صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

Uber Eats شیبا و دوج کوین می‌پذیرد

Uber Eats شیبا و دوج کوین می‌پذیرد

به گزارش زوم ارز، حال، هولدرهای شیبا و دوج کوین می‌توانند از طریق BitPay، هزینه‌ی غذاهای تحویل داده شده توسط Uber Eats را بپردازند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به پست وبلاگی از سوی BitPay، از آنجایی که Uber Eats هنوز پرداخت‌های رمز ارزی را به طور مستقیم نمی‌پذیرد، این روش پرداختی منحصر به گیف کارت‎‌ها و کارت‌های BitPay است. روش‌های پرداختی جایگزین شامل شریک BitPay موسوم به Menufy، که پرداخت‌های رمز ارز را از طریق کیف پول‌های رمز ارز برای غذاهای بیرون بر یا تحویل غذا از رستوران‌های زنجیره‌ای می‌پذیرد، می‌شوند.

کمپانی‌های تحویل غذا همچون DoorDash و GrubHub، در کنار رستوران‌های بیرون بر مانند Grill، Chili’s، Carrabba’s Italian Grill، Steak ‘n Shake و بسیاری دیگر، قادر به پذیرش رمز ارز از طریق BitPay هستند.

هم اکنون، پذیرش رمز ارز به عنوان پرداخت رو به رشد است. در هفته‌های اخیر، U.today گزارش شد که کمپانی‌های ساعت مچی لوکس همچون Tag Heuer، Hublot و Breitling از طریق کمپانی پرداختی BitPay، شروع به پذیرش رمز ارز کرده‌اند.

با توجه به داده‌های Santiment، فعالیت آدرس‌های دوج کوین و شیبا به بالاترین میزان خود طی 7 هفته رسیده است. در روز 29 ژوئن، این کمپانی آمار آن چین در توییتی نوشت: به نظر می‌رسد که فعالیت شبکه‌ی دوج کوین و شیبا اینو رشد قابل ملاحظه‌ای را به خود دیده است. خصوصا، طی 10 روز گذشته، دوج کوین و شیبا تعاملات بازگشتی زیادی در شبکه به خود دیده‌اند.

بیشتر بخوانید:  اخیرا عملکرد اتریوم از بیت کوین بهتر بوده است؛ چرا؟

در زمان نگارش این خبر، دوج کوین در سطح قیمت 0.066233 دلار معامله می‌شود و شیبا در سطح قیمت 0.00001001 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا