کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول ارز الگورند ALGO

معرفی کیف پول های ارز دیجیتال الگورند algorand

بهترین کیف پول ارز الگورند ALGO ، همانطور که می دانید برای ذخیره ارز های دیجیتال باید از کیف پول های دیجیتال استفاده کنید. اینکه کدام کیف پول برای انتخاب ذخیره رمز ارز ها مناسب است، همیشه برای کاربران مشکل ایجاد کرده است. در مقاله های مختلف، درباره کیف پول رمز ارز های مختلف برای شما مقاله آماده و انتشار داده ایم. در این مقاله نیز قصد داریم تا درباره کیف پول های یکی دیگر از ارز های دیجیتال با شما گفتگو کنیم و آن را معرفی کنیم. اگر تصمیم به خرید و فروش و استخراج و یا …. ارز دیجیتالAlgo ” یا ” الگو ” یا ” Algorand “ را گرفته اید، به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها دنبال کنید زیرا در انتها می توانید به راحتی کیف پول این ارز را به راحتی انتخاب کنید. در ابتدا کمی با ارز دیجیتال الگو آشنا خواهیم شد و سپس به سراغ، معرفی کیف پول های این ارز دیجیتال خواهیم رفت. پیشنهاد می کنیم که ادامه این مقاله را از دست ندهید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

نگاهی کلی به ارز دیجیتال الگو یا Algorand

نگاهی کلی به ارز دیجیتال الگو یا Algorand
نگاهی کلی به ارز دیجیتال الگو یا Algorand

ارز دیجیتال الگو یا الگورند که با نماد Algo در بازار نمایش داده می شود هم اکنون در بازار ارز های دیجیتال رتبه 43 را دارد. موسس پروژه الگورند ” سیلوسو میکالی ” یا ” Silvio Micali ” می باشد. در ژوئن سال 2019 این ارز یک عرضه اولیه برگزار کرد که در آن زمان توانست بیش از 60 میلیون دلار جمع آوری کند. تقریبا 60 میلیون درآمد در ازای 25 میلیون توکن بود.

در این قسمت از مقاله در نظر داریم تا کمی درباره مزایا این ارز دیجیتال با شما گفتگو کنیم. مزایا ارز دیجیتال الگو عبارت اند از:

کوین کده
 1. سرعت تایید تراکنش ها در ارز دیجیتال الگورند بسیار بالا است. تمام تراکنش در مدت کمتر از 5 ثانیه تایید می شوند و در اصل یعنی زمان ساخت بلاک ها 5 ثانیه می باشد.
 2. ارز دیجیتال الگورند، یک نود را به صورت تصادفی انتخاب می کند.
 3. این ارز دیجیتال کاملا غیر متمرکز است.

حال که با این ارز دیجیتال آشنا شدید، به سراغ معرفی کیف پول هایش می رویم. در کیف پول های الگورند می توانید به راحتی این ارز دیجیتال را ذخیره کنید. بیشتر کیف پول های که شما می توانید این رمز ارز را در آن ها ذخیره کنید عمومی هستند، یعنی جز الگورند رمز ارز های دیگری را نیز می توانید ذخیره کنید. در ادامه همراه ما باشید.


قبل از انتخاب کیف پول، باید به چه نکاتی دقت کرد؟

قبل از انتخاب کیف پول الگو، باید به چه نکاتی دقت کرد؟
قبل از انتخاب کیف پول الگو، باید به چه نکاتی دقت کرد؟

اگر به مقاله دیگر کیف پول ها سر زده باشید، با این نکات آشنا هستید. در این قسمت مجدد این نکات را یادآوری خواهیم کرد تا اگر نمی دانید، از تمامی آن ها اطلاع داشته باشید. نکاتی که باید در هنگام انتخاب کیف پول به آن ها دقت کنید عبارت اند از:

 1. امنیت:

امنیت یکی از مهم ترین بخش هایی است که شما در هر جا از حوزه ارز های دیجیتال که بخواهید فعالیت کنید، باید آن را در نظر بگیرید. زمانی که می خواهید یک کیف پول انتخاب کنید، باید ابتدا ببینید امنیت کیف پول بالا است یا خیر. شما قرار است در این کیف پول تمامی سرمایه تان را ذخیره کنید. پس امنیت باید برایتان بسیار بسیار مهم باشد. اگر کیف پول انتخاب شما امنیت نداشته باشد و یا باک داشته باشد، قطها هکر ها و سو استفاده کنندگان به کیف پول  شما تجاوز می کنند و این موضوع باعث می شود تا سرمایه تان از بین برود.

 1. امکانات:

ابتدا باید ببینید تا از کیف پول چه انتظاراتی دارید؟ حال طبق این انتظارات باید بگردید و کیف پول مورد نظرتان را پیدا کنید. اگر تنها انتظار شما از کیف پول مورد نظرتان امنیت است، پس باید کیف پولی را پیدا کنید که امنیت آن زیاد است و از بحث امنیتی خیالتان را می تواند راحت سازد. به این موضوع بسیار دقت کنید زیرا این موضوع نیز مهم است.

 1. اعتبار:

اعتبار کیف پول مهم است. اگر کیف پول نتخابی شما اعتبار نداشته باشد ممکن است امنیت مناسبی نیز نداشته باشد و این موضوع قطعا برایتان مشکل ایجاد می کند. امنیت نداشتن یک کیف پول مشکلاتی همانند مشکلاتی که در بحث امنیت برایتان آوردیم پیش می آورد. بسیار هواستان به این موضوع باشد.


نکته درباره کیف پول الگو:

ممکن است کیف پول انتخابی شما اعتبار داشته باشد اما آن را از یک سایت نامعتبر دانلود کرده باشید. همین موضوع باعث می شود تا هکران بهتر به سراغ شما بیاید. زیرا ممکن است نسخه موجود در آن سایت جعلی بوده باشد و برایتان دردسر ساز شود. اگر می خواهید تا با اطمینان از کیف پولتان استفاده کنید بهتر است که کیف پول معتبر خود را از سایت معتبر نیز دانلود کنید. این گزینه کمک بسیاری به شما می کند و همیشه شما نیز این موضوع را به یاد داشته باشید.

در ادامه همره ما باشید تا با تعدادی از کیف پول هایی که ز ارز دیجیتال الگورند پشتیبانی می کنند  آشنا شوید. این مقاله می تواند در انتخاب کیف پول برای ارز دیجیتال الگورند به شما کمک کند.


معرفی کیف پول های ارز دیجیتال الگورند Algorand

معرفی کیف پول های ارز دیجیتال الگورند Algorand
معرفی کیف پول های ارز دیجیتال الگورند Algorand

در این قسمت از مقاله همانطور که مستحضر هستید قصد داریم تا به شما کیف پول های ارز دیجیتال الگورند را معرفی کنیم. اگر قصد شناختن کیف پول های این ارز را دارید. در ادامه همراه ما باشید.

 1. کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس و نانو ایکس Ledger Nano S & Xکیف پول سخت افزاری لجر

 

کیف پول لجر نانو اس و نانو ایکس هر کدام یک کیف پول سخت افزاری هستذد که شما می توانید از هر کدام برای ذخیره ارز دیجیتال الگو استفاده کنید. هر کدام از این کیف پول ها یک تاریخچه دارند و هر کدام از آن ها امکانات و همچنین قیمت متفاوتی دارند. در ادامه هر کدام را به صورت جداگانه برایتان شرح خواهیم داد.

کیف پول لجر نانو اس Ledger Nano S

کیف پول Ledger Nano S ساخته کمپانی فرانسوی لجر می باشد که از حدود 1300 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. همانطور که می دانید امنیت کیف پول های سخت افزاری بسیار بالا است و شما می توانید به راحتی و یا خیال راحت در آن رمز ارز هایتان را ذخیره کنید.در این کیف پول یک صفحه نمایش وجود دارد که بر روی این صفحه نمایش اطلاعاتی از کیف پول را می توانید مشاهده کنید. با متصل نمودن کیف پول Ledger Nano S به کامپیوتر می توانید آن را راه اندازی کنید و اقدام به استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:  بهترین کیف پول نیر Near

متاسفانه خرید کیف پول های سخت افزاری در کشور ما برای برخی از افراد به علت گران بودن آن مشکل است و نمی توانند آن را تهیه کنند. در ادامه همراه ما باشید تا با کیف پول Ledger Nano X  آشنا شوید.

کیف پول لجر نانو ایکس Ledger Nano X

این کیف پول نیز همانند همتا های خود برای ذخیره رمز ار زهای مختلف استفاده می شود و همانند دیگر کیف پول های سخت افزاری از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، در صورت انتخاب این کیف پول می توانید با خیال راحت رمز ارز های خود را در این کیف پول ذخیره کنید. کیف پول Ledger Nano X از ارز دیجیتال الگو نیز پشتیبانی می کند و شما می توانید به راحتی ارز دیجیتال الگو را در این کیف پول ذخیره کنید.

کیف پول Ledger Nano X نیز ساخته کمپانی فرانسوی لجر می باشد. این کمپانی این کیف پول را طوری طراحی کرده است که کاربران در هنگام استفاده از آن خیال راحت تری داشته باشند. جنس بدنه این کیف پول از فولا می باشد و بدنه ای ضد ضربه دارد. شما می توانید این کیف پول را به دستگاه های اندرویدی و ای او اس و همچنین کامپیوتری برای انجام امور خود متصل کنید. این اتصال از طریق کابل قابل انجام است.

در صورتی که می خواهید درباره هر کدام از کیف پول های سخت افزاری که گفتیم اطلاعات بیتشری کسب کنید، به مقاله مرتبط با خودشان مراجعه کنید.

 1. کیف پول مای الگو My ALGOکیف پول الگورند- myalgo

کیف پول مای الگو یک کیف پول مبتنی بر وب است. شاید برایتان سوال پیش بیاید که میبتنی بر وب به چه معنی می باشد؟ یعنی اینکه باید آن را در ممحیط وب به صورت آنلاین اجرا کنید و هیچ نرم افزاری برای استفاده ندارد.  این کیف پول یک رابط کاربری آسان دارد و شما می توانید به راحتی در آن اقدام به ذخیره سازی ارز دیجیتال الگو کنید.

امنیت این کیف پول تا حدی مناسب است و شما می توانید با خیال راحت رمز ارز هایتان را ذخیره کنید. از آنجایی که این کیف پول مبتنی بر وب است شما می توانید با هر سیستم عاملی وارد کیف پول خود شوید. فرقی نمی کند سیستم عامل شما موبایلی است و یا کامپیوتری مهم این است اطلاعات ورود خود را داشته باشید تا بتوانید به راحتی وارد کیف پول مای الگو شوید.

در این کیف پول می توانید به سادگی رمز ارز ارسال کنید و همچنین اقدام به دریافت ارز دیجیتال الگو کنید. این کار به سادگی اتفاق می افتد.

برای ایجاد این کیف پول به این لینک مراجعه نمایید .

 1. کیف پول هسته الگورند Algorand Coreکیف پول الگورند - algorandcore

کیف پول Algorand Core یکی از کیف پول های اصلی ارز دیجیتال الگورند می باشد. شما می توانید این کیف پول را برای دستگاه های اندرویدی و همچنین ای او اس دانلود و استفاده کنید. برای دانلود این کیف پول برای اندروید می توانید به فروشگاه گوگل پلی مراجعه کنید و برای دانلود نسخه ای او اس می توانید به اپ استور مراجعه کنید. به تازگی این کیف پول، از کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X  پشتیبانی می کند. شما می توانید در این کیف پول، به راحتی ارز دیجیتال الگو را می توانید ذخیره کنید. امنیت کیف پول Algorand Core تا حدی خوب است و شما می توانید برای سرمایه گذاری کوتاه مدت به راحتی از آن استفاده کنید.

 1. کیف پول اتمیک Atomicکیف پول atomic

کیف پول اتمیک نیز یکی از کیف پول هایی است که می توانید از آن برای ذخیره رمز ارز هایتان استفاده کنید. این کیف پول از ارز دیجیتال الگو نیز پشتیبانی می کند. خوشبختانه کیف پول اتمیک نیز از امنیت بالایی برخوردار است و شما می توانید به راحتی رمز ارز هایتان را در آن ذخیره کنید. کیف پول اتمیک از رابط کاربری بسیار راحتی استفاده می کند و این موضوع برای کاربران مبتدی بسیار مفید است زیرا می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. پس از ثبت نام در کیف پول اتمیک ویژگی مسئل امنیتی را فعال کنید. در این کیف پول می توانید رمز ارز هایی همانند: الگو، بیت کوین، اتریوم، تتر، ایاس، کاردانو، بت، ریپل و… ذخیره کنید.

شاید برایتان درباره امنیت این کیف پول سوال پیش بیاید. همانطور که گفتیم امنیت کیف پول اتمیک مناسب است اما تا وقتی که خودتان مسائل امنیتی را رعایت کنید. اگر مسائل امنیتی را رعایت کنید، قطعا هیچگاه مورد حمله هکران و سودجویان قرار نمی گیرید. هیچگاه رمز های عبور خود را به کسی حتی عزیز ترین فرد زندگی تان نگویید زیرا ممکن است همان گفتگو موجب شود تا حسابتان خالی شود.

 1. کیف پول کوینومی Coinomiکیف پول کوینومی

قطعا کیف پول کوینومی را می شناسید، کوینومی در حال حاضر یکی از معروف ترین و معتبر ترین کیف پول های نرم افزاری می باشد که شما می توانید از آن برای ذخیره رمز ارز هایتان استفاده کنید. کیف پول کوینومی را می توانید برای سیستم عامل های مختلف نصب و استفاده کنید. در حال حاضر امکان نصب کیف پول کوینومی بر روی دستگاه های کامپیوتری و موبایلی فراهم است. می توانید نسخه های مختلف این کیف پول را برای سیستم عامل های مختلف دانلود و سپس استفاده کنید.

کیف پول کوینومی از لحاظ امنیتی سطح قابل قبولی را دارد و شما می توانید با خیال راحت، اقدام به ذخیره سازی رمز ارز های مورد نظرتان کنید. در ادامه  به برخی از ویزگی های کیف پول کوینومی می پردازیم. همراه ما باشید.

 1. نصب و راه اندازی کیف پول کوینومی آسان است و شما می توانید به راحتی آن را راه اندازی کنید.
 2. کوینومی را می توانید با زبان های مختلف ببینید و از آن استفاده کنید. در بعضی از دستگاه ها از زبان فارسی نیز پشتیبانی می شود.
 3. کیف پول کوینومی از رمز ارز های بسیار زیادی پشتیبانی می کند.
 4. و….

سخن آخر درباره کیف پول های الگورند

در این مقاله به صورت کامل با 5 کیف پول ارز دیجیتال الگو آشنا شدید. در صورت ایجاد سوال درباره هر کیف پول می توانید آن را در قسمت نظرات مطرح کنید. تمامی کیف پول هایی که در این مقاله معرفی شدند، تقریبا امنیت بالایی دارند و می توانید با خیال راحت رمز ارز هایتان را ذخیره کنید.

 

ممنون که تا پایان مطلب کیف پول ای الگورند با ما همراه بودید.


بیشتر بخوانید:

 1. کیف پول تراست چیست | آموزش تصویری ساخت کیف پول Trust Wallet
 2. انواع بلاک چین | معرفی انواع بلاکچین و آشنایی با کاربرد آن ها
 3. رمز ارز XEM چیست ؟ | همه چیز درباره ارزدیجیتال XEM وبلاکچین نم Nem
 4. حملات 51 درصدی به بلاک چین اتریوم کلاسیک
 5. بررسی کامل بلاکچین الگورند Algorand

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا