اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین 14000 دلاری و تاثیر آن بر بازار ارزدیجیتال

salamcrypto

افزایش هفته گذشته بیت کوین توجه افراد زیادی چه در صنعت بیت کوین و چه خارج ان را  به خود جلب کرده است.

CNBC و بلومبرگ اخبار  این حرکتها را به طور گسترده ای تحت پوشش قرار دادند و JP Morgan در میان سایر شرکتهای سرمایه گذاری وال استریت ،تجزیه و تحلیل این تجمع را ارزیابی کرد. تحلیلگران می گویند هنوز برای هیجان زده شدن زود است.

بسیاری از مفسران می گویند شکستن قیمت 14000 دلار توسط بیت کوین از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود زیرا این سطح از سه سال گذشتهیکی از مهم ترین سطح ها بوده است. آیا با رسیدن بیت کوین به 14000 دلار ، روند جدید برای بیت کوین خواهد بود؟کیایو وانگ تحلیلگر برجسته دارای های دیجیتال  فکر می کند هرگاه بیت کوین 14000 دلار بشکند ، بازار وارد یک روندمتفاوت از نظر نوسانات ، حرکت ،مشارکت خرده فروشی و غیرهمی شود.وانگ در توییتی در۲۰ اکتبر بیان کرد:

هنگامی که بیت کوین  14000 دلار را بشکند ، احتمالاً از نظر نوسانات ، حرکت ، مشارکت خرده فروشی و غیره در روند دیگری خواهیمبود. بسیاری از مواردی که چند ماه گذشته کار کرده اند ممکن است دیگر کارساز نباشند و بالعکس. 20 هزار دلار این روند را به یکسطح کاملا جدید می رساند.”

اهمیت و تاکید بر  14000 دلار  برای این است که این نقطه ای است که دردسامبر 2017 بیت کوین بسته شد و همچنین  در سال2019  نقطه ای  که اغاز گر روند افزایشی بود . تعاملات کلان چندگانه BTC در 14000 دلار نشان می دهد که شکستن قاطعانه و بالاتر از اینسطح نشانگر تغییر در ساختار بازار است.

وانگ دقیقا  توضیح نداد که چه نوع روندهایی در بازار ارزهای دیجیتال تغییر خواهد کرد. لازم به ذکر است که حجم کمی از معاملات آتی با قیمتی بیش از 14000 دلار معامله شده اند.

تحلیلگر “CL” نمودار زیر را در افزایش هفته گذشته بیت کوین بهاشتراک گذاشت و خاطرنشان کرد کهتقریبا هیچ کس در بازار مشتقات فعلی تاکنون معامله معناداری بالاتر از سطح فعلی نداشتهاست.”

پیش بینی قیمت بیت کوین توسط تحلیل گران

قبل از 2018 یا اواخر 2018 ، BitMEX و سایر پلتفرم  ها، علاقه چندانی به تعویض نداشتند.  زیرا به اندازه کافی سودای بیت کوین یا altcoins از طریق بازارهای spot وجود داشت. با توجه به اینکه مشتقاتعمده ای از اقدامات قیمت بازار ارز های دیجیتال را تحریک می کنند ، معرفی یک محدوده قیمت کاملاً جدید به معامله گران،  می توانندمنجر به بی ثباتی قیمت شود. انتظار اوج گرفتن در همه زمان ها را دارید؟

برخی استدلال می کنند که بیت کوین با شکستن 14000 دلار ،  روند افزایشی سریعتری خواهد داشت. کایل دیویس ، یکی ازبنیانگذاران صندوق سرمایه گذاری برجسته دارایی Three Arrows Capital ، در ۲۱ اکتبر ۲۰۲۰ در توییتر اظهار نظر کرد: “واضح است که ، وقتیما در یک حرکت نقطه ای و بدون اهرم فشار 12k $ را طی میکنیم چه کسی بیت کوین خود را  15000 $ می فروشد ومنتظر قیمت ۲۰  هزار دلاری خواهد بود!

بیت کوین که در حال حاضر در رتبه 1 بازار قرار دارد ، طی 24 ساعت گذشته 1.15٪ رشد کرده است. سقف بازار بیت کوین  242.1 میلیارد دلار است .

بیشتر بخوانید:  منتظر تصمیم نهایی در مورد مبادلات رمزارز ها باشید

نمودار بیت کوین

منبع:کریپتو اسلات


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا