صرافی کوینکده
ارزهای دیجیتال

یونیک فاینانس چیست ؟ | همه چیز درباره پروژه Uniqe Finance

یونیک فاینانس چیست ؟ ، تا به حال نام پروژه یونیک فاینانس را شنیده اید؟ آیا پروژه یونیک فاینانس یک کلاهبرداری است و یا می توان با خیال راحت در آن سرمایه گذاری کرد؟ در این مقاله قصد داریم تا درباره پروژه یونیک فاینانس با شما عزیزان گفتگو کنیم و شما را با طرح ها و همچنین هدف های شوم سازندگان این طرح آشنا کنیم. در ادامه همراه ما باشید. اگر قصد داریم تا در همین ابتدا درباره این پروژه اطلاعاتی کسب کنید، باید بدانید که این پروژه کاملا کلاهبرداری است و چند وقتی است که خبری مبنی بر دستگیری بنیانگذاران این طرح پخش شده است. حال اگر مایل هستید تا درباره این پروژه اطلاعات بیشتری کسب کنید، همانطور که گفتیم در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

نگاهی به یونیک فاینانس و گفته های بنیان گذاران

احتمالا شما که در حال مطالعه این مقاله هستید درباره این پروژه زیاد شنیده اید. بنیانگذاران این پروژه ادعا کرده اند که ” ما سود زیادی از بورس کسب می کنیم و می خواهیم نیمی از این سود را به کاربرانمان اهدا کنیم. “. بنیانگذاران این مجموعه ادعا کرده اند سودی که می دهند دائمی می باشد. طبق دیگر اطلاعاتی که مطالعه شد تقریبا این سود 4 برابر سود بانک ها در ایران می باشد. داشتن زیر مجموعه در یونیک فاینانس به بیشتر سوددهی کمک می کند. بنیانگذاران یونیک فایننس ادعا کرده اند که با داشتن زیر مجموعه می توانید تا ماهی 100 هزار دلار نیز درآمد داشته باشید. شاید با شنیدن این ادعا کمی تعجب کنید اما باید بدانید که تمامی این حرف ها تنها برای جذب کاربر زده می شود و هیچ اعتبار دیگری ندارد.

در ادامه قصد داریم تا سری به سایت یونیک فاینانس به آدرس http://unique.finance/ بزنیم و کمی سایت آن را تحلیل کنیم. اگر قصد دارید تا درباره این مقاله اطلاعات بیشتری کسب کنید با ما همراه باشید.


نیم نگاهی به سایت یونیک فاینانس

نیم نگاهی به یونیک فایننس
نیم نگاهی به یونیک فایننس

برای اینکه کمی بخواهید بیشتر با این پروژه یونیک فاینانس آشنا شوید می توانید به سایت رسمی آن مراجعه کنید. ما نیز در این قسمت از مقاله این کار را کرده ایم و به سراغ سایت این پروژه رفته ایم. در اولین قدم به بخش ” درباره ما ” یا ” about us ” این سایت مراجعه می کنیم. با مراجعه به این قسمت با اطلاعات مختلفی رو به رو می شویم. یکی از این اطلاعات نام بنیانگذاران این پروژه می باشد. نام تمامی آن ها غیر آشنا می باشد. برای اینکه بهتر با آن ها آشنا شویم، نام تک به تک آن ها را در گوگل جستجو می کنیم. با هر عبارتی که نام اولین بنیانگذار یونیک فاینانس را جستجو کردیم، برای ما اطلاعاتی از آن فرد بارگذاری نکرد. اگر یک پروژه واقعی باشد و به کاربران خود سودخوبی بدهد، قطعا سروصدا های زیادی می کند و و قطعا توسعه دهندگان آن سمتی خواهند داشت. تنها با تکیه بر این موارد نمی توان گفت که این پروژه کلاهبرداری است و قطعا باید برای اثبات این موضوع به موارد دیگری نیز نگاه بیندازیم.

تا به حال به این فکر کرده اید که این سایت چرا هیچگونه شماره تماسی از خود به جای نگذاشته است؟ آیا تا به حال اگر به سایت یونیک فاینانس مراجعه کرده باشید، به این موضوع دقت کرده اید؟

زمانی که از توسعه دهندگان یونیک فاینانس در مکاتبه های صورت گرفته درخواست شماره تماس شد، آنها در پاسخ گفتند که: به دلیل تماس مکرر افراد ایرانی، نمی توانیم شماره تلفن را اختیار کسی قرار دهیم. سوالی که ما از شما داریم این است که آیا امکان اینکه یک پروژه بخواهد اینچنین حرفی را بزند وجود دارد یا خیر؟

در قسمت بعدی قصد داریم تا نگاهی به سخنان کاربرانی بیندازیم که درباره این پروژه نظر داده اند و تقریبا تجربه دار هستند. در ادامه همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید

طرح پانزی ponzi scheme چیست؟ | چطور آن را تشخیص دهیم؟


بررسی نظرات کاربرانی که در این پروژه فعالیت داشته اند

همانطور که می دانید در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به بررسی نظرات کاربرانی بپردازیم که در این پروژه فعالیت داشته اند. اینکه اگر باز هم نظرات کاربران در این قسمت منفی باشد، نمی توان به صراحت گفت که این پروژه کلاهبرداری است اما می توان به جرات گفت که سرمایه گذاری در این پروژه کاملا اشتباه است. نظراتی که در تصویر ذیل مشاهده می کنید، تماما توسط کاربران ایرانی در سایت های ایرانی گفته شده است و می توان به آنها اعتماد کرد. در ادامه برای مشاهده این نظرات همراه ما باشید.

در ادامه این مقاله سه تصویر از کامنت افراد مختلف را برایتان به نمایش می گذاریم، در بین تمامی کامنت ها خوب و بد وجود دارد و ما رندوم تنها چند کامنت را انتخاب کرده ایم. به اتفاق یک دیگر آن ها را در ادامه مشاهده خواهیم کرد.

تصویر شماره یک:

بررسی نظرات کاربرانی که در این پروژه فعالیت داشته اند
بررسی نظرات کاربرانی که در این پروژه فعالیت داشته اند

همانطور که در این تصویر می بینید، فردی کمی درباره یونیک فاینانس اطلاعاتی آورده است که می توان گفت این اطلاعات تا حدودی درست است و می توان به آن اعتماد کرد.

بیشتر بخوانید:  ارز چین لینک Link چیست؟

تصویر شماره دوم:

بررسی نظرات کاربرانی که در این پروژه فعالیت داشته اند
بررسی نظرات کاربرانی که در این پروژه فعالیت داشته اند

در تصویر شماره دو، نظرات سه فرد دیگری که درباره این پروژه کامنت گذاشته اند را مشاهده می کنید. در کامنت اول فردی درباره دستگیری بنیانگذاران این پروژه گفته است و یک که حاوی اخبار دستگیری بنیانگذاران یونیک فاینانس است جای گذاری کرده است. اگر قصد دارید تا شماهم در این باره اطلاعات به دست آورید می توانید بر روی این ” لینک ” کلیک کنید.

کامنت بعدی فردیست که خود را یک کارشناس ای تی معرفی می کند. شما می توانید در قسمت دوم این تصویر، کامنت این فرد را به صورت کامل بخوانید.

در کامنت بعدی، فردی می گوید که به صورت کامل این پروژه کلاهبرداری است. اگر قصد دارید، تا اطلاعات بیشتری پیدا کنید در ادامه با ما همراه باشید.

تصویر شماره سوم:

بررسی نظرات کاربرانی که در این پروژه فعالیت داشته اند
بررسی نظرات کاربرانی که در این پروژه فعالیت داشته اند

در تصویر سوم نظرات کاربرانی را می بینیم که مجدد بر اساس یافته های خود در اینترنت نظر داده اند. آنها به این پروژه امیدوار هستند و می گویند که کلاهبرداری نمی باشد.

اگر تصویر فوق را با دقت مشاهده کنید می بینید که کاربری از سایت ” Finma ” تصویری مبنی بر این منتشر کرده است که این سایت در لیست هشدار های موسسات مالی سوئیس قرار دارد. اگر با سایت ” Finma ” آشنا نیستید در ادامه درباره آن توضیح خواهیم داد.


نگاهی به یونیک فاینانس در سایت Finma

سایت فینما یا Finma متعلق به سازمان نظارت بر موسسات مالی سوئیس می باشد که اگر شما به این سایت سری بزنید و نام یونیک فاینانس را جستجو کنید می بینید که در قسمت هشدار های این سایت قرار دارد. همانطور که می دانید این شرکت خودش را در شهر زوریخ کشور سوئیس معرفی کرده است. شما می توانید این عنوان را در تصویر ذیل مشاهده کنید.

نگاهی به یونیک فاینانس در سایت Finma
نگاهی به یونیک فاینانس در سایت Finma

آیا یونیک فاینانس یک شرکت هرمی است؟

آیا یونیک فاینانس یک شرکت هرمی است؟
آیا یونیک فاینانس یک شرکت هرمی است؟

همانطور که بارها در این مقاله به آن اشاره کردیم، برای اینکه بتوانید در این پروژه سود زیادی کسب کنید باید زیر مجموعه داشته باشید. به صورت کلی باید برای خود شبکه سازی کنید. تا به حال فردی نتوانسته است از این شرکت ها سود بسیار بالایی به گفته خودشان کسب کند و یا اینکه اصلا سودی کسب کند. بهتر است برای سرمایه گذاری در پروژه های مختلف کمی درباره آن ها فکر کنید.


ارتباط یونیک فاینانس با طرح پانزی

آیا تا به حال نام طرح پانزی را شنیده اید؟ آیا می دانید طرح پانزی چیست و چگونه مورد استفاده قرار می گیرد؟ اگر درباره این طرح اطلاعاتی ندارید ادامه این قسمت را از دست ندهید زیرا پس از اشاره به طرح پازی به ارتباط بیت یونیک فاینانس و طرح پانزی پی خواهید برد.

اگر بخواهیم طرح پانزی را به صورت خلاصه برایتان تعریف کنیم، اینگونه می گوئیم که:

طرح پانزی طرحیست که اجرا کننده آن به شما قول سود های نجومی را می دهد. اجرا کننده طرح پانزی می گوید که اگر شما در آن پروژه سرمایه گذاری کنید، پس از مدت و یا اینکه ماهیانه و یا در زمان های مختلف به شما سود تعلق می گیرد. احتمالا این جمله برایتان آشنا باشد زیرا توسعه دهندگان پروژه یونیک باینانس نیز اینگونه به کاربران خود وعده داده اند.

همانطور که گفتیم برای سرمایه گذاری در یونیک فاینانس در ابتدا باید 1000 دلار پرداخت کنید. پس از پرداخت این مقدار شما به صورت ماهیانه اقدام به گرفتن سود پول خود می کنید.


سخن آخر یونیک فاینانس چیست ؟

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید، نظریه های مختلفی وجود دارد اما در کل همانطور که در ابتدا گفتیم این پروژه به صورت کامل کلاهبرداری است. تا به امروز بیشتر پروژه هایی که به شما قول سوددهی زیاد با سرمایه گذاری و همچنین جذب زیر مجموعه داده اند، کلاهبرداری کردند و در آخر تمامی سرمایه را برداشت و در نهایت فرار کردند.

اگر در مقاله های گذشته نیز خوانده باشید، ما بارها به شما اعلام کرده بودیم که تنها قصد این نوع شرکت ها خالی نمودن جیب شما و همچنین پر نمودن جیب خودشان می باشند و جز این هیچ هدف دیگری ندارد. ممکن است با سرمایه گذاری در این سایت ها، به شما سود بدهند اما هرگز توانایی برداشت را ندارید زیرا به شما اجازه همچنین کاری را نمی دهند. به اصطلاح اگر بخواهید نقد شوید این کار برایتان مقدور نیست.

ممنون از اینکه تا پایان “ یونیک فاینانس چیست ؟ ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

اعلامیه‌ی قرمز اینترپل برای کوان صادر شد

اعلامیه‌ی قرمز اینترپل برای کوان صادر شد

هاسکینسون تولد کاردانو را جشن گرفت

هاسکینسون تولد کاردانو را جشن گرفت

نهنگ‌های بزرگ 4.5 تریلیارد شیبا خریداری کرده‌اند

نهنگ‌های بزرگ 4.5 تریلیارد شیبا خریداری کرده‌اند

بوترین: دوج کوین باید به گواه سهام تغییر یابد

بوترین: دوج کوین باید به گواه سهام تغییر یابد

هارد فورک وسیل کادانو انجام شد

هارد فورک وسیل کادانو انجام شد

امروز، روز باشکوهی برای کاردانو خواهد بود

امروز، روز باشکوهی برای کاردانو خواهد بود

نوشته های مشابه

29 دیدگاه

 1. دقیقا ما هم عضو بودیم و الان یکسال هست که دنبال پول اصلیمون هستیم، سودش رو که ۷_۸_ماه دنبالش بودیم ندادن، ۲_سالمون که تموم شد گفتن سوخته، پول اصلمونم که گفتن کلاهبرداری بوده نمیتونین دریافت کنین، الان یکساله هرروز یه بمبل درمیارن، یروز میگن جلسه داریم بعدا زنگ میزنم یروز جواب نمیدن یروز میگن تو سایت نگاه کنم خبر میدم یروز میگن ۲_۳_سال دیگه اگه پول دستم اومد بهتون میدم و …

  الان کجای این شرکت از دروغ بودنش مبهمه، ما ضربه خورده ایم، این شرکت کلاهبرداری محضه، تمام متنهای این سایت درسته درسته
  .

 2. دقیقا ما هم عضو بودیم و الان یکسال هست که دنبال پول اصلیمون هستیم، سودش رو که ۷_۸_ماه دنبالش بودیم ندادن، ۲_سالمون که تموم شد گفتن سوخته، پول اصلمونم که گفتن کلاهبرداری بوده نمیتونین دریافت کنین، الان یکساله هرروز یه بمبل درمیارن، یروز میگن جلسه داریم بعدا زنگ میزنم یروز جواب نمیدن یروز میگن تو سایت نگاه کنم خبر میدم یروز میگن ۲_۳_سال دیگه اگه پول دستم اومد بهتون میدم و …

  الان کجای این شرکت از دروغ بودنش مبهمه براتون، اصلا عضو نشید که کلاهبرداری محضه، تمام متنهای این سایت درسته درسته
  .

 3. لی.درهای کلا.هب.ردار
  خانم مری.م خی.الی حسن آ.بادی
  را.حله تو.کل.یان
  مح.مد مهر.بان پور
  ام.یر شیر.دل
  کو.رش گر.ان
  نی.ما طب.ری فرد

 4. شوهر من پول ودیعه مسکن مستاجرا گذاشته تو یونیک فایننس بمن نگفته این کارو کرده قبلا هم پول گذاشته بوده الان بخاطر گرون شدن خونه ها جا پیدا نمیکنیم همسرم به بالا سریش گفته پول لازمه اونم گفته اسمشو اشتباه زده برای ورود به اکانت وریفا نمیکنه بابد بره ترکیه جلسه داره به رییس شرکت بگه درستش کنه بتونین پول بردارین ما اثاث هامونو جمع کردیم به امید این پول که بده بریم خونه بگیریم چون با این رهن کم جایی پیدا نکردیم اتفاقی ی مقاله خوندم درباره کلاهبردار بودن این شرکت تا صبح خوابم نبرده فقط خدا خدا میکنم ک راست نباشه و پول مارو بدن ای داد از سادگی ما ادما ..من مخالف این کار بودم بدون مشورت این کارو کرده و واقعا الان هر دومون داغونیم خدایا خودت به دادمون برس خدا کنه که اینا درست نباشه

 5. یونیک فاینانس یه کلاهبرداری هرمی هست کلاهبردار سر هرم سودش رو از اشخاصی که وارد میکنه میگیره 500 دلار برای هرکسی که معرفه و یار گیری میکنه 500 دلار هم برای لیدر که میتونه حساب باز کنه قربانی هم که یه صفحه و چند تا پسورد دستشو می گیره تا زمانی که بتونه یار گیری کنه سودی رو که نشون میده همون هویج که با طناب میبندن جلو آدم که بره جلو یه کسی میتونه مردم و اطرافیانش گول بزنه اوظاع مالیش خوب میشه کسی هم که نتونه از این پولا بخوره نهایتا نصف پولش زنده میشه

 6. مردم ایران واقعا ساده ن، ارز دیجیتال رو یه حوری میگن اومده انگار اصلا خبر ندارن ایجاد کردن یک توکن چقدر کار ساده ای میتونه باشه، در ضمن الان بنظر شما سود رو چند ماهه نداده مشکوک نیست، یه خرده تفکر تو این زمینه چشم شما رو به خیلی چیزها باز میکنه هرچند کسایی که اینجا دارن طرفداری میکنن از این شرکت کلاهبرداری احتمال زیاد لیدرهای دکتر مهندس 🙂 یونیک شاید باشن که برای تبلیغ اومدن اینجا، یکی از دوستای من گول همینارو خورد بعد دو سال اصل پولش رو خواست چند ماه پیگیره بهش ندادن هنوز

 7. سلام دوستانی که میگفتن یونیک معتبر هست کجان من ده تا اکانت دارم داخل هر کدومش چهارصد دلار هست یعنی ارزش هراکانت ۱۴۰۰دلار من به ۷۰۰دلار میفروشم

 8. این کمپانی کاملأ معتبر و قانونیه من خودم یکسال و نیمه که وارد این تجارت بی نظیر شدم و هر روز بهتر از روز قبلش داره به تعهداتش عمل میکنه. بحث رو طولانی نمیکنم فقط یک موضوع رو بیان میکنم شرکتهای بزرگی مانند اپل. بی ام دبلیو. فیسبوک. کاترپیلا. نایک وچندین شرکت دیگه به نظر شما اجازه سوء استفاده از برندشون رو میدن. خودتون قضاوت کنین. وسلام

  1. دقیقا ما هم عضو بودیم و الان یکسال هست که دنبال پول اصلیمون هستیم، سودش رو که ۷_۸_ماه دنبالش بودیم ندادن، ۲_سالمون که تموم شد گفتن سوخته، پول اصلمونم که گفتن کلاهبرداری بوده نمیتونین دریافت کنین، الان یکساله هرروز یه بمبل درمیارن، یروز میگن جلسه داریم بعدا زنگ میزنم یروز جواب نمیدن یروز میگن تو سایت نگاه کنم خبر میدم یروز میگن ۲_۳_سال دیگه اگه پول دستم اومد بهتون میدم و …

   الان کجای این شرکت از دروغ بودنش مبهمه براتون، اصلا عضو نشید که کلاهبرداری محضه، تمام متنهای این سایت درسته درسته
   .

 9. من نمیخام رو یونیک قسم بخورم چون ابهاماتی هم داشته ولی چیزی که اینجا نوشتین رو هم ذره ای قبول ندارم.میگین باید عضو گرفت ولی اگه با سودهایی که جمع شده افزایش سرمایه بدی ظرف 2 الی 3 سال سرمایت چند برابر میشه. کاذی که من خودم کردم و الان اکانت 1000 دلاریم حدود 3000 دلار شده با یه مدت کوتاه تبدیل سودم به سرمایه اصلی.

  1. دقیقا ما هم عضو بودیم و الان یکسال هست که دنبال پول اصلیمون هستیم، سودش رو که ۷_۸_ماه دنبالش بودیم ندادن، ۲_سالمون که تموم شد گفتن سوخته، پول اصلمونم که گفتن کلاهبرداری بوده نمیتونین دریافت کنین، الان یکساله هرروز یه بمبل درمیارن، یروز میگن جلسه داریم بعدا زنگ میزنم یروز جواب نمیدن یروز میگن تو سایت نگاه کنم خبر میدم یروز میگن ۲_۳_سال دیگه اگه پول دستم اومد بهتون میدم و …

   الان کجای این شرکت از دروغ بودنش مبهمه براتون، اصلا عضو نشید که کلاهبرداری محضه، تمام متنهای این سایت درسته درسته
   .

 10. واقعا دیگه از زوم ارز انتظار نداشتم با این همه اطلاعات بروزی که داره بیاد تو سایتهای پنبه روز و بیز و بادران و … دروغای اونارو کپی کنه و در سایت خوب زوم ارز بذاره ای کاش قبل ازینکه کپی برداری میکردید بدون تعصب به بورس و بیزینس ایرانی اطلاعات درستی از یونیک فایننس بدست میاوردید و بعد انتشار میکردید .
  والا این حرفا هیچی در مورد یونیک فایننس صدق نداره من دوساله ثبت نام کردم و تا حالا واقعا سود رو کامل پرداخت کرده الانم دو سه ماهی میشه که بدلیل طراحی ارز دیجیتال Unique Utility UNQT Token پرداخت سود ماهانه عقب افتاده البته سود رو هر روز داده ولی برای برداشت فعلا منتظریم تا ارز UNQT در قسمت ویدراو سایت یونیک فایننس قرار داده بشه تا بتونیم از طریق صرافی ای که ارز Unqt رو لیست کرده باشه برداشت بزنیم البته در کیف پول تراست والت هم لیست شده . خواهشا اطلاعاتتون رو بروز کنید .
  درود به بورس و نتورک و ارز دیجیتال یونیک فایننس ♥️♥️

  1. دمت گرم،منم تو یونیکم.خیلی هم راضی ام.بنظر من تا وقتی توی بورس ایران بتونن جیب ماایرانی هارو خالی کنن،هیچ وقت نمیان بگن یونیک خوبه…ولی من حاضرم پولمو خارجی ها بخورن،ولی ب جیب اینا نره….که صد البته هیچوقت اینجوری نمیشه.😍😍😍😍..یونیک حالا حالاها سود بدهکاره به ما

   1. کلا خاصیت ایرانیا .نمیگم پولتو بزار تو بورس ایران پولتو شغلی برا خودت درست کنی بهتره یا ببخورن بره؟

  2. درود بر همکار عزیز وگرامی من ۳۶ ماهه دراین شرکت سرمایه گذاری کردم وتمام صحبتهای شمارا تاییدمیکنم شرکتی به قدرتمندی یونیک ندیدم ونخواهیم دید اینقدر شرکتهای زیادی اومدن به قولی شرکتهای پشه ای که فقط صدایی کردن وتمام نام یونیک رابدکنند ولی یونیک قدرتمندترازهمیشه امد

  3. سلام ببخشید میتونم چند تا سوال کنم از شما درباره ی این برداشت که قرار اتفاق بیفته ؟
   چون من مادرم گرفته ولی من باهاش نبودم الان نمیدونم سایتش به چه صورت و این قضیه ی توکن چی هست ؟ که نمیشه برداشت کرد ؟

  4. اگر این دزدها ریگی به کفششان نبود هر 3 ماه یه بامبول درست نمیکردند،
   من شخصا خیلیها رو میشناسم که حتی بلد نیستند بنویسند اما با دروغ و دونگ اینها به دام افتادند ،این دزدهای بی شرف هیچ تضمینی به کسی نمیدهند اما به همه زبانی قول سود ماهیانه بدون فعالیت میدن،سرشاخه های اینها حتی جرات روبرو شدن با زیرشاخه هاشونو ندارن و فقط با پیامهای تلگرامی و اینستایی سعی در تحمیق اعضا دارند.
   پولتون که رفت بدبختها
   به همه پیشنهاد میکنم از بالا سریشون که میشناسند شکایت کنند تا گنده ها رو بگیرن و تمام.
   تف به شرف دزدان یونیک فایننس.

  5. دقیقا ما هم عضو بودیم و الان یکسال هست که دنبال پول اصلیمون هستیم، سودش رو که ۷_۸_ماه دنبالش بودیم ندادن، ۲_سالمون که تموم شد گفتن سوخته، پول اصلمونم که گفتن کلاهبرداری بوده نمیتونین دریافت کنین، الان یکساله هرروز یه بمبل درمیارن، یروز میگن جلسه داریم بعدا زنگ میزنم یروز جواب نمیدن یروز میگن تو سایت نگاه کنم خبر میدم یروز میگن ۲_۳_سال دیگه اگه پول دستم اومد بهتون میدم و …

   الان کجای این شرکت از دروغ بودنش مبهمه براتون، اصلا عضو نشید که کلاهبرداری محضه، تمام متنهای این سایت درسته درسته
   .

 11. همون جور که تایید کنندگان یونیک فاینانس بر اساس پیشفرض ها و اطلاعات پراکنده خودشون رو اثبات می‌کنند، تکذیب کنندگان هم به همین ترتیب بر اساس پیشفرضها و اطلاعات کلی اثبات می‌کنند.
  کلاً بر اساس حرف هیچکدام نمیشه تصمیم قطعی گرفت.

 12. سلام دوست عزیز ممنون بابت زحمتی که کشیده‌اید ومطالب را تهیه کرده اید.
  من سوال داشتم که در فینما نام بیش از ۱۰۰شرکت وبانک در لیست اخطار ثبت شده است با این حساب کشور سویس که وضعش از ایران بد تر است یا فینما به این موضوع ربطی ندارد؟
  ممنون میشوم اگر جواب بدهید.

  1. دوست عزیز یه سایتی از روی غرض یه دروغی از خودش سرهم کرده بقیه هم دارن همونو کپی میکنن در حقیقت اونایی که خودشون رو صاحب نظر میدونن اصلا وارد سرمایه گذاری تو این شرکت نکردن که بدونن واقعا راسته یانه.

   1. دقیقا ما هم عضو بودیم و الان یکسال هست که دنبال پول اصلیمون هستیم، سودش رو که ۷_۸_ماه دنبالش بودیم ندادن، ۲_سالمون که تموم شد گفتن سوخته، پول اصلمونم که گفتن کلاهبرداری بوده نمیتونین دریافت کنین، الان یکساله هرروز یه بمبل درمیارن، یروز میگن جلسه داریم بعدا زنگ میزنم یروز جواب نمیدن یروز میگن تو سایت نگاه کنم خبر میدم یروز میگن ۲_۳_سال دیگه اگه پول دستم اومد بهتون میدم و …

    الان کجای این شرکت از دروغ بودنش مبهمه براتون، کلاهبرداری محضه، تمام متنهای این سایت درسته درسته
    .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا