اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

حمله سازمان بورس آمریکا به ریپل

کنفرانس جدید بورس آمریکا در دادگاه ریپل

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در جدیدترین طرح خود گفته است که ریپل و مدیران این شرکت یعنی آقای برد گارلینگهاوس و بنیان گذار آن کریس لارسن در واقع از قبل متوجه شدند که فروش ریپل به این روش قوانین فدرال کمیسیون بورس و اوراق بهادار را نقض خواهد کرد.
در کل روند این دادگاه ریپل با این دفاع جلو رفته است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار نتوانسته به خوبی به این شرکت در مورد نقض قوانین فدرال اطلاع بدهد.
این کمیسیون اما اصرار دارد که در تمام این سال ها قوانین مربوط به اوراق بهادار در صنعت ارز های دیجیتال را به طور کامل اجرا کرده و به اطلاع همگان رسانده است، آنها می‌گویند که برد گارلینگهاوس کاملاً از این موضوع اطلاع داشته است.
در این نامه آمده است:
کمیسیون بورس و اوراق بهادار به طور غیرقابل انکاری در اجرای قوانین کوشا بوده و ریپل هم از کانال های رسمی این کمیسیون مثل اقدامات اجرایی و گزارشات DAO مطلع شده و علاوه بر آن کارکنان این کمیسیون به طور مداوم کارکنان این شرکت را مطلع می‌کردند.
کمیسیون بورس و اوراق بهادار استدلال می‌کند که ریپل با اطلاع از این موضوع در سال 2018 در شرف ارائه درخواستی مبنی بر ممنوع الفعالیت نشدن بوده است.
پس از آن این شرکت با اظهارات نامنظم به کمیسیون بورس و اوراق بهادار حمله می‌کرد و برد گارلینگهاوس نیز بی وقفه به این کار خود در خلال مصاحبه ها ادامه می‌داد و با این حال این کمیسیون همچنان به فروش غیر قانونی خود ادامه میداد.
ریپل تا 13 می فرصت دارد تا به این نامه ی کمیسیون بورس و اوراق بهادار پاسخ دهد.

سلام کریپتو

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  تعداد کمی از تأثیرگذاران DeFi فهمیدند که FEW$ چیست!

منبع: U.Today


گزیده اخبار

صرافی ایرانی کارت

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا