اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

فعالیت مشکوک نهنگ ها، آیا افزایش قیمت کاردانو در راه است؟

فعالیت مشکوک نهنگ ها، آیا افزایش قیمت کاردانو در راه است؟

به گزارش زوم ارز و بر اساس تجزیه و تحلیل های IntotheBlock رمز ارز کاردانو شاهد افزایش جزئی 3 درصدی در تراکنش های بزرگ است و این رمز ارز طی شبانه روز اخیر با 0.5 درصد کاهش قیمت طی شبانه روز اخیر هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح 1.25 دلار قرار دارد و تراکنش هایی که این موسسه آنها اشاره دارد به تراکنش هایی که در حدود 100 هزار واحد یا بیشتر کوین جابجا می‌شود اشاره دارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

تجزیه و تحلیل های IntoTheBlock نشان می‌دهد غلظت نهنگ های کاردانو در سطح 6 درصد است و این موضوع نشان می‌دهد مقدار کمی از کاردانو های در گردش در اختیار نهنگ های کاردانو قرار دارد.

بنابراین فعالیت نهنگ ها ممکن است برای توکن کاردانو بسیار مهم باشد و کاردانو با ارزش بازار فعلی 41 میلیارد دلار در رتبه هفتم قرار دارد.

کوین کده

پس از اینکه کاردانو در تاریخ 2 سپتامبر به سطح قیمت 3.05 دلار رسید و اوج قیمت خود را ثبت نمود، بطور پیوسته دچار کاهش قیمت شده و کاهش قیمت چندماهه کاردانو، شاخص RSI آن را به محدوده فروش بیش از حد سوق داده است.

علاوه بر این، کاهش قیمت کاردانو همچنین منجر به چیزی شده که بنظر می‌رسد منطقه انباشته باشد و شناخته شده است که در این دوران نهنگ ها به دنبال خرید ارز دیجیتال مورد نظر خود در کف قیمت هستند و باید دید طی روز های آتی چه اتفاقی برای کاردانو رخ خواهد داد.

بیشتر بخوانید:  PayPal طی 24 ساعت گذشته ، از 242 میلیون دلار معامله میزبانی کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا