اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

100 آدرس برتربیت کوین بیش از 11 میلیارد دلار ذخیره کردند!

100 آدرس برتر بیت کوین در 30 روز گذشته تقریباً بیشتر از 350،000 بیت کوین به ارزش 11 میلیارد دلار جمع آوری کرده اند .اکثریت به کاهش قیمت اخیر بیت کوین از 41،000 دلار به زیر 33،000 دلار به سختی واکنش نشان دادند. فقط هفت آدرس از  آخر در تاریخ 10 ژانویه بیت کوین را  از کیف پول خود خارج کردند.از آدرس هایی که در 30 روز گذشته معامله کرده اند ، تنها هشت تا از آنها از 12 دسامبر بیش از ده معامله به نام خود انجام داده اند.

سلام کریپتو

شاید تعجب آور باشد ، بسیاری از بزرگترین آدرس ها هنوز شاهد خرید بیش از حد نیستند ، هشت مورد در لیست ده آدرس برتر ، اولین معامله خود را دیرتر از سپتامبر 2018 انجام داده اند.با این حال همه آنها نهنگ جداگانه هستند. این آدرس ها شامل حداقل ده مورد کنترل شده توسط صرافی هایی مانند Huobi ، Binance ، Bittrex و Kraken است. اعتقاد بر این است که بقیه متعلق به ترکیبی از سرمایه گذاران موسساتی و فروشندگان ثروتمند هستند، و تمایز قائل شدن بین این دو تقریباً غیرممکن است. آنچه روشن است ، این است که افراد بزرگ به راحتی تحت تأثیر قیمت و احساسات قرار نمی گیرند.

بیشتر بخوانید:  شاخص ترس و طمع بازار به اوایل دوران کرونا رسید

برای اینکه بتوانید خود را در رده بالای آدرس های بیت کوین قرار دهید ، باید بیش از 336 میلیون دلار بیت کوین در اختیار داشته باشید. برای رسیدن به ده تای اول لیست ، حدود 2.2 میلیارد دلار از آن نیاز است.

آدرسهای موجود در این لیست معتبر اغلب به دلایل مختلف مورد توجه قرار گرفته اند ، از جمله آدرسهایی که تصور می شود متعلق به خود ساتوشی ناکاموتو باشد.طبق اطلاعات BitInfoCharts ، شصت و چهار آدرس از صد آدرس برتر هرگز ندیده اند كه یك ساتوشی منتقل شود.

این آدرس ها که در حال حاضر بیش از 2.5 میلیون بیت کوین (13.5 درصد از سرمایه ی در گردش) را با ارزش تقریبا 85 میلیارد دلار کنترل می کنند . اگرچه هیچ کس نمی تواند ثابت کند که 300000 بیت کوین نگهداری شده توسط این آدرس ها از بین رفته است ، اما بیشتر آنها چنین تصور می کنند.

صرافی ایرانی کارت

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا