اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پشتیبانی وام XRP توسط گروه مالی SBI ژاپن

salamcrypto

بر اساس اعلامیه 4 فوریه ، SBI VC Trade ، یک شرکت متشکل از گروه مالی SBI ژاپن ، وام دهی برای رمز ارز XRP را آغاز کرده است.

از این پس دارندگان پنجمین ارز رمزنگاری شده بزرگ می توانند آن را برای کسب سود واریز کنند.مقدار XRP قابل واریز از 1000 توکن تا 100000 توکن است. دوره وام 84 روز تقویمی است.

همانطور که توسط U.Today گزارش شد ، SBI VC Trade خدمات وام دهی خود را در ماه نوامبر ارائه داد. در ابتدا ، بیت کوین تنها ارز رمزپایه پشتیبانی شده بود که میزان سپرده ها حداقل از 0.1 درصد از یک بیت کوین شروع می شود.

SBI VC Trade -که در نوامبر 2016 تأسیس شد – ادعا می کند که قصد دارد خدمات خود را گسترش دهد. بازوی متمرکز بر ارزهای رمزپایه گروه SBI در اطلاعیه نوامبر خود اشاره کرد که این امر همچنین به وام های اتریوم افزوده است.

ایستادن SBI Holdings در کنار XRP

پس از اینکه Ripple ، ناشر ارز رمزنگاری شده XRP ، از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شکایت شد ، SBI Holdings در حمایت از این شرکت برخواست.

توکنی ای که SEC ادعا می کند یک امنیت ثبت نشده است ولی بر طبق قانون ژاپن این توکن واقع “دارایی ارز رمزنگاری شده” است.در ژانویه 2020 ، SBI Holdings امکان دریافت سود سهام XRP را برای سهامداران خود فراهم کرد.

بیشتر بخوانید:  پایان فعالیت انجمن بلاکچین ایران

منبع : u.today


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا