین کش کنید. اما زمانی که شما قصد دارید به تنهایی با دستگاه ماینر خود ارز دیجیتال بیت کوین کش را استخراج کنید، باید از یک نرم افزار کمک بگیرید تا بتوانید این عمل را با موفقیت پشت سر بگذارید.

همانطور که گفتیم، شما می توانید به راحتی، با ریگ های استخراج نیز عملیات استخراج ارز دیجیتال بیت کوین کش را نیز انجام دهید. برای اینکه بتوانید با ریگ های استخراج، با موفقیت این کار را انجام دهید، نیاز به یکی از نرم افزار های استخراج دارید. نرم افزار های استخراج همانند استخر ها عمل می کنند و شما را به شبکه ارز دیجیتال مد نظر متصل می کنند.

ما در این مقاله، به معرفی چند نرم افزار مناسب جهت استخراج ارز دیجیتال بیت کوین کش پرداخته ایم. قبل از انتخاب قطعی نرم افزار مورد نظر، درباره آن نرم افزار مجدد تحقیقات لازم را انجام دهید تا بتوانید مراحل استخراج رمز ارز ها را با موفقیت دنبال کنید.

بیشتر بخوانید:  سرمایه لازم برای استخراج بیت کوین | هزینه برای سرمایه گذاری استخراج Bitcoin

معیار های انتخاب یک نرم افزار استخراج

خوشبتانه نرم افزار های استخراج زیادی در حال فعالیت هستند. شما می توانید بر اساس معیار های خود و همچنین نکاتی که ما در این قسمت می گوئیم، مناسب ترین نرم افزار استخراج را انتخاب کنید.

 1. یکی از نکاتی که باید در هنگام انتخاب نرم افزار به آن دقت کنید، سیستم عامل شما می باشد. با توجه به مشخصات و نوع سیستم عاملتان باید به انتخاب نرم افزار مورد نیاز بپردازید.
 2. در زمان انتخاب نرم افزار، به این دقت کنید که قرار است با چه تجهیزاتی ( دستگاه ماینر و یا ریگ استخراج ) اقدام به استخراج کنید.
 3. برای شروع کار در بار اول، سعی کنید از نرم افزاری استفاده کنید که کار با آن راحت است.

در ادامه همراه ما باشید تا به معرفی انواع نرم افزار های استخراج بیت کوین کش بپردازیم.


معرفی بهترین نرم افزار های استخراج بیت کوین کش در سال 2020

 

 1. نرم افزار ” CG Miner “

  نرم افزار " CG Miner
  معرفی نرم افزار ” CG Miner نرم افزار استخراج بیت کوین کش

شاید تا به حال نام این نرم افزار را زیاد شنیده باشید. نرم افزار سی جی ماینر، یکی از پرطرفدار ترین ترین نرم افزار های موجود می باشد. از هر لحاظ می توان گفت که این نرم افزار تکمیل و بی نقص می باشد. شما می توانید به راحتی از این نرم افزار استفاده کنید. ممکن است کار با این نرم افزار برای کاربران مبتدی کمی سخت باشد اما با کمی جستجو در اینترنت می توانید به صورت تصویری با این نرم افزار آشنا شوید.

نیم نگاهی بر امکانات و توانایی های نرم افزار ” CG Miner ”

 • این نرم افزار می تواند بلاک های جدید را شناسایی کند.
 • اگر در مواقعی قطعی در شبکه پیش بایید، این نرم افزار پس از اتصال تاریخچه را ذخیره می کند.
 • این نرم افزار از استخر های گوناگونی پشتیبانی می کند.
 • نرم افزار CG Miner را می توانید بر روی سیستم عامل های ویندوز، مک و همچنین لینوکس اجرا و استفاده کنید.
 • متاسفانه این نرم افزار رابط گرافیکی مناسب و قابل فهمی ندارد، همین موضوع باعث می شود تا کار کردن با این نرم افزار برای افراد مبتدی کمی سخت شود و کار حرفه ای تر به نظر برسد.

 1. نرم افزار ” BFG Miner “

  نرم افزار " BFG Miner
  معرفی نرم افزار ” BFG Miner نرم افزار استخراج بیت کوین کش

این نرم افزار نیز به عنوان دیگر نرم افزار استخراج معروف، یاد می شود. تقریبا می توان گفت که این نرم افزار تا حد زیادی به نرم افزار CG Miner شبیه است. متاسفانه این نرم افزار از ریگ های استخراج پشتیبانی نمی کند و شما نمی توانید از این نرم افزار برای ریگ های استخراج خود استفاده کنید اما خوشبختانه این نرم افزار به صورت خاص و هدفمند برای دستگاه های ماینر و یا اسیک طراحی شده است.

نیم نگاهی به امکانات و توانایی های نرم افزار ” BFGMiner ”

 • این نرم افزار را می توانید بر روی سیستم عامل های ویندوز، مک و لینوکس اجرا و همچنین استفاده کنید.
 • نرم افزار BFGMiner به شما در کاهش هزینه های برق کمک شایانی می کند.
 • این نرم افزار می تواند عملیات های شکست خورده را مجدد احیا کند.
 • نرم افزار BFGMiner نیز از استخر های مختلفی پشتیبانی می کند.
 • شما می توانید با استفاده از این نرم افزار سخت افزار ماینر خود را سفارشی سازی کنید.
 • نرم افزار BFGMiner، یک نرم افزار رایگان و متن باز می باشد.

ممنون که تا پایان مقاله ” نرم افزار استخراج بیت کوین کش ” با ما همراه بودید.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا