زوم ارز پدیا

5 رمزارز دیجیتالی که دراین ماه ارزش سرمایه گذاری دارند

5 رمزارز دیجیتالی که دراین ماه ارزش سرمایه گذاری دارند : اگر بیت کوین بتواند خط مقاومت بالای خودرا بشکند،احتمالا تعدادی از الت کوین ها نیز صعود میکنند و فرصت های تجاری کوتاه مدت را فراهم میکنند.هنگامی که قیمت یک رمزارز از یک مقاومت قوی رد نمیشود، این نشان می دهد که برخی از تریدرها در انتظار پیش بینی یک شکست هستند. در ماه گذشته ، بیت کوین (BTC) بارها و بارها از سطح 10،000 دلار برگشته است وخرس ها نتوانستند بالاتر از این سطح پایدار باشند .این نشان می دهد که معامله گران(تریدرها) در حال جمع شدن هستند و نمی توانند مواضع خود را با قیمت 10000 دلار ببندند.

سلام کریپتو

این بازار،بازارگاوی و صعودی است و احتمال شکستن خط مقاومت در کوتاه مدت را افزایش می دهد. سرمایه گذاران بزرگ همیشه در حال ایجاد موقعیت های بهتر برای بیت کوین  بودند. مدیر صندوق رمزنگاری Grayscale تهاجمی اقدام به خرید رمز ارز پرداخت رتبه برتر در CoinMarketCap کرده است و گزارش های اخیر نشان می دهد که آنها  حدود 110 میلیون دلار اتر (ETH) خریداری کرده اند. این سرمایه گذاری قوی روی دو رمزارز برتربرای بازار نویدبخش خبرهای خوب است. چند روز آینده بسیار مهم است زیرا تعیین می کند که آیا بازار کریپتو روند رو به رشد بیشتری خواهد داشت یا استراحت می کند. اگر بیت کوین افزایش یابد ، انواع رمزارز های دیگر می توانند فرصتی برای خرید ارائه دهند.

BTC\USD

بیت کوین (BTC) در یک نقطه ی  بحرانی است. در اول ژوئن ، گاوها قیمت را تا  بالای خط مقاومت مثلث متقارن بالا بردند. با این حال ، به دلیل عدم خرید ، قیمت آن در تاریخ 2 ژوئن تا ناحیه ای در داخل مثلث متقارن کاهش یافت.

5 رمزارز دیجیتالی که دراین ماه ارزش سرمایه گذاری دارند
5 رمزارز دیجیتالی که دراین ماه ارزش سرمایه گذاری دارند btc/usd

پس از ان ، ارز BTC / USD بین میانگین متحرک 20 روزه ساده (9423 دلار) و خط مقاومت مثلث متقارن معامله شد. این امر خرید در کف را توصیه میکند. اگر گاوها بتوانند قیمت را بالای مثلث نگه دارند، یک افزایش قیمت 10 هزار و 500 دلاری امکان پذیر است. خرس ها به احتمال زیادبه صورت تهاجمی  از این سطح دفاع می کنند اما اگر گاوها بتوانند آن رابالابکشند ، احتمالاً روند صعودی جدیدی رخ خواهد داد.

الگوی هدف ،شکست مثلث 11،778 دلاری است. اگرقیمت BTS\USDبشکند و زیر SMA 20 روزه برود، این الگوی صعودی بی اعتبار خواهد بود. در چنین حالتی ، نزول قیمت به خط حمایت مثلث متقارن امکان پذیر است و در زیر مثلث ، افت قیمت  به 8،130.58 دلار محتمل است. با این حال ، احتمال وقوع  چنین نزولی  کم است.

صرافی ایرانی کارت

نمودار چهار ساعته نشان می دهد كه گاوها دوبارتوانستند قیمت را تا بالای خط مقاومت مثلث ببرنداما نتوانستند بالای خط مقاومت بمانند و این نشانگر عدم تقاضا در قیمهای بالاتراست. با این حال ، در روند نزولی ، گاوها اجازه نمی دهند که فروشندگان، قیمت را تا خط حمایت مثلث پایین ببرند.این یک نشانه مثبت است. اگر قیمت از سطح فعلی بازگردد ، احتمالاً گاوها تلاش بیشتری برای  ثبات قیمت،بالای مثلث خواهند کرد. در صورت موفقیت ، قیمت این ارز به احتمال زیاد به 10،400 – 10.500 دلار خواهد رسید. بنابراین ، معامله گران ممکن است به دنبال مطالبات  بالاتر از 9،900 دلار و حد ضرر 9،500 دلار باشند.به دنبال سودجزیی بودن بانزدیک شدن به قیمت10،500دلار عاقلانه تر است.

اگر این جفت ارز از این خط حمایت و مقاومت رد شود احتمال نگه داشتن و ماندن در این قیمت بالا میرود.اگر این ارز به 10.500 دلار صعود کند ، می تواند مرحله بعدی حرکت پایدار را شروع کند. در مقابل ، اگر این ارز از سطح فعلی پایین بیایدو زیر 9،400 دلار شکسته شود ، احتمالاً افت آن به 9.200 دلارمیرسد،گاوها تلاش بسیار زیادی برای دفاع از این خط حمایت می کنند زیرا اگر راه را فراهم کنند ، اصلاح عمیق تری برای قیمت ان اتفاق میفتد.


ETH\USD

اتر (ETH) روند صعودی راطی میکند و طی چند هفته گذشته درکانال صعودی معامله شده است. در حال حاضر  قیمت بین میانگین متحرک نمایی 10 روزه (235 دلار) و خط نزولی قرار گرفته است.

5 رمزارز دیجیتالی که دراین ماه ارزش سرمایه گذاری دارند
5 رمزارز دیجیتالی که دراین ماه ارزش سرمایه گذاری دارند ، eth/usd

هر دو میانگین متحرک در حال صعود هستند وشاخص مقاومت نسبی در ناحیه مثبت قرار دارد که نشان می دهد گاوهابازار را در دست گرفته اند. اگر رمزارز رتبه دوم در CoinMarketCap،از EMA 10 روزه عقب بیفتد و از خط نزولی خارج شود ، احتمالاً روند صعودی ادامه خواهد یافت.از طرف دیگر ، اگر خرس ها قیمت راتا زیر 10 EMA فرو بریزند ، افت به زیر SMA 20 روزه (223 دلار) امکان پذیر است. با این حال ، از آنجا که گاوها خط حمایت کانال را در سه نوبت قبلی نگه داشته اند (بیضی در نمودار) ،هر حرکتی می تواند فرصتی برای خرید به تریدرها باشد.


در حالی که گاوها تلاش می کنند ارز ETH / USD را بالاتر از 236 دلار نگه دارند ،خرس ها از خط نزولی حمایت می کنند. اگر این جفت ارز به زیر 236 دلار سقوط کند ، می تواند به 229 دلار و سپس تا خط حمایت کانال صعودی ،نزول کند.اگر این ارز،از خط حمایت کانال صعودی عقب بیفتد، می تواند با یک حدضرر نزدیک که در زیر کانال نگه داشته می شود ، فرصت خریدخوبی  را به تریدرهاارائه میدهد.اگر این جفت ارز تا 236 دلار را پایین بیاید وبعد  از خط نزولی خارج شود ، فرصت خرید دیگر باز خواهد شد. معامله گران احتمالاً در نزدیکی  بالای خط روند نزولی با حدضرر زیر 229 دلار خریداری می کنند. اولین هدف در صعود 252 دلار و سپس 270 دلار است.اگر این ارز در زیر کانال نزول کند ، ممکن است تغییر روند را به دنبال داشته باشد،بنابراین باید مراقب موقعیت های صعودی زیر کانال باشیم.

بیشتر بخوانید:  هم بستگی ارزهای دیجیتال با یکدیگر | هم بستگی بیت کوین با اتریوم | هم بستگی بیت کوین با طلا

LINK\USD

چین لینک (ChainLink)از اول ژوئن با یک مثلث صعودی شروع به کار کرد. الگوی هدف این شکست رو به بالا،احتمالاً 4.9656 دلار است. با این حال ، الت کوین از $ 4.6185 برگشته و در حال حاضر سطح شکست را دوباره امتحان میکند.

5 رمزارز دیجیتالی که دراین ماه ارزش سرمایه گذاری دارند
5 رمزارز دیجیتالی که دراین ماه ارزش سرمایه گذاری دارند ، link/usd

اگر رمزارز چهاردهم در CoinMarketCap از EMA 10 روزه (4.27 دلار) یا خط حمایت4.2129 دلار خارج شود ، گاوها تلاش خواهند کرد تا حرکت را از سر بگیرند. میانگین متحرک در حال شیب گرفتن است و RSI در ناحیه مثبت قرار دارد و این نشان می دهد که گاوها بازار را در دسترس گرفتند. برعکس ، اگر خرسهااین ارز  را زیرخط حمایت ببرند ، نزول به  (4.11 دلار) SMA20و سپس به خط روند مثلث امکان پذیراست.اگر مثلث بشکند،نشانه ی خوبی نیست.


نمودار چهار ساعته نشان می دهد كه گاوها در تلاشند تا به قیمتهای بالاتری دست پیدا کنند. میانگین متحرک یک تقاطع نزولی داشته است و RSI نیز وارد ناحیه منفی شده است ، و این نشان می دهد که خرس ها تلاش دارند در کوتاه مدت بازگردند. با این حال ، احتمالاً گاوها وارد عمل میشوندو از سطح شکست 4.2129 دلاری در مثلث دفاع می کنند. اگر این خط شکست از خط روند نزولی بالا رود ، این احتمال از سرگیری روند صعودی را نشان می دهد.خرید در موقعیت بالاتر از خط نزولی و نگه داشتن حد ضرر زیر 4.10 دلار ممکن است یک راه حل معقول برای ترید باشد. هدف اول ، تجمع به 4.6185 دلار ، سپس 4.9656 دلار خواهد بود.اگر خرسها LINK / USD راتا  زیر خط روند مثلث صعودی فرو بریزند ، این هدف گذاری بی اعتباراست.


ADA\USD

کاردانو (ADA) برای چند روز گذشته روند صعودی داشته است.

5 رمزارز دیجیتالی که دراین ماه ارزش سرمایه گذاری دارند
5 رمزارز دیجیتالی که دراین ماه ارزش سرمایه گذاری دارند ،ada/usd

در حال حاضر ، رمزارز رتبه دهم در CoinMarketCap شاهد سود است.با این حال ، هر دو میانگین متحرک در حال شیب گرفت هستند و RSI در محدوده دو خط حمایت و مقاومت است ، که نشان می دهد گاوها همچنان فرمان میگیرند. بنابراین ، اگر قیمت EMA 10 را پایین بیاورد ، گاوها تلاش دیگری برای دستیابی به مقاومت 0.10 دلاری خواهند داشت. در گذشته ، این سطح به عنوان یک مقاومت قوی عمل کرده است ، از این رو ، خرس ها احتمالاً بار دیگر از آن دفاع می کنند. اگر 10EMA شکسته شود، اصلاح عمیق تری برای SMA 20 امکان پذیر است. چنین سقوطی نشانه ی تضعیف حرکت و افزایش احتمال تشکیل دامنه برای چند روز است.


نمودار چهار ساعته نشان می دهد كه گاوها از منطقه بین 0.0839747 $ – 0.0832290 $ دفاع می كنند اما در تلاشند تا ADA / USD را بالاتر از خط نزولی قرار دهند. اگر این ارز از سطح فعلی وبالاتر از 0.0901373 دلار بازگردد ، احتمالاً روند صعودی خود را از سر می گیرد. معامله گران ممکن است بعد از بسته شدن قیمت این ارز در بالاتر از میانگین های در حال حرکت ، به دنبال قیمتی نصف موقعیت الان باشند .در مقابل ، اگر خرس ها قیمت را تازیر 0.0832 دلار را کم کنند، نزول تا 50٪ سطح فیبوناچی از 0.0810950 دلار و سپس تا 61.8٪ سطح فیبوناچی از 0.0789610 دلار ممکن است. کوچک ترین حرفی درباره این سطح می تواند فرصتی برای خرید با حد ضرر نزدیک ارائه دهد.اگر خرسها این ارز را تازیر 0.0789610 $ را ببرند، این پیش بینی بی اعتباراست.زیر این خط حمایت ، نزول تا 0.0759228 دلار و سپس به 0.0720527 دلار ممکن است.


ETC\USD

اتریوم کلاسیک(ETC) در مقاومت بالای 7.62717 دلار در تاریخ 31 ماه مه شکست خورد.این نشان می دهد که خرس ها به خوبی از این سطح دفاع می کنند. در حال حاضر  این الت کوین تا خط روند مثلث صعودی سقوط کرده است.

5 رمزارز دیجیتالی که دراین ماه ارزش سرمایه گذاری دارند
5 رمزارز دیجیتالی که دراین ماه ارزش سرمایه گذاری دارند ،etc/usd

اگر رمزارز رتبه 20 در CoinMarketCap ازخط حمایت روند صعودی بازگردد ، احتمالاً گاوها تلاش خواهند کرد قیمت را به سمت 7.62717 دلاربرگردانند. شکستن این سطح نشانه ی بسیار خوبی است زیرا الگوی مثلث صعودی را کامل میکند. برعکس ، اگر قیمت زیر خط روند قرار بگیرد ، احتمال بازگشت عمیق تری وجود دارد. در زیر خط روند ، سقوط تا6 دلار و حتی کمتر تا 5.50 دلار امکان پذیر است. EMA 10 به تدریج در حال شیب گرفتن است و RSI دقیقاً زیر 50 است ، که نشان می دهد خرس ها سعی در بازگشت دوباره دارند.


ETC تاخط روند مثلث صعودی کاهش یافته است. اگر این ارز از این خط عقب بمانند و بالاتر از 7 دلار بشود، معامله گران می توانندخریدهای طولانی با حد ضرر زیر خط روند داشته باشند. ممکن است معامله گران به دنبال کسب سود جزئی در حدود 7.60 دلار باشند و بقیه را با حد ضررنزدیک دنبال کنند زیرا اگر قیمت بتواند بالای 7.62 دلار برود، مثلث صعودی کامل خواهد شد. این شروع صعودی هدفی نزدیک به 9.74 دلار را به همراه دارد. برعکس ، اگر خرس هازیر خط روند تجمع کنندو قیمت را انجا نگه دارند،نشانه ی ضعف بازار است. بنابراین ، معامله گران باید از خرید قیمتهای  پایین تر از خط روند خودداری کنند.

ممنون که تا پایان ” 5 رمزارز دیجیتالی که دراین ماه ارزش سرمایه گذاری دارند ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا