اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اولین پیروزی سازمان بورس آمریکا علیه ریپل در دادگاه

salamcrypto

قاضی فدرال سارا نتبورن درخواست ریپل برای جلوگیری از ارسال درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای جمع آوری مدارک از همتایان خارجی خود را رد کرد.
همانطور که توسط U.Today گزارش شد، ریپل مدعی شده بود که چنین درخواست هایی برای ترساندن شرکای تجاری خارجی آنها خواهد بود اما قاضی فدرال مدعی شد که هیچ مدرکی دال بر سوءنیت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده وجود ندارد.
متهمان این پرونده یعنی شرکت ریپل لبز و برد گارلینگهاوس و کریس لارسن خواستار وادار کردن کمیسیون بورس و اوراق بهادار به استفاده از روند کند و ناکارآمد کنوانسیون لاهه بودند اما نتبورن گفت که درخواست این سازمان مجاز است و مشکلی ندارد.
قاضی فدرال گفت:

هیچ استدلالی وجود ندارد که درخواستهای آنها از توافقات دو جانبه فراتر رود و در عوض دادگاه به طور معمول پیشنهاد دادن کنوانسیون لاهه را رد می‌کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده باید تمام اسنادی که از همتایان خارجی خود بدست آورده را به دادگاه تحویل دهد.
ماه قبل کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش کرد که سه قانونگذار درخواست آنها را رد کرده اند.
این حکم جدید قاضی فدرال اولین شکست بزرگ ریپل در طول این دادگاه است.
در ماه آپریل قاضی فدرال تاحدودی به درخواست ریپل برای مجبور کردن کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای شروع تحقیقات علیه بیت کوین و اتریوم رای مثبت داد.
علاوه بر این، دادگاه اجازه دسترسی به تراکنش های حساب برد گارلینگهاوس مدیرعامل ریپل و بنیان گذار آن یعنی کریس لارسن را نداد.
علاوه بر ریزش قیمت بیت کوین و فشار به XRP این خبر نیز منجر به کاهش قیمت این ارز دیجیتال و کاهش قیمت 17.5 درصدی در شبانه روز اخیر شد، در زمان نگارش این خبر رمزارز XRP در سطح قیمتی 1.17 دلار معامله می‌شود.

بیشتر بخوانید:  ارز دیجیتالی برای آسیا

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا