اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دلایل زیادی برای افت قیمت وجود ندارد!

salamcrypto

بیت کوین در حال افزایش قیمت است اما بنا به معامله گران، نشانه هایی از توقف در افزایش قیمت آن دیده می‌شود.
به دنبال اخبار اوایل هفته قبل و خرید 1.5 میلیارد دلار بیت کوین توسط تسلا بیت کوین به 49 هزار دلار رسید و فاصله کمی با 50 هزار دلار داشت. علی رغم افزایش قیمت بیش از 100 درصدی بیت کوین در چند ماه گذشته نسبت به سال 2017، چدز که یک تحلیلگر و مبادله‌گر است در توئیتی گفته که فکر می‌کند بازار صعودی بماند.
چدز به کوین تلگراف گفت: من فکر می‌کنم که مردم به دنبال یک نقطه امن هستند، شاید بخاطر اینکه این افزایش قیمت ها خیلی سریع رخ داد، حالا آنها از این می‌ترسند که کاهش قیمتی سریع دوباره رخ دهد.
چدز دارای گواهینامه CMT در سطح I است که نشانگر سطح خاصی از تخصص در تجزیه و تحلیل فنی است.
بیت کوین در دسامبر 2020 به اوج قیمت خود که در سال 2017 ثبت شده بود و معادل 19892 دلار بود رسید و رکورد جدیدی را ثبت کرد. در ژانویه 2021، بنا به TradingViewdata، بیت کوین به 41982 دلار رسید. پس از کمی اصلاح قیمت، بیت کوین در 11 فوریه تقریبا به 49 هزار دلار رسید.
چدز افزود: بنظر من بازار همچنان صعودی خواهد ماند زیرا هر روز اخبار بیشتری مبنی بر تقاضای موسسه ها می‌شنویم که این بیش از هرچیزی باعث افزایش قیمت بیت کوین خواهد شد.
فضای رمزنگازی در میان موجی از سرمایه گذاری نهنگ ها و موسسه هاست. به غیر از تسلا، شرکت MicroStrategy هم بیش از یک میلیارد دلار بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. علاوه بر این شرکت ها نهنگ ها هم هستند که البته آنها مبالغ کمتری را سرمایه گذاری می‌کنند.
” اگر فکر می‌کنید که قیمت بیت کوین به دلیل  ETFکانادا یا سال نوی چینی کاهش می‌یابد شما فقط بع دنبال بهانه ای برای فروش دارایی خود هستید.”
کانادا اخیراً یک صندوق تجارت بیت کوین یا ETF را بنیان گذاری کرد.
CryptoWendyO بازرگان و تحلیلگر ارز های دیجیتال به cointelegraph گفت: ما دیروز شاهد این بودیم که بیت کوین به بالاترین قیمت خود رسید و رکوردی جدیدی را در 49 هزار ثبت کرد.
” 50 هزار دلار اجتناب ناپذیر خواهد بود، اما من در تعطیلات آخر هفته پیش بینی میکنم که شاید بیت کوین منطقه 44.7 هزار دلار برسد اما شاید ایلان ماسک توئیتی در مورد بیت کوین بگذارد و به نظرم بیت کوین به 54 هزار دلار خواهد رسید.
منبع: cointelegraph.com

بیشتر بخوانید:  سرمایه گذاری چهارمین فرد ثروتمند نروژ در یک شرکت ماینینگ

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا