صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

XRP در تلاش تست مجدد بالاترین رقم خود

Ripple’s XRP در پشت حرکت صعودی بیت کوین یک بار دیگر صعود کرده است ، اما به نظر می رسد هنوز در مقایسه با سایر  آلت کوین ها بسیار راکد است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

افزایش بیت کوین به بالاترین قیمت جدید خود در بیش از 23 هزار دلار کمک کرده است تا بازار ارزهای رمزنگاری شده را به رنگ سبز درآورد. ریپل در حال بازیابی قیمت پایین خود از هفته گذشته است، و اکنون تقریبا به 0.56 دلار رسیده. با این حال ، آلت کوین هنوز نتوانسته است سطح مقاومت حیاتی 0.60 دلار را بشکند و ممکن است مدتی طول بکشد تا آلت کوین دوباره به بالاترین حد سالانه خود برسد.

قیمت XRP در صرافی ها در بالاترین حد سالانه 2020 یعنی حدود 0.78 دلار بود و حتی در Coinbase در ماه نوامبر به 1.00 دلار نزدیک شد. گرچه این حرکت صعودی ماه گذشته کوتاه مدت است و XRP در گوشه کنارها در حال معامله شدن هست. کارشناسان میگویند برای دست یابی مجدد ارزش آلت کوین باید ایم معاملات با حجم خریدار بیشتری نسبت به چیزی که مشاهده میکنیم باشد.

آخرینسرمایه  تزریق شده به ریپل به شبکه های flare نسبت داده شد، دقیقا زمانی که اعلام شد، توکن های Spark (FLR) می توانند توسط دارندگان XRP با نسبت 1: 1 آزادانه دریافت شوند.

بیشتر بخوانید:  سقوط شیبا از جایگاه سه ارز برتر بین نهنگ‌ها

سطح مقاومت کلیدی ریپل  0.60، 0.68 و 0.78 دلار مشخص شده است و سطح حمایت کلیدی آن 0.50 دلار ، 0.44 دلار و 0.33 دلار است.  انچه موجب افزایش درخواست توکن شود، ممکن است زمانی باشد که ایالات متحده یک فریم ورک واضح و منظم برای رمز ارزها بسازد و سرمایه گذاری ان ها را قابل فهم تر کند. علاوه بر این ، با ظهور Ripple به عنوان یک شرکت فین تک با مشارکت های روزافزون با موسسات بانکی ، این ممکن است در خدمت افزایش آگاهی از XRP ، به عنوان یک سرمایه گذاری باشد. و ممکن است در مدت دوسال ریپل به یک شرکت عمومی تبدیل شود و میتوان با خرید سهم های ان به رشد آن سرعت بخشید.

منبع: بلاک چین نیوز


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا