صرافی ایرانیکارت
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تحلیلگر برتر انتظار دارد که این دو رمزارز سریعاً دچار افزایش قیمت شوند

یک تحلیلگر مشهور ارز های دیجیتال انتظار دارد که این دو آلت کوین  سریعتر از بقیه ی رمزارز های بازار خود را ریکاوری کنند و به سطح قیمتی بالاتر برسند.

سلام کریپتو

در یک سری رشته توییت، جاش راجر تریدر ارز های دیجیتال می‌گوید که او راه حل مقیاس پذیری لایه 2 پالیگان و شبکه اوراکل غیرمتمرکز چین لینک را به خوبی زیر نظر دارد و به گفته ی او این دو ارز در طول اصلاح قیمت شدید بازار مقاومت خوبی از خود نشان دادند.
وی افزود: دو آلت کوینی که بنظرم در بازار فعلی دچار افزایش قیمت می‌شوند پالیگان و چین لینک هستند، هر دوی آنها دو فاکتور قدرت و توانایی ریکاوری کردن سریع را از خود نشان می‌دهند.

راجر همچنین به سرمایه گذاری اخیر مارک کیوبن، میلیارد مشهور در پالیگان اشاره کرد و گفت:
احتمالاً مارک کیوبن پالیگان را در کف قیمتی یعنی 0.80 دلار خریداری کرد.
پیش از این مارک کیوبن مالک تیم دالاس موریکس که در  NBA فعالیت می‌کند خبر از سرمایه گذاری خود  در پالیگان داده بود ولی به مبلغ سرمایه گذاری شده ی خود اشاره ای نکرد.

ماتیک در تاریخ 18 می اوج قیمت جدیدی را در سطح قیمتی 2.68 دلار ثبت کرد ولی پس از آن دچار اصلاح قیمت شد و حتی به 0.74 دلار نیز رسید و پس از آن مجدداً خود را ریکاوری کرد و سطح قیمتی 2.45 دلار را پس گرفت.

بیشتر بخوانید:  کاهش حجم معاملات روزانه دوج کوین در پی افزایش قیمت این رمز ارز

این تحلیلگر مشهور در مورد بیت کوین نیز اظهار کرد که نمودار و روند بیت کوین بسیار نامعلوم است و برای تحلیل در مورد بیت کوین باید مقدار بیشتری صبر کنیم.

صرافی کوینکده

در زمان نگارش این خبر دو رمزارز پالیگان و چین لینک به ترتیب در سطح قیمتی 1.91 دلار و 27.50 دلار معامله می‌شوند و  پالیگان در شبانه روز اخیر 5.1 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است در حالی که این رقم در مورد چین لینک 3.5 درصد کاهش است.

به نظر شما همراهان زوم ارز، این دو ارز دیجیتال دچار افزایش قیمت خواهند شد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: DailyHodl


گزیده اخبار :

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا