اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرمایه گذاری یک سناتور آمریکایی در بیت کوین و اتریوم

تعداد فزاینده ای از قانونگذاران ایالات متحده در حال سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال یا شرکت های مرتبط با ارز های دیجیتال و یا صندوق های مرتبط با این صنعت می‌باشند و سناتور پارتیک تومی که نماینده پنسیلوانیا می‌باشد اعلام کرد که دو سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال انجام داده است که هر یک از آنها ارزشی بین هزار الی 15 هزار دلار دارند و اولین سرمایه گذاری وی در صندوق تراست بیت کوین گری اسکیل بوده و دیگری در صندوق تراست اتریوم گری اسکیل بوده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

از زمان خرید این سناتور، ارزش هر دو کاهش یافته، وی در 15 ژوئن که سهام این صندوق را خریداری کرد، ارزش هر واحد از سهام صندوق تراست بیت کوین در حدود 33.23 دلار بود و در زمان نوشتن این مقاله به 27 دلار رسیده و در زمانی که پاتریک تومی سهام صندوق تراست اتریوم را خریداری کرد هر واحد 24.45 دلار بود و در زمان نگارش این خبر 20.41 دلار است.

تومی به تازگی در مورد نگرانی های در حوزه قانون گذاری بیت کوین نیز صحبت کرده و چندی پیش از اینکه وی در دنیای ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کند، نامه ای به جنت یلن وزیر خزانه داری ایالات متحده در مورد قانون گذاری در این حوزه و نوشت و تأکید کرد که این وزارت خانه باید مجددآً این حوزه را بررسی کند.

کوین کده

این قانونگذار آمریکایی تنها سناتوری نیست که در بیت کوین سرمایه گذاری کرده، سناتور سینیتا لومیس نیز صراحتاً اعلام کرد که جزو طرفداران بیت کوین است و در حدود 5 واحد بیت کوین در اختیار دارد و مردم را به خرید و نگهداری بیت کوین تشویق کرد.

بیشتر بخوانید:  رائول پال به افزایش قیمت 300 درصدی اتریوم ایمان دارد

اخیراً بری مور نماینده ایالت آلاباما نیز اعلام کرد که در دنیای ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کرده و دوج کوین، اتر و کاردانو خریداری کرده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: News.Bitcoin


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا