اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خرید 321 واحدی بیت کوین از سوی نهنگ ها

خرید 321 واحدی بیت کوین از سوی نهنگ ها

به گزارش زوم ارز و داده های ارائه شده از سوی وبسایت Bitinfocharts نشان می‌دهد که سومین نهنگ بزرگ بیت کوین 321 واحد دیگر از این رمز ارز را به حجم دارایی های بیت کوین خود افزوده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

مجموع موجودی کیف پول بیت کوین این نهنگ در حال حاضر حجم حیرت آور 111794.59 واحد معادل 4.75 میلیارد دلار ایالات متحده است.

این نهنگ ناشناس یک قطعه عظیم از بیت کوین را با قیمت متوسط 41673 دلار خریداری کرده و اکنون تقریباً 5 میلیارد دلار بیت کوین در آدرس رمزنگاری خود در اختیار دارد.

کوین کده

اطلاعات بیشتر از وبسایت تجزیه و تحلیل بیت کوین نشان می‌دهد که کل مقدار بیت کوین موجود در کیف پول وی که معادل 111794.59 بیت کوین است در مجموع 0.59 درصد از کل عرضه بیت کوین است و این کیف پول از آغاز تأسیس خود 446 تراکنش ورودی و 54 تراکنش خروجی را مشاهده کرده است.

علاوه بر این، این کیف پول حاوی بیش از 2.5 میلیارد دلار سود تحقق نیافته است.

با توجه به توییت اخیر فروشنده محبوب داده های زنجیره ای یعنی گلس نود، کیف پول دارندگان کوچکتر بیت کوین که روی هم 14 برابر وی بیت کوین در اختیار دارند به جمع آوری بیت کوین در کف قیمتی ادامه می‌دهند.

بیشتر بخوانید:  اوج رسیدن سختی شبکه بیت کوین

به دنبال خبری که از سوی مسئولان فدرال رزرو منتشر شد مبنی بر اینکه آنها نرخ مالیات بر ارز های دیجیتال را افزایش نخواهند داد، بیت کوین دچار افزایش قیمت شد و طی 24 ساعت افزایش قیمتی 4.5 درصدی را تجربه کرد و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیت 43864 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا