صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتالواچ لیست زوم ارز

واچ لیست زوم ارز در دومین هفته ماه اکتبر

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 19 مهر 1400

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 19 مهر 1400

سلام زوم ارزی های عزیز.

سلام کریپتو

تریدرهای ارز دیجیتال و معامله‌گران در این بازار، از عبارت واچ لیست برای اشاره به ارزهای دیجیتالی که به دلایل مختلف و فعالیت های مشکوک مثل تغییرات حجم معاملات، افزایش سرمایه و … استفاده می‌کنند تا در فرصت و نقطه‌ی مناسب، برای خرید و فروش وارد شوند. اکثر ما به دفعات بسیار، توصیه افراد دیگر را برای بررسی کوین‌های جذاب فراموش کرده و بعدها با دیدن تغییرات قیمتی آن‎‌ها، افسوس خورده‌ایم.

همچنین ممکن است، ارزهای دیجیتالی را بررسی کرده اما تشخیص داده‌ایم که فعلا زمان خوبی برای خرید یا فروش آن نباشد. در این شرایط باید مدتی کوین را زیر نظر داشته باشیم تا فرصت مناسب برای معامله آن بوجود آید. ما دوشنبه هر هفته، واچ لیست هفتگی خود را، که شامل 3 ارز دیجیتال برای اینکه زیر نظر داشته باشید، منتشر می‌کنیم. اما نکته مهم این است که این هفته شرایط بازار بسیار حساس است و باید مراقب برگشتهای احتمالی بازار باشیم.

تحلیل تکنیکال توکن OMG

بازه زمانی 24 ساعته:

ارز OMG در یک کانال صعودی بلند مدت قرار گرفته است. امروز بیش از 14 درصد رشد داشته و محدوده 12.60 تا 13.07 محدوده حمایتی خوبی بود، که به آن واکنش داد، و به سمت بالا حرکت کرد. مجدد می تواند به این محدوده برگردد و از آن جا به سمت اهداف مشخص شده، روی نمودار حرکت کند. اهداف این ارز، محدوده 18 و 21.6 دلار است. البته درصورتی که شرایط بازار همچنان صعودی باقی بماند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 19 مهر 1400

نکته دیگر اینکه، اگر این هفته هم با حجم بالایی معامله انجام شود، امکان رشد تا اهداف بالاتر وجود دارد. اما در بازه زمانی 4 ساعته نیاز به کمی زمان دارد. پس نباید بلافاصله وارد خرید این ارز شوید. زیر نظر داشته باشید تا مجدد به حمایت خود برگردد و موقعیت مناسب تری پیدا کند.

صرافی کوینکده
تحلیل تکنیکال توکن OMG بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال توکن OMG بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ارز ONE

بازه زمانی 24 ساعته:

ارز ONE پروژه ای است که در روزهای گذشته توانست ATH جدیدی ثبت کند. و حجم بسیار بالای معاملات آن، روند صعودی را تایید میکند. مقاومتی که به تازگی شکسته شده، به نظر میرسد در حال حاضر به حمایت تبدیل شده است. همچنین حمایت خط روند صعودی را نیز در اختیار دارد.

باید منتظر باشیم تا در این محدوده حمایتی، یعنی بازه 0.19 تا 0.22 دلار دوباره منتظر نقطه ورود مورد نظر باشیم. البته تمام این موارد بسته به شرایط حساس این هفته بازار دارد.

اهداف کوتاه مدت این ارز، 0.32 – 0.42 – و هدف میان مدت 0.51 می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز ONE بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز ONE بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ارز TRX

بازه زمانی 24 ساعته:

ارز ترون در روزهای گذشته حجم معاملات بسیار بالایی داشته و حمایت اندیکاتورهای EMA و SMA را نیز دارد. اگر بتواند قیمت 0.10 دلار را با قدرت به سمت بالا بشکند، شرایط خیلی خوبی برای ترون مهیا می شود. مهم ترین حمایت ترون نیز در حال حاضر محدوده 0.096 دلار است. اهداف ترون در صورت شکست و تثبیت بالای 0.10 دلار،  0.105 و 0.12 دلار خواهد بود. باز هم مجدد تذکر میدهیم که تمامی موارد ذکر شده، صرفا برای حالتی است که بازار همچنان شرایط مساعدی را داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز TRX بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز TRX بازه زمانی 24 ساعته

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا