اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

قیمت بیت کوین به 600000 دلار خواهد رسید.

salamcrypto

اسکات مینرد ، مدیر ارشد سرمایه گذاری Guggenheim Partners ، در مصاحبه 2 فوریه خود با جولیا چاترلی CNN پیش بینی کرد که بیت کوین می تواند به قیمت 600000 دلار برسد:

ما تحقیقات اساسی زیادی انجام دادیم ، و اگر شما عرضه بیت کوین را نسبی می دانید ، بیایید بگوییم عرضه طلا در جهان ، و ارزش کل چیست ، اگر بیت کوین به این نوع اعداد می رفت ، شما در مورد 400000 تا 600000 دلار به ازای هر بیت کوین صحبت کنید.

در حالی که مینرد متقاعد نشده است که بزرگترین ارز رمزنگاری شده در نهایت می تواند به هدف فوق الذکر برسد ، اما او معتقد است که “فضای زیادی برای اجرا دارد”.

هنوز در انتظار اصلاح قیمت 50 درصدی

گوگنهایم در ماه نوامبر به کمیسیون بورس و اوراق بهادار مراجعه کرد تا در بیت کوین از طریق مدیر دارایی رمزنگاری Grayscale سرمایه گذاری کند. همانطور که توسط U.Today گزارش شد ، ثبت آن در تاریخ 31 ژانویه به اجرا درآمد ، این بدان معناست که شرکت در نهایت می تواند در معرض دارایی جدید قرار گیرد.

مینرد می گوید که بیت کوین تقریباً یک دهه است که در رادار گوگنهایم قرار گرفته است ، اما ارزش بازار آن به اندازه کافی بزرگ نبود که بتواند پول موسساتی را توجیه کند.

“ما تقریباً ده سال است که به دنبال بیت کوین هستیم و اندازه بازار آنقدر بزرگ نبود که بتواند پول سازمانی را توجیه کند. همانطور که کل ارزش بازار بیت کوین بزرگتر شد.”

بیشتر بخوانید:  کاهش 10 درصدی XRP توسط SEC

نمودار قیمتی بیت کوین

با این حال ، مینرد همچنان بر همان عقیده قبلی خود ایستاده است که حمایت نهادی آنقدر قوی نیست که بیت کوین بتواند بالاتر از سطح فعلی قیمت خود باشد. در زمان انتشار این خبر ، در بورس Bitstamp با قیمت 36،686 دلار معامله می شود.

به گفته مدیر گوگنهایم ، جهش بیت کوین خیلی داغ شده است و او هنوز هم با دیدن تصحیح 50 درصدی تعجب نمی کند:

بیت کوین و اقتصاد جهانی

صحبت از الون ماسک که اخیراً بعنوان یک حامی بیت کوین مطرح شد ، مینرد اظهار داشت که ارزهای رمزپایه می توانند برای اقتصاد جهان “بیشتر و مهمتر” شوند.ارز رمزنگاری شده به حوزه احترام پذیری وارد شده و اهمیت اقتصادی آن در جهان بیشتر و بیشتر خواهد شد.دیروز ، کیتی وود ، بنیانگذار Ark Invest ، بیت کوین را “ایده ای بسیار بزرگتر” از اپل و آمازون خواند.

منبع : U.today


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا