اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ورود ترون به دنیای متاورس

ورود ترون به دنیای متاورس

به گزارش زوم ارز، با همکاری شرکت MetaEstate که یک پلتفرم پیشرو در زمینه املاک و مستغلات دیجیتال است، بنیاد ترون یک مجموعه زیست محیطی را توسعه می‌دهد که شامل دفتر مرکزی بنیاد، موزه هنر دیجیتال و باشگاه همایش است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بر اساس اعلامیه رسمی که از سوی بنیاد ترون به اشتراک گذاشته است، اولین مجموعه زیست محیطی در متاورس ارز های دیجیتال را بنیاد ترون ایجاد خواهد کرد.

به این ترتیب، ترون سومین شرکتی است که از ساخت مجموعه خود در متاورس خبر می‌دهد و دو شرکت اول SuperRare و SpaceX بودند که از ایجاد مجموعه خود در متاورس خبر دادند. بنیاد، ترون به سه ساختمان مجاور اشاره دارد که شامل دفتر مرکزی ترون، باشگاه کنوانسیون BT و موزه هنر دیجیتال  APENFT است.

کوین کده

همچنین دفتر مرکزی ترون به عنوان یک موزه هنر مفهومی عمل می‌کند و هم قابلیت های سخت را همراه با یک خروجی جامعه هنری نرم به نمایش می‌گذارد.

دفتر مرکزی ترون دارای سه طبقه خواهد بود از جمله یک اتریوم با نمایشگر نام تجاری زیست محیطی شبکه ترون، یک منطقه اداری عمومی با اتاق های جلسه و دفاتر مستقل با تراس های بزرگ در فضای باز.

باشگاه BT Convention دارای دو سطح است و اولی دارای فضای پذیرایی و سالن کنفرانس بزرگ است و در طبقه دوم یک دفتر بزرگ و فضای نمایش تئاتر مانند برای جلسات و کنفرانس قرار دارد.

بیشتر بخوانید:  بیت کوین بهترین دارایی دهه اخیر

موزه هنر APENFT اولین موسسه فرهنگی که فقط در متاورس وجود دارد و این به هنر دیجیتال و توکن های NFT به عنوان پایه فنی آن اختصاص داده شده است.

موزه همچنین دارای دو طبقه است و طبقه اول یک قسمت پذیرایی است که شامل یک سالن کنسرت روباز و محوطه نمایش آثار هنری است و نمایشگر های طبقه اول قابل تنظیم هستند و می‌توان آنها را با توجه به نیاز های مختلف سفارشی کرد.

نظر شما درباره این ساختمان چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا