اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بازارهای سنتی و ارز دیجیتال شروع به همگرایی می کنند.

در ژوئیه سال گذشته ، دفتر نظارت بر ارز ایالات متحده (OCC ) گفت که بانک های ملی می توانند ارز های دیجیتال را تحت کنترل داشته باشند. این یک معامله بسیار بزرگ بود ، زیرا شروع ارائه این خدمات در بانکهای ملی ، در این صورت سرمایه گذاران می توانند از موسسات عادی خود بخواهند که تمام دارایی های خود اعم از سهام ، اوراق قرضه یا ارز دیجیتال را نگهداری کنند .این حرکت باعث شد خیلی راحت تر موانع برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال برداشته شود.

سلام کریپتو

در ماه سپتامبر ، OCC گفت که آنها می توانند به صادرکنندگان stablecoins خدماتی مانند نگهداری ذخایر ارائه دهند. بانک ها مدتی بود که این کار را انجام می دادند ، اما در یک شرایط نظارتی نامشخص. اکنون آنها تصویب رسمی برای انجام این کار دارند. stablecoins که توسط فیات در ذخایر بانکی نگهداری شده اند ، یکی به یک پشتیبانی می شود.

و سپس این هفته ، تنظیم کننده بانکداری فدرال ، نامه تفسیری منتشر کرد که در آن گفته شده است که بانک های ملی و انجمن های پس انداز فدرال می توانند از بلاک چین های عمومی برای ذخیره و اعتبارسنجی پرداخت ها استفاده کنند.

این اقدام فقط به منظور گسترش دامنه کالاهایی نیست که بانک ها می توانند به مشتریان ارائه دهند بلکه در مورد همگرایی بین بازارهای سنتی و ارز دیجیتال است و همچنین در مورد نقش دلار در اقتصاد آینده است.

از نزدیک نگاه کن …

بیایید بررسی کنیم که چرا این تصور در حال ظهور ارزش توجه دارد:

صرافی ایرانی کارت
  1. این یک خبر خوب برای بازارهای ارز دیجیتال است ” توجه به بانک های سنتی برای ارائه پشتیبانی از زیرساخت های بلاکچین و حتی تسهیل معاملات رمزنگاری. ” این حرکت سرمایه گذاری های رمزنگاری را برای سرمایه گذاران سنتی آسان تر می کند ، که این امر باعث می شود پول بیشتری به این صنعت وارد شود ، این امر نیز باعث تشویق توسعه بیشتر زیرساخت ها می شود و در نهایت فرصتی برای یک پایگاه کاربری گسترده تر فراهم می کند. سرمایه گذاران می توانند برای پرداخت معاملات ارز های دیجیتال از حساب بانکی خود استفاده كنند و دارایی ها به طور خودكار به حساب حضانت بانكی آنها ریخته می شود.
  2. این برای بازارهای سنتی مفید است ، زیرا احتمالاً باعث ظهور نوع جدیدی از سیستم تسویه حساب با هزینه کمتر و شفاف تر می شود.
  3. این برای بخش بانکی مفید است ، به طور بالقوه دریچه ای برای انواع جدید محصولات مالی و همچنین خدمات پرداخت و وثیقه باز می کند.
  4. برای نقدینگی خوب است. جدا از تنوع بالقوه موجود و استفاده ازstablecoins قابل برنامه ریزی که در بالا ذکر شد، افزایش بیش از دلار رمزنگاری در اطراف سیستمی که امکان توکن تسویه قابل تعویض را فراهم می کند ، احتمالاً امکان بهینه سازی سرمایه را فراهم می کند.
  5. برای اقتصاد جهانی خوب است. هزینه اسناد و مدارک را کاهش می دهد و سیستم های پرداخت بهتر فعالیت اقتصادی را تقویت می کنند.
  6. برای دلار خوب است. با پیگیری اتهامات ایالات متحده در این زمینه ، احتمالاً ازstablecoins با پشتوانه دلار به توکن واقعی تسویه حساب جهانی تبدیل می شوند و دلار را بیشتر تحکیم می کنند. وابستگی بیشتر به دلار می تواند اقتصاد جهانی را آسیب پذیرتر کند. اما سیستم های مبتنی بر بلاکچین امکان تکرار سریع نوآوری توکن پرداخت را فراهم می کنند و انسان نابغه احتمالاً راهی برای جبران نقاط ضعف و آسیب پذیری در صورت لزوم پیدا می کند.
بیشتر بخوانید:  سرمایه گذاری VISA در پنج حوزه ارز های دیحیتال

منبع : www.coindesk.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا