اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هیئت مدیره‌ی توییتر پذیرش پیشنهاد ماسک را توصیه می‌کند

هیئت مدیره‌ی توییتر پذیرش پیشنهاد ماسک را توصیه می‌کند

به گزارش زوم ارز و با توجه به تشکیل پرونده‌ی امروز در SEC، هیئت مدیره‌ی توییتر در جلسه‌ی ویژه‌ای که به زودی برگزار خواهد شد به اتفاق آرا از سهامداران خواستار پذیرش پیشنهاد 44 میلیارد دلاری ایلان ماسک برای تصاحب این غول شبکه اجتماعی خواهد بود. این امر، فرآیند خرید این کمپانی را یک قدم به نهایی شدن نزدیک‌تر می‌کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

اعضای هیئت مدیره در تشکیل پرونده‌ی کمیسیون SEC گفتند که این پیشنهاد توصیه می‌شود و به سود توییتر و سهامداران آن است.

اگر این خرید تکمیل شود، می‌تواند به یک نقطه عطف برجسته برای رمز ارزها تبدیل شود. در ماه‌های پس از پیشنهاد ماسک در آپریل، این میلیاردر تاکید کرد که ادغام کردن سرویس‌های پرداختی، احتمالا دوج کوین، با این پلتفرم، یکی از سه ناحیه‌ی حیاتی‌ای است که وی پس از تصاحب این کمپانی خواستار تمرکز بر آن‌ها است. ماسک به دفعات اشاره داشته است که وی خواستار فعال کردن روش‌های پرداخت با ارزهای فیات و رمز ارزها برای توییتر است.

کوین کده

هفته‌ی گذشته، در جلسه‌ی پرسش و پاسخ با کارمندان توییتر، ماسک برای باری دیگر تعهد خود به این هدف را اشاره کرد.

بنا به گزارشات، وی به پرسنل توییتر گفت: در موقعیت فعلی، پول اساسا دیجیتال است. ادغام کردن پرداخت‌ها در توییتر جهت آسودگی ارسال و دریافت پول، اقدامی منطقی به شمار می‌رود.

بیشتر بخوانید:  لایحه‌ی ممنوعیت ماینینگ در نیویورک تصویب شد

با این وجود که ماسک یک طرفدار برجسته‌ی رمز ارز است، وی بارها نگرانی خود پیرامون المان‌هایی معین از حضور رمز ارز در سطح اینترنت را ابراز کرده است. پیش‌تر، وی شیوع کلاهبرداری‌های رمز ارزی در توییتر را مورد انتقاد خود قرار داد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Decrypt


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا