اخبار ارز دیجیتال در جهان

سه دلیل افزایش XRP به بیش از 0.5 دلار

salamcrypto

XRP  توانست در زمان کوتاهی به 0.53 دلار برسد. دلایلی وجود دارد که باعث بالا رفتن قیمت کوین از سطح 0.28 دلار شد.

نمودار قیمت ریپل

ریپل پاسخ حقوقی به دعوی SEC را ارائه داد

در تاریخ 29 ژانویه ، ریپل پاسخ قانونی مقدماتی را به تنظیم کننده امنیتی ایالات متحده که در 21 دسامبر سال 2020 اقدام قانونی علیه ریپل آغاز کرد ، ارائه کرد.

استوارت آلدروتی ، شورای عمومی ریپل ، این خبر را در آخرین پست سایت ریپل اعلام کرد و پاسخ مخاطبان را خلاصه کرد.

وی به SEC یادآوری کرد که XRP یک ارز مجازی است و نه یک اوراق بهادار (علیرغم ادعای تنظیم کننده این قانون که XRP یک اوراق بهادار ثبت نشده است) و بنابراین SEC در موقعیت مقابله با آن نیست. ریپل هرگز ICO نداشته است و داشتن XRP به معنای این نیست که دارندگان ، بخشی از درآمد و سود ریپل را دارند.

تبلیغات DOGE به رشد XRP دامن زد

تحلیلگر برجسته لوک مارتین معتقد است وقتی دیروز DOGE پس از رشد گسترده شروع به کاهش کرد ، وجوه از آن کوین رفت و به XRP سرازیر شد.دیروز ، DOGE موفق شد دو بار رتبه 10 برتر در CoinMarketCap را بدست آورد اما پس از آن هر دو بار برگشت.

بیشتر بخوانید:  افزایش قیمت chainlink

در زمان انتشار این خبر، DOGE در رده 14 CoinMarketCap قرار دارد. DOGE توسط Redditors در r / WallStreetBets پمپ شد ، وی همچنین سهام GME و AMA را خریداری کرد و باعث افزایش قیمت و توییت کاربر MSB رئیس MSB نیز شد.

علاوه بر این ، اعضای اصلی انجمن XRP ، با دیدن اینکه این توییت باعث افزایش DOGE و فعال شدن جامعه DOGE شد ، شروع به تماس با XRP کردند تا XRP را در رسانه های اجتماعی پمپاژ کند.

افزایش قیمت بیت کوین توسط ماسک

افزایش آلت کوین ها اغلب با افزایش قیمت بیت کوین همراه است. روز جمعه ، پس از قرار دادن بیت کوین در بخش بیوگرافی توییتر ایلون ماسک ، بیت کوین از سطح 32،250 دلار به 38،092 دلار رسید.

افراد تصور کردند که ماسک سرانجام تسلیم بیت کوین شد و آن را پذیرفت. توییت ماسک که بسیاری معتقدند مربوط به بیت کوین است (“با نگاهی به گذشته ، اجتناب ناپذیر بود”) حتی در بلاکچین بیت کوین ثبت شد.

منبع : u.today


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا