اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرمایه گذاری وارن بافت در بانکی که با بیت کوین کار می‌کند

همانطور که توسط CNBC گزارش شده، شرکت برکشایر هتوی که متعلق به وارن بافت است، نیم میلیارد دلار یا 500 میلیون دلار  در بانک دیجیتال برزیل یعنی  Nubank سرمایه گذاری کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

نکته جالب اینجاست که این بانک دیجیتال، شرکت کارگزاری  Easynvest را خریداری کردند و در کنار هم این دو شرکت قصد دارند به مشتریان خود سرمایه گذاری در صندوق های ETF بیت کوین را ارائه دهند.

نوبنک و ایزی‌اینوست از پاییز سال 2020 در حال مذاکره هستند و خرید این موسسه توسط نوبنک در اواخر سال جاری تکمیل خواهد شد.

کوین کده

وارن بافت یکی از بزرگترین سرمایه گذارانی است که از بیت کوین متنفر می‌باشد، چند سال پیش وی در یکی از مصاحبه های خود بیت کوین را به عنوان “سم موش” معرفی کرد.

جاستین سان بنیانگذار بنیاد ترون و یکی از افراد تأثیرگذار دنیای ارز های دیجیتال در ژانویه 2020 ناهاری را با وارن بافت صرف کرد و برای این ناهار مبلغ زیادی را هزینه کرد تا فقط وارن بافت را ملاقات کند.

جاستین سان در آن زمان 4 میلیون دلار به وارن بافت اهدا کرد که وی نیز کل این مبلغ را صرف امور خیریه کرد، بعد از ناهار جاستین سان در توییتی نوشت که او یک تلفن هوشمند که شامل کیف پول بیت کوین و ترون بوده به وارن بافت هدیه داده است.

بیشتر بخوانید:  طبق گفته Grayscale ، صندوق های بازنشستگی از بیت کوین استفاده می کنند.

یکی از افراد نزدیک وارن بافت چندی پیش بیت کوین را آشغال و چندش خواند که واکنش بسیاری از مردم در دنیای ارز های دیجیتال را در پی داشت.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا