اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پاسخ سازمان بورس آمریکا به درخواست ریپل از دادگاه

salamcrypto

سازمان بورس آمریکا تفاوت بیت کوین و اتریوم با ریپل را برای قاضی فدرال توضیح داده است.
در جلسه دادرسی که در 19 مارچ برگزار شد خورخه تنیرو وکیل ارشد سازمان بورس آمریکا به قاضی سارا نتبورن گفت که ریپل قابل مقایسه با بیت کوین و اتریوم و صحبت هایمتیو سالومون  مشاور حقوقی برد گارلینگهاوس مدیرعامل ریپل را رد کرد.
خورخه تنیرو گفت: آقای سالومون در تلاش است تا بگوید که آنها هیچ فرقی با بیت کوین و اتریوم ندارند، بله درست است آنها شباهتی به بیت کوین و اتریوم ندارند زیرا شما سازمانی هستید که این دارایی دیجیتال را تولید کرده و این موضوع ریپل را از پایه متفاوت با اتریوم و بیت کوین می‌سازد.
تنیرو همچنین سودمندی ریپل را زیر سوال برد و افزود که هریک از تلاش های ریپل برای اثبات اینکه این توکن کاربردی است در واقع ثابت می‌کند که این توکن یک اوراق بهادار است.
وی افزود: تلاش های متهمان برای توسعه کاربرد و استفاده از ریپل دقیقاً همان چیزی است که ریپل را به یک اوراق بهادار تبدیل می‌کند.
وی ادامه داد: ممکن است این بحث به موضوع مربوط نباشد اما درک آن حائز اهمیت است. درک من از ریپل این است که نه تنها ارزش ارزی دارد بلکه دارای کاربرد سودمند نیز هست و به نظر من این موضوع آن را از بیت کوین و اتریوم متمایز می‌کند.
همانطور که قبلاً گزارش دادیم چندین بانک که برد گارلینگهاوس و کریس لارسن تراکنش های خود را در آنجا انجام می‌دادند از طرف سازمان بورس احضار شده اند تا سابقه تراکنش این دو فرد را در اختیار سازمان بورس قرار دهند اما متهمان این اقدام سازمان بورس را سرکوب کردند.
تنیرو توضیح می‌دهد که هرگونه فروش ریپل توسط متهمان هنگام رو به رو شدن با این پرونده نقض کننده بخش 5 است و به همین دلیل آنها باید از تمام فروش های این دو نفر اطلاع داشته باشند. وقتی قاضی در مورد این موضوع سوال کرد وی گفت:
اساساً سازمان بورس باید بتواند تمام فروش های رخ داده را مشاهده کند، نیازی نیست درخواست آنها را قبول کنید.
وکیل سازمان بورس همچنین فاش کرد که این سازمان به مدارکی دست پیدا کرده که نشان می‌دهند برد گارلینگهاوس موفق به مخفی کردن برخی از فروش های ریپل خود شده است.

بیشتر بخوانید:  نکات کلیدی از آخرین کنفرانس ریپل و سازمان بورس آمریکا

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا